Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bem li ga, sta god,na velikom tvu ne primetih bas neko poboljšanje grafike sem vece dubine zbog vece rezolucije.Recimo bacanje bombe na neprijatelja a on leti u vazduhu tj lebdi kao da je u svemiru, to nisam mogao da progutam na žalost.Jesu li uopšte poradili na toj fizici u samoj igri?
 
Јуче сам пазарио Сони4 и не могу да сакријем одушевљење.
Јел игра неко ФИФУ16? Покушао сам да одиграм 3 утакмице Ултимејт тима али на крају сваке утакмице изгледа да закуца сервер па ме избаци, а није до мог нета пошто ради одлично.
И онда сад имам скор 0-0-3 иако сам 2 утакмице победио :D играо сам и ону лигу, где се креће од 10те дивизије онлајн и ту је све у реду, без проблема сам одиграо 10так утакмица и пласирао се у дивизију 9.

Pozdrav, igram Fifu 16 od izlaska, isto mi se desavalo za UT da zakuca server i izgubim sve coinse. E sad izgleda da sam juce resio problem tako sto sam PS4 povezao na net preko LAN-a. Dok je bio na wirelessu radio je ok samo Seasons mod (10 divizija) a UT je izbacivao i u toku utakmice i nakon kraja, bez obzira na rezultat. PSN: Dark_Demon027
 
Teško da je to rešenje. Problem nije u tebi negu u njima. Verovatno su serveri sređeni. Probaj ponovo, ako te ne mrzi, wirelessly.
 
Probao danas, radila je normalno sve do kraja utakmice, i onda nakon highlightsa pocne da vrti 16 dole desno i izbaci. Vratio kabl i normalno je bilo.
 
Ajde sta kukate ko da je PS+ obavezan..

yuLkZXx.gif
 
Recite sta hocete ali Broken Age zamalo da kupim, sva sreca nisam.

Igra je u rangu Grim Fandango, prema tome za nju imam like, zaista...

Ali ostalo...
 
Da :d
 
Ja sam zavrsio samo Uncharted 1 , usled prodaje konzole U2 & U3 nisam ni igrao i bilo mi jako zao...a eto sada na PS4 sam pre orderovao i jedva cekam, krecem od pocetka ponovo sa U1 iako se vise radujem U2 i U3 taman sve da zavrsim do marta za U4 :D Ja sam nesto ovako i prizeljkivao i bas sam zadovoljan sa remasterima TLoU i U1-3 i jos cekam Heavy Rain, God of War 3 cu uzeti na nekom flash sale i taman da nadoknadim sve sta sam pozalio kada sam prodao PS3 :)
 
Mislim da je Boki izrazio svoj sarkazam :d
 
To Risbo, stari trol pokusava da nas malo bocka. :d Risbo, koliko sam primetio AC thread je troll free, dozvoli da i ovaj bude takav. Idi probaj neki novi (najbolji) mod za AC, pusti nas (matoru) decicu da uzivamo u igricama i prelazimo kraljice. Ipak mi nismo toliko HC kao ti. ;)
 
Assassin's Creed? :d :d :d

Sarkazam
 
krastavac kad Risbo mora izmontira 5 vencanja da bi kupio PS+ :d
 
Povlačim sve sto sam rekao za BluePoint i njihov rad na U trilogiji... prvi deo su razbili sa detaljima. Ostale nisam jos probao.
 
Pa prvi deo je imao toliko prostora da se pegla da bi licio na nesto. Drugi i treci su digli rezoluciju i ubacili par efekata explozije i to je to. Vidljivo ali ne preterano.
 



Izgleda da PS4 ubi...skoro duplo bolja prodaja od Xboxa.
 
[video=youtube;EVe1rycfaAc]
Izgleda da PS4 ubi...skoro duplo bolja prodaja od Xboxa.

Prodaja je uvek bila dobra ali sada i Xbox sef to priznaje. Najzad Xbox divizijom upravlja neko normalan, mada kontam da ce i Phil da pomahnita malo sa PR ispadima cim se priblizi vreme lansiranja nove konzole.
 
Kako ocenjujete Uncharted kolekciju za nekoga ko je prvi put sad igra, a ne u odnosu na PS3 verziju koju ste već prešli? Ja sad igram prvi put prvi deo, malo mi se ne sviđa napucavanje, nije mi neki osećaj, ali je igra zanimljiva sigurno, posebno uzimajući u obzir datum izlaska. Nadam se da će biti još PS3 ekskluziva remasterovano i portovano na PS4, voleo bih Heavy Rain, iako sam već jednom prešao.
 
Uvek je napucavanje bilo malo kilavo, u novom ce verovatno biti primetno bolje (makar na TLoU nivou).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno