Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta reci za battlefield. Jedva cekam. Te tematike treba da se drze a ne ovih futuristickih gluposti sto cod servira.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Sad ce i oni, polako samo. Ovo ne mogu da docekam.
 
Gdje kupit online dark souls 2 ?

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Ima li informacija za kada je najavljen Gran Turismo Sports? I ako može neko da navede par ekskluziva koje su se do sada pojavile ili su najavljene za skorije vreme, a zbog kojih se mora kupiti konzola? :)
 
Good good.

Al i dalje cekam G27 podrsku. Kontam da Logitech tu koci, jer zele da sakupljaju profit od G29.
 
Iskreno, ocekivao sam bolju grafiku.
 
Japanski developeri uvek opisuju stanje igara u procentima, nista novo.

Anyhow evo kako je izgledala igra danas na livestreamu, not bad at all
 
Fino izgleda, al wtf se desava sa ponasanjem kola, mislim na volanima su nemoguce da su popalili sve pomoci.. i da jesu, ne opravdava ovakvo horor nerealno ponasanje.
 
Ovo bez nekog krštenog volana izgleda kao nemoguća misija za igranje.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Korišćeni su volani jer je ovo snimak jučerašnjeg takmičenja nacija i proizvođača automobila.
 


Bravo za ovaj klip sto si nasao :) Evo ovde se bas vidi da je ponasanje vozila normalno i da je voznja generalno dobra gledajuci ovako na videu.Cini se da je zvuk malo bolji nego na GT6 a grafiku ce srediti ne sumnjam u to, kada god je izlazio na trziste nov GT bio je graficki najbolja voznja u tom trenutku :) setite se odusevljenja i fotkanja u GT5 :)
Inace otkazali su betu jer bi im oduzelo navodno 3 meseca da se bakcu sa tim,ovako fokus na 15.11 i to je to...
 
Poslednja izmena:
Preporučite mi neke igre za klinca 3,5 godine. Voli najviše vožnje, a ni za drugo na tabletu se ne buni.
 
Korišćeni su volani jer je ovo snimak jučerašnjeg takmičenja nacija i proizvođača automobila.

Stigao je odgovor, kretanje je bilo weird jer je spectator sistem lose prikazivao kretnje igraca.

Inace, na ovom multi-day eventu je na svakih 8 sati stizao novi build igre iz polyphony-a. GTPlanet je pun pozitivnih impresija o poboljsanoj fizici, aero-u, zvukovima, AI-u i sl. Evo najzad i directfeed gameplay-a



Looks great :)
 


:D

Kada bi tvorci CEMU portovali na Linux uz Vulkan APi pa da poteramo Mario Kart 8 na PS4.
 
Preporučite mi neke igre za klinca 3,5 godine. Voli najviše vožnje, a ni za drugo na tabletu se ne buni.
Moj mali ima 4 i po i uglavnom na cetvorci ljusti, ratchet&clank, trine trilogiju, kungu fu panda 2, LBP3, super exploding zoo, mousecraft, steam world dig, Rayman legends, table top racing, Knack, giana sisters, .

Na ps3 su mu sledeći naslovi aktuelni: lego hobit, lego marvels, Guacamele, ratchet&clank ceo serijal, Chariot, F1 race stars, fez, feeding frenzy, pac man and the Ghostly Adventures, fifa16, lbp 1 i 2,mickey mouse, spelunky, duck tales.
Nadam se da sam pomogao.


Sent from my D6603
 
GT6 ne moze ni da prismrdi.


Sport ima mnogo bolji draw distance, staza izgleda zivlje zbog svih objekata oko staze, materijali su realisticniji, osvetljenje kida, a simulacija lightscattera atmosfere bas dize osecaj realnosti.
 
Da li neko igra Fifu da mi objasni zašto ne mogu na karijeri da uradim ni jedan transfer ili da me prosvetli pošto sam ja glup.
I ako neko igra NBA da mi se javi da igramo Park

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Ajd jedno pitanje pravo s neba: koliko se jos predvidja da ce PS4 biti aktuelan tj za kad i da li je PS5 najavljen tj :d isplati li se sad kupiti konzolu?
Nisam hardkor gejmer, zelim samo par igrica igrati (fifa/pes, GT...), a poslednja konzola mi je bila PSX, pa se sad nesto lomim da li da uzimam ovaj ili ne?
 
Ne priča se ništa za ps5 ni da li ce ga i biti uopšte. Konzola je tek na pola svoje starosti.

Sent from my D6603
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno