Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci trebao sam da sacekam, ja sam odmah iskacio kabal i posle rucno upalio.
Jeb.o ih da ih jeb.o update i sve, kada prvi dan uvek bude nekih problema! Znaci do toga je, definitivno sada.
Sledeci put, par dana posle izlaska novog update-a isprobavam nove funkcije, prvi dan vise NE.
 


Za sad radi samo na Z3, Z3Compact i Z3 Compact Tablet, ceka se unnoficial unlock za sve ostale android uredjaje. :)
 
Uspeli ste da skinete youtube aplikaciju meni izbacuje neki error :/?

EDIT:Uspeo, trebao sam da ga kupim za 0$, ali ne mogu da se ulogujem sa youtube nalogom pise da servis trenutno nije dostupan.
 
Poslednja izmena:
Jel izlazi nesto interesantno za predstojece praznike (osim GTAV)? Nesto su jako posustali. :)
 
Cod, fc4, ac unity, lbp 3. Ima igara.
 
Evo vam kod, jeb0 vas kod :d

F8Q9-ABNR-ET7T
 
cheers
 
You are receiving this email because our records indicate that you have registered for Evolve's Big Alpha on PlayStation 4, and we have some unfortunate news to share with you. Following the recent PS4 2.00 firmware update, we are experiencing difficulties with the Evolve Big Alpha on PlayStation 4. As a result, the test on PlayStation 4 is postponed. PlayStation and 2K are working together on a resolution.

Super....
 
Moram da priznam da za svoje 34 godine života do sada nisam imao igračku konzolu. Dakle, ni Segu ili Nintendo devedesetih, ni neki Xbox, Wii ili PlayStation (1, 2, 3) u narednoj deceniji. Nisam nešto ni iznajmljivao konzole, niti išao u igraonice. Ceo moj gejmerski život bio je baziran na PC-ju (dobro, hajde da spomenemo i C64 na kojem sam se igrao baš nekada davno). Na konzolama verovatno nisam imao ni 20 sati ukupnog igranja do sada.

Od juče više nije tako, kupio sam sebi PS4 i prvi utisci su zaista dobri. Uz konzolu sam kupio i The Last Of Us i Driveclub. I igranje je odlično. Nekako je "sve na mestu", radi baš kako treba. PS radi i izgleda lepo, gejmped odlično leži u rukama, radi besprekorno, materijali i izrada su odlični, ceo sistem odaje utisak premijum proizvoda.

Zbog obaveza oko posla i oko svog malog deteta, nemam mnogo slobodnog vremena, tj. nemam ga gotovo uopšte. Zato mi odgovara da za igranje sve ide brzo i bez mnogo podešavanja, jednostavno nemam više vremena i snage da čačkam grafička podešavanja u sitna crevca i da izvlačim optimum između prikaza i frejmrejta, kao što sam godinama radio na kompjuteru; da klokujem procesore i grafike; ili pak da po pola sata nameštam kontrole da bi mi gejmped radio kako teba. Kod konzole toga nema - ubaciš igru i ona radi; grafika postavljena kako treba, gejmped takođe. Pazite, ne odričem se igranja na PC-ju, ima još mnogo odličnih naslova koje nisam odigrao a koje ovaj moj vremešni kompjuter i dalje može da pristojno pokrene, i to su originali koje imam na Steamu. Pogotovo ću da se ponovo okrenem računaru kad mi budu dosadile one dve igre za PS koje imam (a svakako neću da kupujem hrpu igara za taj sistem, nisu jeftine). Ali sada mi je nekako opuštenije igranje na konzoli. Da parafraziram načelo ljudi koji umereno uživaju u dobroj kapljici - igram malo, ali igram kvalitetno!

Nemam nameru da pokrećem još jedan verbalni rat konzolaša i kompjuteraša, od juče pripadam obema stranama. Ali priznajem da sam zbog novog Sonija srećan k'o malo dete!
 
Ne moras nista da se pravdas. Igraj sta oces, gde oces i kako oces. :)
 
Ljudi, jel mogu igre da se prebace na hdd i igraju sa njega bez ubacivanja diskova?

Msm koliko vidim, igrica zauzima 44gb na hardu ali i dalje traži disk. Sad razmišljam, verovatno ne može zbog kopiranja na više konzola?...
 
Ne mozes igrati bez diska, zbog provere licence.
Mozes ti taj disk dati kome hoces, i svako ce igru uspeti instalirati, ali svaki put kada neko hoce da pokrene igru potreban mu je disk.
 
Poslednja izmena:
Hvala.

Još nešto. Sad sam skinuo ovaj novi patch 2.0 i krenuo je da updateuje, ja sam seo za komp, nisam gledao pošto se sam resetuje. Kada sam pogledao čini mi se da je zakucao na ekranu "photosensitive epilepsy". Ne daje mi opciju turn off kada držim sony dugme na padu, msm da je konzola zamrzla.

Šta da joj radim? Nadam se da nije neki veći problem. Pitam pre nego konzolu izvadim iz struje pošto ni na power dugme ne reaguje koliko vidim...
 
Nema na cemu.

Desilo mi se slicno (i znam jos jedan primer) i to bas posle skidanja 2.0 update-a.
Meni se zamrzla slika i konzola se ugasila, nije reagovala posle na paljenje. Posle par min sam uspeo.
Drugom clanu se isto desilo ali on je nije palio, ostavio je i posle par min SAMA se upalila.

Tebi prvo savetujem isto, ostavi jedno 10 min na tom zamrznutom ekranu.
Posle toga jos jednom probaj upaliti (preko kontrolera, samo jednim stiskom PS drugmeta, ako ne radi onda drzanjem PS dugmeta i tek na kraju fizickim pritiskom na taster na konzoli), a ako sve ovo ne radi onda nemas druge nego iskaci iz struje...
Ali pre toga pokusaj sve zivo, samo ako BAS MORAS, to neka ti bude poslednja opcija.

(Inace mi se 5 puta ugasila zbog nestanka struje, sto dodje isto kao da sam iskacio kabal)
 
Poslednja izmena:
Morao iz struje, sve ok.
 
Taj 2.0 update je bas zeznuo sve zivo...sprzice konzole kako su krenuli.
 
Ma, nece. Posto ja nisam imao problem znaci da i ne postoji (logika PS4 korisnika na forumu).
 
Ljudi, jel mogu igre da se prebace na hdd i igraju sa njega bez ubacivanja diskova?

Msm koliko vidim, igrica zauzima 44gb na hardu ali i dalje traži disk. Sad razmišljam, verovatno ne može zbog kopiranja na više konzola?...

Što se babi snilo to je babi milo,ili kako se toveć kaže:)bilo bi lepo da to može. Koja to igra zauzima 44GB instalacije?
 
@star-duster
Potpuno te razumem za nedostatak vremena zbog male dece... Duboka noc, kada su svi zaspali, je tvoj prijatelj :)
 
Inace, velika preporuka svima za Alien: Isolation. Igra ima fenomenalnu atmosferu i grafiku, potpuno se dobije osecaj da ste unutar nekog Alien filma. I ako se igra u mraku, sa surround slusalicama, poprilicno je strasna. Izguram po pola sata u komadu i onda predjem na nesto manje stresno :)
 
Ko ima decu ili mu ukucani non stop kidnapuju TV, Remote Play je spas za njih. :D
 
U cetvrtak pocinje drugi krug Crew beta, a poslace mi jos tri kljuca za prijatelje, pa ko bude eventualno hteo da proba neka mi se javi......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno