Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da bi, jer su ovde bitne ekskluzive.
Ko je zainteresovan za njih kupice, ko nije ima ps4 i pc.

Zelda ce raditi i na emulatoru tako da bas i nema puno smisla kupiti ovo. Bolje potrositi pare na Wii U, jer sumnjam da je ova skalamerija sa Tegrom jacih performansi. Meni je onaj SmachZ interesantniji iz prostog razloga jer vec posedujem oko 400 igara za tu platformu, mnoge od njih nikada nisam instalirao i verovatno nikada necu na velikom ekranu. Na handheld konzoli bi probao nesto od tih igara. Najavljeno apgrejdovanje komponenti, x86 AMD platforma kao konzole, full W10 podrska kao i Linux/SteamOS. Na osnovu onoga sto sam video kvalitetnije je izrade a kostace tu negde. Mozda potera istu tu Zeldu preko emulatora... ali na tome ne pise Nintendo.

Jel moze neki mod da prebaci pricu o Nintendo Switch u temu Industrija Igara? Onako poruku po poruku, ako vas ne mrzi :)
 
That's great news! Ma nema šta, kada igru radi velik tim iskusnih programera, optimizacija bude odrađena na vrhunskom nivou. A drugi bi trebalo da se ugledaju na njih.

Sent from my Nexus 6P
 
That's great news! Ma nema šta, kada igru radi velik tim iskusnih programera, optimizacija bude odrađena na vrhunskom nivou. A drugi bi trebalo da se ugledaju na njih.

Sent from my Nexus 6P


Tako je, zašto li se drugi ne ugledaju na tim od 2500 ljudi u 8 studija širom sveta sa godišnjim prihodom iznad milijardu dolara. Ili, dodao bih, neka se svi ljudi bez faksa ugledaju na Bila Gejtsa...
 
Filipenko, u redu je.

Sent from my Nexus 6P
 
Izbaciš ne iz neuspeh i ostane ti uspeh.
 
Očekuje se da će do kraja godine Sony isporučiti oko 2.5 miliona VR uređaja.

Ilustracije radi, HTC je prodao čitavih 140 hiljada ove godine...ili, AMD rečnikom, "ne može da stigne da isporuči dovoljno komada da podmiri potražnju".
 
Radi li nekom normalno konzola ? Meni od pre sat vremena uopste nece na net, prijavljuje silne greske i ne moze da se uloguje na PSN

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Očekuje se da će do kraja godine Sony isporučiti oko 2.5 miliona VR uređaja.

Ilustracije radi, HTC je prodao čitavih 140 hiljada ove godine...ili, AMD rečnikom, "ne može da stigne da isporuči dovoljno komada da podmiri potražnju".

Haha :) Morao sam.

Btw dajte ljudi, znam da nije korektno po pravilima ali za scrollajte misem u oglasima po pitanju prodaja igara. Imam 3 diska skupljaju prasinu, maksimalno cu da korigujem cenu, konzolu sam prodao "premature" jer mi stize Pro u decembru :)
 



Negde na 2 sata i 6 i po minuta kreću da pričaju o PSVR-u, jedan od njih ga je kupio...
 
Na konto 4K BR plejera kojeg nema u PS Pro, trenutno je u nekoliko nasih radnji na akciji Panasonic DMP-BDT171EG (3D, 4K) za ispod 9000...
 
Pazi majku im, u pravu si! Nisam gledao specifikacije jer je newsletter ovako stigao, kakvi su to pilicari...

2lWjfP5vkvlh1fVzsreJZYi3ar8Plz.png
 
Drugari moze pomoc...

Hocu da uplatim PSplus doplatu.

Ne mogu da povezem paypall account nikako. Nonstop javlja gresku "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments." Paypall mi radi normalno.
Intesinu internet karticu takodje ne mogu da dodam kao sredstvo placanja posto mi je kreirani account iz Britanije a to se ne slaze sa podacima sa kartice.

Jel moze preporuka neka gde kupiti najjeftinije online?
 
Ne rade nase kartice a ni nas PP na PS Store.

Koristi amazon ili slicno.
 
Pazi majku im, u pravu si! Nisam gledao specifikacije jer je newsletter ovako stigao, kakvi su to pilicari...

2lWjfP5vkvlh1fVzsreJZYi3ar8Plz.png

Ma to ti je DrTechno, oni su poznati nadaleko po lažnom reklamiranju i prevarama. Sorry na off-u ali uzeh jednom slučajno neke bubice (in-ear sluške) kod njih na jednoj od tih "akcija", reko neka se nađu kao rezerva. Otvorim kutiju a one pune "loja" iz nečijih ušiju, zamalo nisam povratio. A kad sam ih vraćao bila onako gužvica u radnji, priznajem malo sam čekao da se nakupi ljudi, uđem unutra i s vrata " kakav je ovo način ...". Kad sam pomenuo loj iz ušiju svi se razbežali :D
 
Drugari moze pomoc...

Hocu da uplatim PSplus doplatu.

Ne mogu da povezem paypall account nikako. Nonstop javlja gresku "Unable to add this PayPal account. Try again in a few moments." Paypall mi radi normalno.
Intesinu internet karticu takodje ne mogu da dodam kao sredstvo placanja posto mi je kreirani account iz Britanije a to se ne slaze sa podacima sa kartice.

Jel moze preporuka neka gde kupiti najjeftinije online?

Овде можеш да купиш. http://www.cdkeys.com/
 
 
Vizuelno je do jaja.
 
Compatibility with all PS4 systems via the 3m-long secure connection USB cable – detachable for easy storage (yeah... nope).
 
Koliko sam shvatio kabal je neminovan da bi se izbegao moguć BT lag na turnirima i takmičenjima.
Ovo nije za casual use, bar ih ja ne bih nikad uzeo ni da mi poklone.

Sent from my D6603
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno