Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Probah danas remote sa vitom i mogu reci da je ovo jako lepo. Sony sam pikao 25km udaljenog sa ovim bangavim mrezama i samo jedanput mi je pukla konekcija. Lag je prisutan ali na granici igrivog. Zavisi od mreze i brzine. Kuci imam sugavi sbb sa upload nepunih 2mb/s i izgleda nije to bas dovoljno. Mozda konacno predjem nedovrsene igrice kad radim nocnu :)

Za perfect kvalitet je potrebno iznad 5mbit, mada to je bilo u danimna kada je RP radio samo u 30fps. Sada sa 60fps, mozda je taj requirement otisao malo gore.

U svakom slucaju, super je sto imas mogucnost da se igras na udaljenosti. To ti dosta pojavava korisnost konzole. :)
 
Uncharted Remastered UZIMAM! Svaku igru sam dobio na zajam i bash sam uzivao. Ovo def. uzimam sa novom grafikom :)
 
+1
 
+1 Fak jea!
 


Hmmmmm.... Ne izgleda lose.... Sacekacemo avgust....
 
Kako ima ovo da se ljusti pfff a i U trilogija ako je skockaju kao i TLoU remaster ne može da se zaobiđe iako sam prosao sve delove po tri puta opet cu ih obrnuti.
 
Ne primaju.
 
A koju primaju? Imam mastercard deviznu. Sta gade se na nase pare
 
Primaju samo američke kartice.
 
Hunder, kupuj kodove sa amazona, cdkeys, i slicnih sajtova, direktno nase kartice ne rade na US. Pod "nase" mislim i na EU, probao sam par njihovih i ne rade...

Za US/CAD PS Store samo njihove prolaze i to je to.

Nase ne prolaze vise ni na UK/EU region. Retko kome prodje.
Samo kodovi rade.
 
Nije smešno, više je zadovoljan time kako je razumeo tekst. I preneo nam ovde tu svoju radost, da i nama bude lepo.

Oduševio se čovek, krastavac
 
Poslednja izmena:
A koju primaju? Imam mastercard deviznu. Sta gade se na nase pare

Napravis US nalog na PS.
Na Amazon kupujes vaucere od 10$ 30$ ...
Stavis adresu na PS i na Amazon da je zemlja Oregon (nekog hotela na pr.), jer nema poreza. Ako se stavi neka druga US adresa na vaucer od 30$ naplate porez oko 3.5$, isto vazi i za PS store.
Kod autmatski dobijas i unosis ga na PS u 'Reedem codes' (bez '-' karaktera).
 
Sta je tu smesno ?

To što RemasterHD and Sequels 4 konzola već gotovo dve godine po njenom izlasku nema šta da ponudi osim Bloodborne-a, remastera i multiplatformi, a niti planiraju nešto da promene na tom polju do kraja godine, a i ono što planiraju su nastavci već odavno izmrcvarenih franšiza. Ne da je smešno već je otužno i žalosno. :)
 
Poslednja izmena:
Po prodaji je ocigledno da je vecini to dovoljno.
I ja bih hteo vise (dobrih) ekskluziva, ali situacija je takva kakva je.
 
Prodaja je posledica već izgrađenog brenda i korisničke baze, kao i zbog toga što je konkurencija na konzolnom tržištu očajna. Propali Nitendo barem podstiče neku originalnost u svojim ekskluzivama, za razliku od Sony i M$-a koji preuzimaju neku EA/Ubisoft politiku mužnje vlastitog imena.
 
Nije smešno, više je zadovoljan time kako je razumeo tekst. I preneo nam ovde tu svoju radost, da i nama bude lepo.

Oduševio se čovek, krastavac

Ne znam cime, sto ce Xbox One i PC trajati godinu dana duze ili sta :d:d:d

Ovo sto nema igara na PS4, bilo je isto i na PS3 i na svakoj drugoj konzoli u prve dve godine. Third party igre se ne vaze uopshte, vaze se za raju koje to igra i odrzava konzolu u zivotu, za ljudske igre aka ekskluzive, potrebno je vreme, i vrlo brzo ce jedna po jedna krenuti da se pojavljuje. PC nema igru 15 godina pa niko nije skupio muda da kaze zasto je to, samo se cuti i sve je gora situacija, a evo sada i Windows koji je srz cele prevare decenije, krece da se deli za dzabe, i da nema one raje koja odrzava sav taj raspad u zivotu, PC odavno ne bi postojao, ne za igre, za bilo sta ozbiljno.. Ovako se samo prolongira kraj koji je neizbezan, jer ne samo da im ochigledno nije jasno da je kraj, ne pada im napamet da naprave drasticne poteze da to sprece, aka da prestanu pare da im budu pokretac posla...
 
Poslednja izmena:
Ljudi i dalje na dobre igre gledaju kao na nesto sto se spawn-uje sa neba kad pozelis, pa je samo stvar volje kad ce to da se desi.

I pored svega sto se desava, svi bi samo sto vise, DAJ dobrih igrica. Kad bi to tako islo, mogao bi svako da ih pravi jednako uspesno. Nije ni cudo sto dobijamo samo stancovanje kad se ljudi ovako ponasaju.

Bukvalno se ponasate kao da neko ima u dzepu formulu za kvalitetnu i uspesnu igru, a nece da nam je da. Ok, ako to tako lako ide, nek odrade ti genijalci nesto bilo gde, pa da se naigramo...
 
Napravis US nalog na PS.
Na Amazon kupujes vaucere od 10$ 30$ ...
Stavis adresu na PS i na Amazon da je zemlja Oregon (nekog hotela na pr.), jer nema poreza. Ako se stavi neka druga US adresa na vaucer od 30$ naplate porez oko 3.5$, isto vazi i za PS store.
Kod autmatski dobijas i unosis ga na PS u 'Reedem codes' (bez '-' karaktera).

Hvala
 
Da li je neko igrao little big planet 3..vredi li uzeti?

Ako si voleo stare, onda da....

@Ivan: U igrama je manje vise receno sve sto je imalo da se kaze posle ovih 30 i kusur godina....
Kao i u filmskoj industriji, zablista neki biser poput PT-ja, ali sve ostalo je vec vidjeno....
Zato se ja nadam da ce Morpheus doneti nesto novo, sto ce nas vratiti u dane mladosti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno