Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ah, da i The Order je na US PSN-u 10$ ako nekog zanima. :)
 
Trebalo bi da je samo za US nalog, ali opet to je lako napraviti, skinuti i posle igrati na svom osnovnom.

Sto se tice pracenja, moze ovde: https://www.reddit.com/r/GameDeals a naravno i ovde ako se negde drugde iskopa neki zanimljivi deal. :)
 
@Ixinho
pa imas vec snizenje za psn store-u za 27.49 funti ili premium verziju za 37.50, ne verujem da postoji jos negde nesto znacajno jeftinije...
 
kako vam radi psn store? meni se vuce kao prebijen. juce sam uzeo until dawn i nema sanse da udjem u library i kliknem da skida.
 
Probao Google DNS?
 
to mi je i podeseno. ne znam da li je nesto kod mene ili je neko zagusenje zbog ovih praznika...

fazon je sto je zadnja 2-3 dana net postao osetno sporiji i povecao se ping. dok surfujem na kompu izgleda mi normalno. kako je kod vas?

meni evo ne moze da ucita ni opciju download kad udjem u library... imam paket 60/4.


resih problem, posle godinu dana sam ugasio modem prvi put na par minuta i normalno je proradilo, evo skida...
 
Poslednja izmena:
muci me jos jedna stvar, krenuo sa curom da igram until dawn ali nam nije jasno mozemo li ovo zajedno da igramo. shvatio sam kao da je igra coop ali je aktivan samo jedan igrac.

moze li neki info ko je igrao?
 
Ne može da igraju dvoje istovremeno.
 
aj ne zezaj... a ja je uzeo jer sam razumeo da moze coop. nema veze, menjacemo se po malo...
 
to i radimo [emoji4]. kul je igra skroz jedino sto mi se po prvi put do sada cuje kuler [emoji4]
 
PSN radi usporeno, nemojte misliti da je do vas. Juce je cak preko PC pao. I gostovi nisu radili mnogima.

Normalno je, black friday i to...

Nema povoljnije PS+ nego sto je i bilo, cdkeys i to je to...
 
da, definitivno je do psn-a. nakon sto sam danas gasio modem ulazi trenutno u psn store ali bas sporo skida. sad mi je povukao i dlc za until dawn i skidace 15GB skoro sat i po.

zna li se do kad traju black friday popusti na psn-u? hteo bih u ponedeljak da uzmem i witcker 3 posto je sada 25 funti.
 
Poslednja izmena:
Ako imam naloge X i Y i na nalogu X imam PS+ i uzmem igre ove mesečno što se dobijaju, njih, logično, mogu da igram i na nalogu Y. A, šta se desi ako mi istekne PS+ na nalogu X, pa posle uplatim PS+ na nalogu Y? Više ne mogu da igram ove sa naloga X?
 
Mozes da ih igras sa oba naloga, ali sve moras da ih SKIDAS sa naloga X.

Tako je, vise neces moci da igras te igre na nalogu Y koje si kupio na nalogu X, samo ces moci ako produzis pretplatu na nalogu X.
 
Naravno, sve dok si nosilac na X nalogu gde je plus pretplata.
Ako kupujes guesta njega ces morati sa izvornog naloga a ne sa tvog Y da igras ali i dalje ces imati pristup MPu
 
Poslednja izmena:
PSN radi usporeno, nemojte misliti da je do vas. Juce je cak preko PC pao. I gostovi nisu radili mnogima.

Normalno je, black friday i to...

Navodno je tokom ovog black friday-a PSN doziveo drugi najveci broj aktivacija novih PS4 konzola [jedino je US PS4 launch day bio veci]. Takodje je na PSN-u bio rekordni broj online PS4 korisnika, i rekordni broj kupovine digitalnih igara sa PSN-a.

Sudeci po mnogim impresijama i ponekim sigurnim podatcima PS4 je pobedio na BF-u, a zbog ogromnog prometa Battlefront bundlea pre BF-a, skoro sigurno ce biti i US pobednik u celom novembru. Prosle godine je Xbone bio pobednik u nov/dec mesecima, ali ovaj put cena obe konzole je jednaka.

Naravno, u ostatku sveta PS4 unistava Xbone ma koji mesec i ma koja cena da je u pitanju. :)
 
Poslednja izmena:
Idi bre, ja mislio neki novi gameplay! :D
 
Takođe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno