Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ono sto znamo je da su preradili gunplay da svuda lici na U2 [preciznost, UI, gun handling, nacin bacanja bombi], ali koliko ja znam, nisu dirali sisteme za animaciju.

Jako malo toga smo videli oko U1 igre, tu bi trebalo najvise izmena da bude. U2 i U3 ce biti dosta slicni svojim osnovnim formama [ako ignorisemo vizuelna poboljsanja].
 
Nisu neka vanserijska poboljsanja. U globalu i dalje izgleda fino but still looks dated.
 
Bilo bi lepo ubacivati opciju pravljenja foldera i bolju organizaciju igara,online/offline friends notification. To mi fali.
Fina je i opcija request to watch live stream...
 
Evo poslali su mi kod za test update-a pa da vidimo na sta lici...
 
Hmm ne ipak... Upozorili su me da back up-ujem sve sa konzole itd, da su moguci razni padovi i bagovi a buduci da sve sto igram su nosioci i guestovi, sa milion naloga, tacno osecam probleme ako instaliram to cudo.

Zato evo, ako neko ima kohones neka proba:

FQ6A-4KNH-5JQ5 *

*Ne odgovaram za bilo kakvu stetu nastalu, bla bla... :d

P.s. ne znam da li kod moze iskoristiti bilo ko ili samo oni kome su poslali, ali probajte...
 
PNG screenshotovi konacno :). A i 10 GB za online storage je bilo hitno, stalno mi je javljao "cannot upload" za neke igre izbog prostora.

Sad postoji mogucnost da se napravi community, mogli bi da napravimo bench, pa da se prepucavamo tamo :D

Communities — PS4 users will have the ability to create communities based around shared interests, like games, genres, and more. Communities include a message board with general discussion, screenshots shared by players, and the ability to join parties / games. If you want to tackle a big multiplayer raid, but don’t have enough friends available, this could be a great way to connect with other players who are looking for the same thing.
 
Poslednja izmena:
PNG screenshotovi konacno :).

20915707340_45dd9fdeae_o.png

UntilDawn20150902221.png


Najzad nema vise tragikomicno lose JPEG kompresije u mracnim scenama. Na GAF-u kazu da PS4 vata bolje PNG-ove od dosta externih capture kartica, jer one cesto nemaju 4:4:4 lossless mode koji PS4 koristi.
 
Obično ne dajem pet para za ta special edition.. Ali ova mi se sviđa.
 
Jel izlistano na njegovoj strani? Posto ja ne vidim. Ima nove PS4 i MGSV ali ne vidim limited edition.

Izgleda da nema više. Juče je bila izlistana, ali verovatno se prodalo. Trenutno ima samo bundle obična konzola uz MGS V. Bilo je juče na njegovoj stranici, 100%.
 
Ocekivano... za koliko je para otisla?
 
Ja sam video na KP taj limmited bundle za 380e. Sto je totalno korektno IMO.

Inace, Ameri zajedno sa Uncharted kolekcijom dobijaju i bundle sa tom igrom [$400]. Valjda ce to stici u EU.
 
Fifa, Pes i od nedavno Assassins Creed - igre koje 1000% nikad neću kupiti. AC se možda i popravi pa mi se vrati na listu, ali ovi sportovi ... Blah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno