Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
To je i najveci problem guest naloga,moras biti konstantno online da bi igrao.
Ja sam kod ortaka koji je otvorio igraonicu, igrao PES15 koji je uzet sa guest naloga.
Nije hteo da startuje igru, konektovao se na wifi preko moba, usao u igru, iskljucio net na telefonu i sve je radilo kako treba.
Dakle mozda samo treba na pocetku da bi proverio licencu.
 
Od jutros ne mogu da kupim preko PSN-a. Kaze da informacije o CC nisu ispravne i da ih popunim ponovo. Nalog je otvoren na UK. Ima li neko slicnih problema?
 
Ja ponovo isti problem. BF4 nece na mp. Ne daje mi uopste opciju da se ulogujem na origin nalog. A metro light nece uopste. Jel neko uzimao ovaj komplet BF4+metro remux
73c19a35cb7011ecb63043726e19d8ea.jpg

4a1c132c206035794a59d433c2b8665f.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo je greska koju dobijam: the credit card information on file is not valid.
Posle trazi da proverim informacije o CC. PSN nalog je registrovan na UK i na UK adresu.
 
Pa kupio sam swapper pre 5-6 dana. Koje su mi opcije sa UK nalogom?
 
Kako cujem Visa kartice jos uvek prolaze, ali teze i teze...

Opcija ti je da kupis kod za wallet, sa amazon.uk
 
Visa debitna kartica Credit Agricole.
Probacu sa vaucherima i taj cdkeys.
I hvala za informacije.
 
Poslednja izmena:
Ajde da razresimo jednom zauvek (ili makar dok se nesto ne promeni), dakle, neke kartice rade, a neke ne, I NEMA PRAVILA.
Nema veze da li je kartica Visa, Master, Amex itd, niti kod koje je banke izdata.
Niti da li je debitna, kreditna, gift ili nesto trece.

Niko vam ne moze reci "E idi bas u tu banku i uzmi bas tu karticu i onda ce 100% raditi", ne, ne mora da znaci.

Ima mnogo veze da li ste stari ili novi korisnik kartice, da li ste stari ili novi korisnik PSN servisa, itd, ali u principu nista nema veze i sve je kao carobnim stapicem udarano "E ti mozes, a ti ne mozes", a ima i onih koji su mogli pa sada vise ne mogu, ima svega...

Znaci i ako vam danas radi ne znaci da ce i sutra. Isto tako ako danas ne radi, mozda sutra bas hoce (do duse za ovo je mala verovatnoca :d ).

Moj savet je ako vam radi - onda radi, a ako ne - onda ne gubite vreme odlazeci do banaka i menjati kartice, cuda i muda, vec nastavite sa kupovinom kodova i to je to.
 
Poslednja izmena:
Da li je za guest nalog neophodna non stop internet konekcija ili je dovoljna samo da verifikuje nalog i posle moze bez nje?

Da odgovorim sebi, guest nalog radi bez stalne internet konekcije. Internet je potreban samo da verifikuje psn nalog i posle nije potreban. Upravo probao.
 
Visa debitna kartica Credit Agricole.
Probacu sa vaucherima i taj cdkeys.
I hvala za informacije.

Kao sto rekoh par puta vec ovde, poceli su da proveravaju adrese sa kartica.....
Za sada jedina sigurna solucija je Erste gift kartica, koja radi bas zato sto je gift, pa ne moze da se veze za adresu.....
Probaj, stavi 5 funti, ako ne prodje ( a proci ce ), te pare opet mozes iskoristiti.....
 
Za sada cdkeys radi i ne moram da pravim jos jedan nalog za koji treba pamtim username i password.
 
ako kupujete kodove, uzimajte na amazonu, najsigurnija je kupovina, ne kazem da cdkeys nije, ali sa amazonom sam imao do sada 100% pozitivnih iskustava a svasta sam uzimao.
 
Potvrdjujem za amazon. Kod se dobija odma cim vam skinu pare i nikad nisam imao problema.
 
@pilac

Da li se ta Erste Visa gift kartica moze vezati za Pay Pal nalog ? Zvuci mi da ne moze bas zato sto nije na ime, a mislim da PP trazi da se to kuca.

Moram da stavim neku Visu na nalog, imam sve od Erste, debitnu Master, deviznu Maestro, samo mi jos neka Visa fali i ne znam na koji nacin da je uzmem.
Znam da imaju tu gift ali ako se ne moze vezati na PP nalog onda mi ne treba...
A opet ne bi ni da idem u drugu banku zbog toga, sve mi je u Erste.

Ako se Visa veze za PP ima dosta opcija koje za Master ne postoje, zato mi je to bitno.
 
Ne znam, nisam probao, ali ako mi na UK nalogu sa nekom adresom u UK a sa mojim imenom, ne vidim zasto ne bi radilo ni sa PP...
Ti otvaras tu karticu na svoje ime, i jesi njen vlasnik ali mozes da je poklonis nekom drugom i cenim da je tu kvaka 22 :)
I
 
Da, i meni je to logicno. Samo svoje ime stavim, probacu.

Video bi ja sa ovima u banci, ali pretpostavljam kada kazem salterusi "PayPal", bice zanimljiva neupucena povratna reakcija...
 
Zašto ne radi paypal na psn-u? Znam da radi zamo u nekim zemljama.
 
Mozete od magicmastera uzimati vaucere svih vrsta, videh da je okacio info na drugom forumu gde odrzava razmenu.
 
Skrill kartice rade na psn uk i rade na domacim bankomatima ako to nekome znaci.
 
Moj post se odnosio na drugi deo yoyovog posta. Poenta je da ne radi PP-PSN u svim EU zemljama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno