Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima govora ali nema resenja :d
 
Nema ni govora,sto bi neko radio na tome za dzabe-i da kao naprave neki modul-rgh xbox,zuti to kopiraju i prodaju za 3-4 dolara
Ovako iole ozbiljnijeg hakera zaposli Sony ili MS dobra plata i svima lepo-kapitalizam na delu
 
Pravi haker ne radi za pare nego iz cistog zadovoljstva. Doduse malo je njih ostalo
 
Kao sto rekoh, govora ima, puni su forumi raznih pokusaja, i svi imaju osnova, ali jos niko nije dosao do resenja, lak posao sigurno nije.
 
Napravite na vreme PS4 hack temu da se ova ne bi pretvorila u g0vna kao ona sa x360
 
proverite kada se pojavio PS3 , a kada je džejlbrejkovan .

isto toliko će da prodje i do ps4 džejlbrejka. minimalno.

u pitanju nije neki usamljemni haker koji je brutforsovao enkripciju (geohot , cukerberg ...) nego najozbiljnija industrijska špijunaža
rat izmedju usa i japana, za neverovatno veliku količinu para.

ako se neko slučajno prevari , pa izbaci nešto pre vremena , svakako neće lepo da se provede.
a ni mi za to da saznamo.

internet je veoma strogo kontrolisan. :)
 
Poslednja izmena:
I kakva je uloga HAARP-a i vakcina u svemu tome? :d
 
Pogledajte chemtrails tragove na nebu nekad, uvek ih ima 4.. Slucajnost? Wake up Srbija!
 
proverite kada se pojavio PS3 , a kada je džejlbrejkovan .

isto toliko će da prodje i do ps4 džejlbrejka. minimalno.

Verovatno i duze, Vita jos nije hakovana a kada je PSP hakovan? I prilicno je besmisleno, s obzirom na to da je konzola cigla ako nemas online, a za 300 dinara mozes da odigras sta oces na PS4 cim se pojavi (kupis za 1000 kao guest i prodas za 700)
 
...a za 300 dinara mozes da odigras sta oces na PS4 cim se pojavi (kupis za 1000 kao guest i prodas za 700)

Ili ako se ne vracas na igru koja je SP, onda cim je predjes prodas.
Kupio nosioca Infamous SS za 3000, posle osvojene Platine prodao za iste pare. Znaci ne 300 din cena uzivanja, vec 0 din.
(Isto vazi za guesta)
Znaci ima i toga, ako je igra apsolutni hit i ako se proda u prvih mesec-mesec i po od izlaska jer tada niko ne juri nizu cenu (prvi ja) vec da je sto pre igra i da ne ceka skupljanje grupe za share.
Ali ima i kada se zezne covek, pa uzme Watch Dogs kao fantom, sto znaci minus 2000 din jer nikada ne moze prodati, a igra i sami znate kakva je...

Tako da na papir se uvek sve mora staviti i videti koja igra koliko vredi i na osnovu toga uzimati slotove.
Treba predvidjati, to je najvaznije. Ako hocete pre order. Ako cekate utiske (sto je najbolje) tek onda mozete efikasno proceniti.
Jer za svaku igru je najisplativiji drugi slot, za neku je nosioc, za neku fantom, a za neku guest. I kada jos pritom dodate da smo svi drugaciji, znaci sve zavisi od individue i njene racunice na papiru.
 
Poslednja izmena:
Ja npr. uzimam fantome za fifu ili nba jer cu to da igram cele godine dok ne izadje nova. Isto tako gta 5 je dobro uzeti fantom, ona moze stalno da se igra. Ovo ostalo najbolje nosioc ili guest.
 
+1

O tome pricam.
I BF4 je meni fantom, igram non stop zbog MP.
 
Verovatno i duze, Vita jos nije hakovana a kada je PSP hakovan? I prilicno je besmisleno, s obzirom na to da je konzola cigla ako nemas online, a za 300 dinara mozes da odigras sta oces na PS4 cim se pojavi (kupis za 1000 kao guest i prodas za 700)

Vita nije ni priblizno popularna kako je bio PSP kada se pojavio. Tada smo svi pricali o PSPu i zeleli da ga kupimo, sa Vita to nije slucaj. Jer tu su smartfoni.
 
Vita je propast, sve igre bezveze... Nije ni cudo sto po oglasima ih ima gomila i to vec od 80e
 
Prodajem konzolu i želim da deaktiviram svoj matični nalog.Kada odem u settings>PSN >activate your primary PS4>deactivate i pojavi se info da je nalog deaktiviran i da stisnem PS dugme ako želim da uđem u meni...kada uđem vidim pored ostalih naloga od šerovanih igara i moj na koji se bez problema ulogujem i pored toga što je "deaktiviran". Pomoć?
 
OMG. Kratak prikaz kise na 8min, i ludacki prikaz voznje po susnezici i snegu na 9:20.


Kakve igre cemo dobiti za 4 godine ako vec sada 1st party pravi ovakve naslove? :D
 
Kakve igre cemo dobiti za 4 godine ako vec sada 1st party pravi ovakve naslove? :D

Ne preterano bolje, nije ovo komplikovana arhitektura kao što je bio slučaj sa PS3 ili PS2 arhitekturama, pa da razvojnim timovima trebaju godine da ovladaju njome. Tu se od starta gotovo sve zna. Grafički napredak će biti onakav, kakav je recimo bio na x360 konzoli tokom njenog ciklusa. Kada last gen konzole ispadnu iz ciklusa za multiplatforme, tada će i ovaj ciklus dostići maksimum.
 
Poslednja izmena:
Driveclub izgleda brutalno dobro, a verujem da ce naredni projekat da izgleda jos bolje kada bude ispoliran jer ovaj bukvalno jos razvijaju sto se tice nekih efekata i nista jos nije ispolirano kako treba.
Sto se same igre tice, graficki sije FH2 itekako, ali meni licno sam gameplay je daleko raznovrsniji i mnogo vise fun u FH2 koja na osnovu jucerasnjeg demoa deluje koji stvarno deluje odlicno.

Inace se slazem da ne treba ocekivati neka cudesa od grafike kroz 4 godine, verujem da ce da ima graficki perverznih naslova ali ne nesto mnogo daleko bolje nego sto je vec sada prikazano u pojedinim naslovima.
 
@micicss, to je OK, ti si samo deaktivirao svoj user, nisi ga obrisao. Sad si fakticki gost na svojoj konzoli. . .
 
TGS je poceo. Bloodbourne izlazi 6. februara u celom svetu! :D

bimltg.gif



Deep Down i dalje nema datum, ali izgleda odlicno


Final Fantasy 15 demo izlazi sledece godine zajedno sa Type-0 HD igrom, jako fino izgelda




rAMA, developeri Tommorow's Children-a za PS4 su jedni medju prvima koji ce koristiti asynchronous compute mogucnosti PS4 konzole, traze rupe medju DC task-ovima i tu ubacuju geometry processing i ostale stvari. U ovom slucaju, Async je doneo ~15% brzi rendering, a sam dev team kaze da nisu iskoristili pun potencijal async-a.
http://cdn3.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/09/TomorrowChildren33.jpg
Optimizacija i dobro poznavanje hardvera cini cuda, cak i ako je bazicna arhitektura "jednostavna". Cerny je rekao da ocekuje da Async Compute pocne biti prihvacan 2 godine posle premijere PS4 konzole, i ocigledno vec krece rad na tome.
 
Poslednja izmena:
Nemam poima, developeri su nekoliko puta rekli da ce kisa i sneg doneti promenu stabilnosti auta. Ovo je bio showcase za novinare, pa mozda nisu hteli da rizikuju [a mozda fiziku jos nisu sredili za to, ionako kisa/sneg stizu u besplatnom patchu posle izlaska igre [pre bozica rekose]].
 
OMG. Kratak prikaz kise na 8min, i ludacki prikaz voznje po susnezici i snegu na 9:20.


Kakve igre cemo dobiti za 4 godine ako vec sada 1st party pravi ovakve naslove? :D



Ovo stvarno izgleda pelepo,davnih dana sam se lozio na Colin-a,iz nekog razloga sam izgubio volju za voznjama,sad kad vidim ovo.... Uh.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno