Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda ako si stalno u dimu, tj. u alpha efektima. Sem tako tih momenata igra sasvim glatko radi. Jedinu manu koju bih ja dodao je da je input lag mogao da bude malo manji, ali opet poprilicno je igrivo sa visokim fps-om, sem eto tih momenata kada ima ogromna kolicina dima i ostalih particle efekata.

Smoke efekti i obaraju fps.

@MareBGD, ne moras da imas brojku na ekranu da osetis na gamepad-u kada ne ide vise glatko nisan i kamera. Igraj Titanfall pa igraj Destiny. Zamisli taj prelazak u toku jedne akcije.

Uvek cu da pominjem FPS bez obzira na to da li je u pitanju konzola ili kompjuter, sastavni je deo igara, a istovremeno i veoma bitan. A opet znam kako je i kad neko nema pojma niti je igrao godinama na 60+ fpsa kako casual tako i competetive igre aka moja zena pa i Until Dawn joj je odlican i smooth.

@eufrat, niko nije trazio "git gud" savet, isfurano vise. Ne igram igru da ownam nego da ubijem vreme tako da me zabole kakav mi je aim samo mi smeta i izneo sam moje misljenje, jer eto toliko i PS4 igraca ima da ne moze jedan naslov da ima svoju temu.
 
Poslednja izmena:
@Mazi7
Ima dovoljno igraca, samo su ovde odustali da pisu, zbog raznoraznih razloga......
 
Dobro, on to ne zna. Nov je u ovom delu foruma.

Sent from my Nexus 6P
 
Drugar i ja imamo problem u PES15, on je u americi a ja ovde, nikako da se povezemo da igramo jedan protiv grugog.
Vidimo se u lobiju, chatujemo ali ne mozemo da zapocnemo igru.
Jel imao neko ovakav problem?
 
Ja imam korektan PC i igram sve i svašta i imam PS4 i nemam nikakav problem kad igram Until Dawn ili Bloodborne ili bilo šta drugo.
 
Drugar i ja imamo problem u PES15, on je u americi a ja ovde, nikako da se povezemo da igramo jedan protiv grugog.
Vidimo se u lobiju, chatujemo ali ne mozemo da zapocnemo igru.
Jel imao neko ovakav problem?
Pes ne dozvoljava mešanje regiona, možete da igrate, ali da obojica kupite američku ili eu verziju.
 
Aha, to je problem, znaci mora iste verzije.
OK, hvala puno.
 
Ovo se jaaaaaaaaaaaaako retko desava na PS4, nisam ni znao da PES ima takav limit.
#fuckonami

Da, jos od pesa 2013 ja mislim. I sad ovaj 2017 isto ima nazovimo region lock iako nije full jer moze da se povezu igraci ali tipa desava se jednom u 100 slucajeva i ako se desi lag je nenormalan, neigrivo je.
 
Stigao kod za BF1 betu.... za pola sata, nadam se, ozezi, ozezi ,)
 
Stigao je i meni, probao sam danas malo, sta znam, conquest odigram jedan i vec me smori, izadjem iz igre, gasim ps4... Jel me smorilo sve, ili sta ne znam.

Nikakve osude na racun grafike, igre, ili slicno. Nemam zamerke sto se toga tice, iako je pun internet osuda na racun toga.
 
Odigrah par Rusheva (ono sto sam uvek igrao i voleo ), i za sada nije lose :)
Mislim da ce se svideti ljudima koji su igrali BC2 ;)
PS.Naravno, osim sto beta nije HC.....
 
Poslednja izmena:
A kako se dobija promo code

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 
Odigrah par Rusheva (ono sto sam uvek igrao i voleo ), i za sada nije lose :)
Mislim da ce se svideti ljudima koji su igrali BC2 ;)
PS.Naravno, osim sto beta nije HC.....

Aj da vam pokvarim raspolozenje posto ne volite tu temu, jos nisam dobio kod pa ono. Kakve su performanse ?
 
Od sutra je otvorena za sve.....
@Mazi7

Dakle, posto nemam tako izostreno oko ( jer sam mator ), igra deluje mnogo bolje nego BF4.....
Bar na PS4 ( ostalo nisam probao tako da ne znam :d )
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da radi oko 60 fps stabilnih kao i Battlefront posto izgleda maltene isto.
 
Od sutra je otvorena za sve.....
@Mazi7

Dakle, posto nemam tako izostreno oko ( jer sam mator ), igra deluje mnogo bolje nego BF4.....
Bar na PS4 ( ostalo nisam probao tako da ne znam :d )

Hvala :)

@G@W, kontam da zavisi od moda, bar je u prethodnoj "alphi" onaj DigitalFoundry izbacio konstantnih 40-ak fps-a kada je u pitanju veca mapa. U svakom slucaju samo pitam, da znam dal da stekam za Neo ili ce BF1 da radi lepo pa da ne jurim.
 
^Друже мани се бројања фпс-а и перформанси уживај мало у игри:)

Mislim da je jasno da uzivam u igrama s obzirom na broj igara koje imam, medjutim volim da se igram i zanimavam sa performansama takodje jer gledam i iz drugih uglova ;) Cekamo jos koji sat.
 
OK je to, ali ovo je ipak PS4 tema, a ne digital foundry.

Nije da smeta, nego je glupo da od ovoga napravimo pc podforum u kome se samo o tome i priča...
 
Ono kada hoćeš da izađeš iz PC gaming-a, ali neće PC gaming da izađe iz tebe. :)

Sent from my Nexus 6P
 
Ono kada hoćeš da izađeš iz PC gaming-a, ali neće PC gaming da izađe iz tebe. :)

Sent from my Nexus 6P

Nema potrebe da izlazim iz PC gaminga :)

Niko nije ni rekao da ovo nije PS4 tema, DF sme da se spomene u bilo kom kontekstu kao i da se izdvoji par postova vezano za neku igru. Performanse su sastavni deo konzole, aj sad kad najave Neo svi da cute i da se ne govori o hardveru i boljim performansama koje su najavljene.

Smesni su pojedinci. Zanimale su me performanse jer je covek imao ranije kljuc, dobio sam odgovor, to sto se pojedinci nadovezuju i ubijaju vreme pametovanjem jbga, ne treba i treci da opravdava nesto sto je vec opravdano u mom postu, aka redovni nexusovac.
 
Poslednja izmena:
^Немој да се љутиш нисам мислио ништа злонамерно,ја то гледам из мог угла и за мене је једини критеријум кад су у питању игре дали је игре забавна или не. Могуће да је теби ИТ струка па ти то дође као професионална деформација:)
 
I meni je IT i struka i posao od koga jedem 'lebac, i bas zato mi konzole odgovaraju za opustanje :)
Anyway, Mazi, ako su ti te stvari zaista toliko bitne, bolje sacekaj Neo....
Onda ces uzivati punim plucima.....
A vremenom, polako, ces poceti da menjas misljenje...... ;)
Apropo BF1, sad su im svi serveri down.....
Cak ne rade ni serveri za PvZ2 :d :d
 
Ne mora da ceka Neo za BF1. Cak i ako u beti pada fps na 40tak, ispeglace to do finalne verzije da radi na 60 fps stabilno. Sto se drugih igara na PS4 Neo tice videcemo sta ce doneti, da li veci fps ili vecu rezoluciju ili cemo mozda moci da biramo. Nadam se da ce biti opcije za 60 fps na Full HD televizorima jer mi se ne kupuje 4K TV po ovim cenama...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno