Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi kako Vam radi twitch na PS4?. Kod mene se ne pojavljuje kao recent app nego moram u library pa odatle da ga pokrecem i slika je razvucene vertikalno i horizontalno na streamu kad gledam nesto :(.
 
Ljudi kako Vam radi twitch na PS4?. Kod mene se ne pojavljuje kao recent app nego moram u library pa odatle da ga pokrecem i slika je razvucene vertikalno i horizontalno na streamu kad gledam nesto :(.
Kod mene radi normalno. Inače ne prikazuje se u recent app (kao ni YouTube, NBA, Netflix, itd.), s tim što ne moraš da ideš u Library već možeš iz TV & Video da je pokreneš.
 
Koristi li neko Playstation Now ovde u Srbiji? Vidim da se zbog podrške za PC ovih dana dosta piše o tom servisu (što me je i podsetilo da PS Now postoji) mada mene interesuje da ga isprobam na PS4.

Dakle, radi li to kod nas?
Strimuje li sa američkih ili evropskih servera? Zavisi od lokacije naloga ili od prave fizičke lokacije i blizine servera?
Može li da se iskoristi onaj 7-dnevni trajal? Da li da probam sa US ili UK naloga? Znam da je pisano kako se traži validna platna kartica kako bi se PS Now uopšte pokrenuo, pa da li to može sa našim karticama nekako? Znam da za PS store ne može da se kupuje našim karticama, ali da li će moći naša kartica da posluži makar da pokrenem trajal za PS Now?
 
Najbolje je da imas EU nalog zbog blizine servera. Trial ne moze da se iskoristi, samo da kupis regularnu pretplatu
 
Kod mene radi normalno. Inače ne prikazuje se u recent app (kao ni YouTube, NBA, Netflix, itd.), s tim što ne moraš da ideš u Library već možeš iz TV & Video da je pokreneš.

Ne kontam zasto ovi ne dozvole da sam rasporedis ikone :( al ajd....

A ovo za sliku sam nasao trebao sam tv da podesim sa 16:9 na Fit to Screen.
 
Poslednja izmena:
Sa 4.0 update-om dolaze i folderi, pa će grupisanje i pristup aplikacijama i igrama biti mnogo bolji.
 
Zna li se koja brzina je pozeljna ? Sada sa selidbom sam na 8/1 i eventualno kopernikus 30/3 ako mi se pokaze dobro u prvih mesec dana. Komotno sam imao 120/5 ali i tada sam skidao po 8h NBA 2k16 ili UFC2 pa ne znam da li je uopste izvodljivo za nas.
 
Kopernikus imam ja vec duzi period, nije los, brzine su stabilne.. Gde si se preselio? :)
 
Heh ja imam neki 10/2 paket, 5.4GHz wireless, i sad ova Titanfall PreAlpha mi se skidala tačno 23 sata. Taman se skinulo da odigram jedan meč i onda su ugasili ... Dobro pa daju preload za igre ... Ali kontam da baš zato i daju ;)

Nego, novi DS4 će imati DVA light bar-a i istu bateriju :D. Pa ja ovaj stari na DIM moram na svaka 3 sata puniti od nedavno ... Def. ću od Kineza uzeti 2000mAh bateriju i one XboxOne pečurke, da promenim ovaj raspad.
 
Neće imati dva light bara, već je to "prorez" na touchu kroz koji se vidi sjaj od jednog te istog svetla u džojpedu...

Sent from my Nexus 6P
 
Heh ja imam neki 10/2 paket, 5.4GHz wireless, i sad ova Titanfall PreAlpha mi se skidala tačno 23 sata. Taman se skinulo da odigram jedan meč i onda su ugasili ... Dobro pa daju preload za igre ... Ali kontam da baš zato i daju ;)

Nego, novi DS4 će imati DVA light bar-a i istu bateriju :D. Pa ja ovaj stari na DIM moram na svaka 3 sata puniti od nedavno ... Def. ću od Kineza uzeti 2000mAh bateriju i one XboxOne pečurke, da promenim ovaj raspad.

Au :D

Meni pa baterija, dobro jos su novi doduse ako imaju 100h do sada, drzi jedno 12 sati igranja. Kontam vremenom ce otici baterija.
 
Heh ja imam neki 10/2 paket, 5.4GHz wireless, i sad ova Titanfall PreAlpha mi se skidala tačno 23 sata. Taman se skinulo da odigram jedan meč i onda su ugasili ... Dobro pa daju preload za igre ... Ali kontam da baš zato i daju ;)

Nego, novi DS4 će imati DVA light bar-a i istu bateriju :D. Pa ja ovaj stari na DIM moram na svaka 3 sata puniti od nedavno ... Def. ću od Kineza uzeti 2000mAh bateriju i one XboxOne pečurke, da promenim ovaj raspad.

Код тебе нешто није у реду са интернетом, ја имам 10/1 па ми се иста игра скинула за 5 сати.
 
Drugari, uzeo sam PS4. Uglavnom sam PC igrač još od doba Sega Dreamcast. Neke naslove sa PS2 sam igrao preko emulatora ali to je sve.

Voleo bih da odigram dobre PS4 ekskluzive I po neki PS3 naslov.

Od PS3 igara me interesuje Metal Gear Solid HD collection i MGS4 Peace Walker. Da li postoji varijanta da to odigram na PS4?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Drugari, uzeo sam PS4. Uglavnom sam PC igrač još od doba Sega Dreamcast. Neke naslove sa PS2 sam igrao preko emulatora ali to je sve.

Voleo bih da odigram dobre PS4 ekskluzive I po neki PS3 naslov.

Od PS3 igara me interesuje Metal Gear Solid HD collection i MGS4 Peace Walker. Da li postoji varijanta da to odigram na PS4?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Gore pomenut PS Now opcija, pogledaj u Store.

Sent from my Lenovo YT3-X50F using Tapatalk
 
Drugari, uzeo sam PS4. Uglavnom sam PC igrač još od doba Sega Dreamcast. Neke naslove sa PS2 sam igrao preko emulatora ali to je sve.

Voleo bih da odigram dobre PS4 ekskluzive I po neki PS3 naslov.

Od PS3 igara me interesuje Metal Gear Solid HD collection i MGS4 Peace Walker. Da li postoji varijanta da to odigram na PS4?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk


The last of us, uncharted, bloodborne, infamous second son, until dawn.
 
Na ove predložene bih dodao i God of War 3, Ratchet and Clank, Journey, Driveclub, dok na jesen/zimu dolaze novi naslovi.

Nioh deluje dobro, kad se očekuje izlazak? Ja se nadam da će ove godine biti.

Ako je verovati leak-u, trebalo bi da bude 28. oktobar.
 
Gore pomenut PS Now opcija, pogledaj u Store.

Hvala :) Pogledao sam spisak igara, na zalost nema ni jednog MGS naslova.


The last of us, uncharted, bloodborne, infamous second son, until dawn.

Na ove predložene bih dodao i God of War 3, Ratchet and Clank, Journey, Driveclub, dok na jesen/zimu dolaze novi naslovi.

Hvala na super predlozima! :) Zanimljivo, nisam ni znao da je bloodbourne ekskluziva.
 
Ovaj Titanfall skoro neigriv u fajtovima, nema sanse da se nacilja nesto. Prvih 5 minuta sam bio ocaran grafikom i fps-om, posle ocaj. Valjda ce ispeglati..
 
Git gud.

Sent from my Nexus 6P
 
Mozda ako si stalno u dimu, tj. u alpha efektima. Sem tako tih momenata igra sasvim glatko radi. Jedinu manu koju bih ja dodao je da je input lag mogao da bude malo manji, ali opet poprilicno je igrivo sa visokim fps-om, sem eto tih momenata kada ima ogromna kolicina dima i ostalih particle efekata.
 
Ja otkad igram ps pojma nemam o fps niti obracam paznju, ti ces brate Mazi da poludis u glavu ako ovako nastavis :d
 
Bas htedoh to da kazem :D
 
Svi igraju na istom sistemu, na istom džojpedu tako daaa....ko što rekoh, ili "git gud" ili bataljuj, nema treće.

Sent from my Nexus 6P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno