Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Well da vozis dobro, bio bi prvi. :D

DriveClub je arkada, moras nauiti da se guras i da budes agresivan. :)

Baš tako funkcioniše,kad vidiš protivnika na krivini gurneš ga u kanal i prođeš :d nema posledica osim što će taj da se vrati i uradi isto tebi :d
 
Evo mog starog snimka MP trke u DC-u, cisto da se vidi da je akcija u ovoj igri ludja nego u Fury Road filmu. :D

 
Da, totalno opusteno je to rekao, kao da se vec godinu dana zna... :d
 
Well znalo se da je Druckman zainteresovan za nastavak. Odmah po izlasku igre je rekao da je TLOU origin story za Ellie.
 
Pozdrav,
Skontao sam da imam problem na ps store.Kontkretno radi se o igri resident evil 2 da kada zelim iz igre da kupim episode 2 javi error 8200100 .
Dok kod DC kada iz igre zelim da otkljucam neko auto na ps store javi da sada nije moguce.U last of us sam imao problem ali je ona regionalno zakljucana i igrao sam je na disku.Ovo su sve digitalne verzije na americkom profilu ,kupljene kao share ili preko code na amazonu.
Hvala na pomoci
 
Moras da uskladis region share igara i tvoj licni region.

Dakle, ako si ti US region, ne znaci da je share igra isti region.

Proveri koji je region share nalog, najlakse udji u taj nalog i vidi na ps store u kojoj su valuti cene izrazene.

I u sustini sve sto hoces da uzmes ili uzmi sa tog share naloga, ili otvori poseban nalog na taj region koji ti treba.

Nadam se da si razumeo.

I nisam siguran da je to problem, ali 90% da jeste.
 
Mislim da nije to.Jer se desava i na igrici koju sam kupio preko store sa svog acc koji koristim kao primarni ,dakle ne preko share.Na amazon kupio code ukucao i kupio.A drive club jeste u share ali prije sam mogao uci iz igrice kada kliknem na auto da vidim u kojem je paketu a sada to ne mogu.Dakle moguce da je problem nastao ovih dana mreza,serveri hm
 
Pa moguce, vrlo moguce. Promeni malo dns, jesi citao o tome?
 
Pa ovo nije normalno. Puna Uncharted 4 E3 sekvenca.



Da su ovo prikazali odmah na E3 pressconfu, internet bi prestao da radi.
 
Da li neko koristi eksterni dac/amp uz PS3/PS4 i koji?
Aj' recimo da se radi o nekom budzetnom xonaru (U3/5/7) a prioritet su slusalice.. verovatno nece raditi one sw zayebancije i emulacije vec ''samo'' stereo ali me zanima da li je neko probao ovako nesto i ima li problema pri povezivaju/u radu?
 
Poslednja izmena:
U svakom slucaju moras da koristis neki eksterni DAC posto PS4 ima digital output samo, Optical i HDMI. Tako da ako imas bilo koji uredjaj koji ima HDMI ili Optical input trebalo bi da radi.
 


Super izgleda ovaj full mat, ja licno nisam ljubitelj glossy plastike, mislim da im je ovo odlican potez.
 
Da nisi napisao da se radi o novom PS4, nebi ni skotnao posto se na video nista ne vidi :(....
 
Japan only.
 
Nije, od sad ce sve 500GB konzole da budu mat, lakse i da trose manje. Mislim da je tako najavljeno.
 
Poslednja izmena:
Pa to je skroz korektno.
 
Bas sam citao u UK recimo kosta isto koliko i 500GB trenutno. Tako da se ocekuje price cut 500GB verzije.
 
Pa ta cena u HU je ista kao i "stari" PS4.
Znaci ici ce to kod domacih svercera i do 350e.
 
Koje su konkretno razlike između "novog" i "starog" Sonija osim u memoriji (1 TB vs 500 GB) i možda izgledu (mat vs glossy)?
 
Efikasniji hardver koji trosi manje, pa se manje i greje...
 
Zar nije 1TB model zasnovan na starijem hardveru? Dok su novi mat 500GB modeli nov hardver?

Edit: U pravu sam, da ne bi bilo zabune:

New 1TB PS4 does not feature updated console hardware

Yesterday Sony announced a new 1TB PlayStation 4 system, and they announced that the regular 500 GB console will be updated with a few new features, such as a mechanical eject button, combined with lower weight and less power consumption.
However, the company has now confirmed that the new 1TB PS4 console will actually use the old hardware. Which means it will still retain the same weight and power use, and will also retain the glossy harddrive cover — something the new 500 GB system will get rid of.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno