Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neko mi je usao u nalog i uzeo 50 hiljada coins iz Fife.Ne znam kako moze ali izgleda da moze.Password sam koristio samo za Sony cak i mejl.Srecom pa nisam karticu vezao sa account nego dopunjujem amazon kodovima.


I meni se to desilo samo sto kad je taj lopov zavrsio sta je imao EA uzme i blokira mi FUT da ne mogu uci uopste(ko zna sta je radio) posle dobijem mail da sam kupovao -prodavao coinse i da mi je zato blokiran ulaz.Obratim se ja njima preko mail.a i cekam nekih dva meseca ali nema pomoci...bio sam primoran da menjam psn zbog toga,da bi posle cela cetiri meseca odgovorili da sam u pravu i da mi je dozvoljen pristup u FUT ,sta to meni sad znaci kad sam vec promenio nalog zbog njih,najveci problem je sto je Origin vezan za psn i ne moze da se ukloni sa istog tj samo oni mogu...
 
Треба ти ориџин налог за BF4. То је требало да ти да фантом или носилац. Имаш тему на размениигара.
Pa ja sam nosilac.
Edit
Treba da aktiviram nalog sa istog maila sa psn tj da ih povezem.
 
Poslednja izmena:
Pre je trebao Origin nalog da bi se uopste pristupilo skidanju sadrzaja, medjutim sada vidim da premium edition skida sve zajedno, i dlc-eve i celu igru (ukupno 60 i nesto GB) pa ne bi trebao Origin da stvara problem. Jer ti samo sa tog share naloga stavis na skidanje sve zajedno, dakle igru i sve dlc, i ne moras vise uopste uci na taj nalog nosioca. Vec samo udjes u svoj i pokrenes igru.

E sad, ja ne kapiram kako ne mozes igrati mp, tj ne vidim sta ti javlja PSN, sta ti pise, neki error ili sta ?
 
Prijavljuje mi da nisam povezan na psn i ea. Nisam sad kuci da tacno ispisem sta je problem.
 
Ajde kada dodjes pogledaj detaljnije pa javi (mozes mi i na PM da ne zapusavamo temu), a moguce da je bio trenutan problem i da je ustvari sve u redu.
I meni nekada ispise da nisam konektovan, pa izadjem iz igre, udjem opet i sve radi ok.

A ovo se inace desava normalno kada spuste cenu, i prosli put je tako bilo kada je cifra za premium edition bila 30$, a sada je kapiram jos zesce jer je cena 20$, tako da moguci su padovi servera itd. Prosli put smo 5 dana cekali da bi pokrenuli igru.

Sve u svemu, tebi na svom licnom nalogu treba Origin account, ali to ces vec biti pitan kada udjes u BF4 i onda ga napravis, i to je u sustini sve. Nema sta drugo da bude. A onaj nalog nosioca zaboravi, ne moras nista tamo petljati, samo skini igru preko njega i to je to. Vise ni nemoj ulaziti tamo.
 
Nece to tako brzo, a i nema nikakvog smisla jer svejedno moras da kupujes igre. Ako mislish da si kupovinom PS4 zavrsio trosak, nemoj da ga kupujes, jer mozesh za 2 dana da potrosis jos toliko para na igre, pa bilo kakav pad cene nista ne menja :)

Ok, hvala. Pozdrav! :)
 
to ti je kao i onaj dolcegusto, kod nas kosta 100e, preko je bio na akcijama i po 10-20e, samo sto ga ne dele za dzabe, al su kapsule za kafu skupe i na tome zaradjuju xD
 
Pa mora tako, to se zove biznis plan i bilo koja konzola ne bi postojala drugacije :) Za 350e niti mozes da kupis slican PC, niti na njemu imas igre koje sony ima, tako da bolje od ovoga ne moze. E sad sto bi mi sve za dzabe jer smo beda je druga prica :)
 
Poslednja izmena:
Apsolutno se slazem, ja sam cak i dok sam se igrao na pc svaki put kad su mi finansije dozvoljavale kupovao originalne igre, i svestan sam kad sam uzimao ps4 da je skup sport : ) I u pravu si , za 350e se ne moze uzeti ni priblizno jak pc koji moze da pruzi igracke performanse slicne sonijevoj konzoli. Jedino smatram da je potpuno ciganski potez sto su onemogucili pustanje video sadrzaja sa eksternih medija, pa cak i audio pustanje radi kilavo. Dakle, sveli su multmedijalni uredjaj na iskljucivo gejmerski uredjaj, no dobro, to je sad neka druga tema : )
 
E pa to se od izlaska znalo, hoces 100% gejming uzitak - PS4, hoces multimediju - Xone, i to je to.

Ali ne brini, doci ce i eksterni hard i sve po redu, kao i na ps3, pustaces ti i audio i video na taj nacin sve u sesnaest (i ne mislim na hakovanje).
Tek je godina i koji mesec prosao, ne zaboravi.

Sto se tice PC i konzola, opet ste krenuli u nikada zavrsenu polemiku, i ja se necu ukljucivati (slazem se sa svime recenim), ali ocekujem jednu ponovljenu mini raspravu :d
 
Fin pogled na PS4 verziju pCARS-a




Jel' misliš na Beyond? Jel' se imalo promenio otkad je nedavno otišlo par njih iz IGN-a?

Postava je ostala ista posto Gregg & Colin i dalje rade svoj novi pos'o u istom gradu. IGN im je dopustio da ostanu na podcastu.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, realno ste u pravu kad kazete da za ove pare nema komp ili lap top koji ce biti isplativ na dosta godina od konzole. Mislio sam da u radnjama kad ponude tzv gaming lap topove za 60-70 do 200 000 to moze da prodje, ali, sam shvatio da ispod 100 soma nema neke preterano dugotrajne vajde. Cak i za 60 000 da se uzme desktop, opet bi morala da se menja graficka na dve-tri godine sto nije, mozda, neki trosak u odnosu da na taj period mora da se kupuje nov lap top koji bi podrzao neke igrice neko kratko vreme. Zato mi se cini lakse da se izdvoji za neku igricu 70-80e na svakih godinu dana.
 
Ko još plaća igre 70~80€ i gde, u našim poštenim radnjama?!? :D
 
Stize nam jos jedan ODLICAN mesec Instant Game Collection ponude

4. Februar: Apotheon (PS4) - https://www.youtube.com/watch?v=rOvwpj0pw9A
4. Februar: Transistor (PS4)

4. Februar: Thief (PS3)
4. Februar: Yakuza 4 (PS3)

4. Februar: Rogue Legacy (PS4, PS3, PS Vita Cross Buy, Cross Save)
4. Februar: Kick and Fennick (PS Vita)
- https://www.youtube.com/watch?v=ND5_2lkD0gE


Isplatilo se sto nisam kupio Transistor i Rogue Legacy. :)
 
A gde je DriveClub PS+ Edition ?

:d

Vec sam zaboravio na to, hoce li uopste ikada doci ili je to bila cista sarena laza ?
 
Stize nam jos jedan ODLICAN mesec Instant Game Collection ponude

4. Februar: Apotheon (PS4) - https://www.youtube.com/watch?v=rOvwpj0pw9A
4. Februar: Transistor (PS4)

4. Februar: Thief (PS3)
4. Februar: Yakuza 4 (PS3)

4. Februar: Rogue Legacy (PS4, PS3, PS Vita Cross Buy, Cross Save)
4. Februar: Kick and Fennick (PS Vita)
- https://www.youtube.com/watch?v=ND5_2lkD0gE


Isplatilo se sto nisam kupio Transistor i Rogue Legacy. :)

Čekaj, šta je ovde dobro ? :D
 
Stize nam jos jedan ODLICAN mesec Instant Game Collection ponude

4. Februar: Apotheon (PS4) - https://www.youtube.com/watch?v=rOvwpj0pw9A
4. Februar: Transistor (PS4)

4. Februar: Thief (PS3)
4. Februar: Yakuza 4 (PS3)

4. Februar: Rogue Legacy (PS4, PS3, PS Vita Cross Buy, Cross Save)
4. Februar: Kick and Fennick (PS Vita)
- https://www.youtube.com/watch?v=ND5_2lkD0gE

Ukusi su različiti. Meni je ponuda za ovaj mesec baš razočaranje, s obzirom da imam samo PS4. Nemam ništa protiv "indie" igara, ali jednostavno nisu moj fah. Premalo vremena imam za igranje i želim da ga utrošim na AAA naslove, zato sam i kupio PlayStation po prvi put u životu. Nekako mi ne ide da na njemu igram igre koje izgledaju kao remastered verzije C64 igara. Ne kažem da je grafika najbitnija, naprotiv - najviše u igri cenim priču. Ali želim da priča bude ispričana kroz AAA produkciju.
Najviše volim singlplejer igre poput Bioshocka, Half Life 2 i Fallout 3. Znam da su neki indie naslovi zaista sjajni, ali nemam vremena da ih igram, radije biram eksplozivne premium naslove. Uz njih mogu da na trenutak osetim thrill koji mi je gotovo sasvim izostavljen iz realnog života. :s
Probao sam da igram Swapper i baš sam naglas prokomentarisao kako je dobra igra, ali me jednostavno nije vuklo da ga ikad ponovo startujem i više ga nisam ni uključio. Pretpostavljam da će slično biti i sa ove dve ponuđene PS4 igre.
S druge strane, ponuda PS+ igara za PS3 (koji nemam) već mesecima mi se sviđa i verujem da će slična jednog dana biti i za PS4, ali tek kada se nakupi dovoljno AAA naslova za koje Sony proceni da su dovoljno bajati.
S obzirom da multiplejer gotovo i ne igram (tek poneka trka u Driveclubu), a ponuda besplatnih igara baš nije po mom ukusu, možda i ne obnovim PS+ pretplatu kad mi bude istekla za 40-ak dana.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Šteta sto thief ne dolazi za ps4, igrao malo demo i jako mi se svidela atmosfera pre svega...
 
Kao free... pricalo se o psn+ naslovima... naravno da je na ps4, pa napisao sam da sam igrao demo :)

a to za ocene... meni se svidja... to sto je ocenjen sa 3 ne menja puno... ima nekih igara koje imaju i 9 pa meni ne leze...
 
Aaa sorry, nisam povezao :d
 
Pozdrav,imam problem na konzoli a tice se online igranja.Cod Aw javi da server ne radi kada odem log out pa se ponovo konektujem.na psn proradi i tako stalno.A nfs rivals nece nikako online javi da trebam biti konektovan na playstaton network i origin ali kada udem u postavke pa par puta pokusam konektuje se ali mi nikog ne ubacuje igru nego imam samo da poredim svoja vrmena sa prijateljima. Hm sta bi mogao bit problem (psn predplata vazi jos par mjeseci )
 
Ko još plaća igre 70~80€ i gde, u našim poštenim radnjama?!? :D

Cak je i vise od ovog, 9000 kosta. Na amazonu fifa 15 57e, pes 15 45e, far cry 4 58e itd. Nego, kako kupujete igre? Preko ps naloga ili? Mi kao da smo Svica, sve mora da bude skuplje, nego na Zapadu.
 
Poslednja izmena:
^ Kako to mislis, pa sto je bolja ekonomija u drzavi, roba je jeftinija, u Brazilu PS4 kosta 1500e, mi smo jos super :d
 
Da li je za guest nalog neophodna non stop internet konekcija ili je dovoljna samo da verifikuje nalog i posle moze bez nje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno