Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko igrao little big planet 3..vredi li uzeti?

I ne bas. Slabije je ocenjen od drugih igara iz serijala, a ceo serijal je sarmantan i sjajno dizajniran, ali nivo tezine je prilagodjen jako maloj deci. Nema izazova, i floaty fizika je losa za platforme.
 
Ne znam da li je bilo, ali izgleda da ponovo rade kartice iz Srbije. Sad sam kupio Rayman Legends za klince i platio Visa karticom.
 
UK. Ovo je sms poruka iz banke:
Placanje debitnom karticom: iznos 24.91GBP, mesto SONY ENT NETWORK INTER, dana 31.05.2015 u 12:09h. Credit Agricole Srbija.
 
Poslednja izmena:
Radi nekad, meni nikad nije prestajalo da radi recimo na FR, znaci EU region. Dok na UK radi, pa ne radi, pa radi...

U principu, nikada nije prestalo da radi, samo je vecina imala problem pa onda kao "ne primaju vise kartice", a ustvari nije striktno tako...
 
Nisam pratio, sta se to desava sa PSNom ? Ne moze se nista skinuti ili skine pola pa neki errori i gluposti, jel ima neko resenje za to ?
 
Promeni DNS-ove na 8.8.8.8 i 8.8.4.4
 
Poslednja izmena:
Radi nekad, meni nikad nije prestajalo da radi recimo na FR, znaci EU region. Dok na UK radi, pa ne radi, pa radi...

U principu, nikada nije prestalo da radi, samo je vecina imala problem pa onda kao "ne primaju vise kartice", a ustvari nije striktno tako...

krastavac, meni npr ne radi, pa onda proverim par dana kasnije - opet ne radi, pa mesec dana posle opet ne radi ... Ja zaključujem da mi ne radi ;).
 
Jel se i vama PS4 greje ko furuna kad igrate igre?
Mnogo se nešto i greje i čuje sad kako je ugrejalo, a odmaknut je 20cm od zida.
Da ne bude ko sa PS3 topljenje?
Ima li nekih zanimljivih kulera ili pomaže da bude u vertikali?
 
Ne pomaze vertikala, meni je na standu od prvog dana i oduvek je zujao pri zahtevnim scenama.
Mada sam ga malo izduvao kompresorom ovih dana i tih je kao mis.
 
Meni je od prvog dana isto bio bucan ali evo posle pola godine i jače posle izduvanja kompresorom (pogotovo izmedju standa i konzole nakupilo se prasine) kao da ne zuji toliko kao ranije, mozda se i tripujem.
 
Moracemo da postanemo "simeri" i vrsni poznavaoci :d:d:d
 
Mozda se pojavi i GT7 u isto vreme kad i AC ,to ne bi bilo dobro za moj volan :d
 
Zasto Assassin's Creed igras sa volanom ?!

Salim se :d
 
Meni je ova tema pravi hit za citanje. Kakvi likovi... :d
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno