Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa da, bio pre dve godine u ponudi, ali neko rece da je od pre neki dan PS+ free
 
I iznenadjujuce jeftino. $450 za limited edition, dok je standardni crni AK bundle $399.
 
Deluje interesantno, posebno me zanima ovaj fen kako funkcionise i koja mu je maximalna nosivost.
 
Potrudili su se, ali su postavili video na 31. Mart :)

Fen je vrh, samo ne znam koliko bi bilo sigurno onako mokar da stanes na nesto sto radi na struju :)
 
taman sam hteo da napisem koja kenjaza :D
 
Btw dobra je plavusa :p
 
Definitivno ce morati da se menja HDD...

Taj isti Playstation store je rekao ~50gb za Bloodborne, a u stvarnosti uzima samo 29gb [zajedno sa 2.7gb day1 patchom]. Daleko je Arkham Knight, i licno ne mislim da ce biti toliko velik, pogotovo posle najave Rocksteady-a da ce sve animacije u igri biti in-engine.
 
Ako neko od vas starih drugara pravi neku grupu za lakse organizovanje sherovanja igara - javite, bicu tu za vecinu popularnih i manje popularnih stvari :)
 
^
:( bedak, sta se desilo, imas mozda malo vise informacije o tome?


Imam jedno pitanje, koliko sme da stoji kontroler prikljucen na punjenje? Da li ce mu nesto biti ako ga ostavim recimo nekih 8 sati ili vise :D, posto ga nekad prikljucim da se puni pa odem negde i zaboravim da ga iskljucim?
 
Imas detaljne info na razmeni igara.

Ali vecini jos uvek rade fantomi (pa i meni), ko zna sta ce na kraju biti...

Kontroler se puni do kraja i onda sam gasi, ako si toliko punio primetio si da kada se vratis on vise ne svetli. Automatski se gasi tako da bez brige.
 
Poslednja izmena:
Jel se puni DS4 i kad je konzola ugasena?
To me je uvek mnogo nerviralo na PS3, sto ne puni.
 
Ako punis iz konzole, a konzola je ugasena - ne.
Ako punis iz konzole, a konzola je u rest modu - da.
Ako je konzola ugasena, a punis iz nekog drugog izvora - da.
 
Imas detaljne info na razmeni igara.

Ali vecini jos uvek rade fantomi (pa i meni), ko zna sta ce na kraju biti...

Kontroler se puni do kraja i onda sam gasi, ako si toliko punio primetio si da kada se vratis on vise ne svetli. Automatski se gasi tako da bez brige.

Sad sam bas procitao temu za fantome.

A za kontroler kako ne svetli? :D Meni svetli dok je prikljucen :D jos nisam video da ne svetli sem kad je sony iskljucen :/.

Isti slucaj i sto me i najvise nervira je kad stavim neku igricu za download pa moram i kontroler da stavim da se puni, posto ce se isprazniti za to vreme dok se igrica ne skine.
 
Ako punis iz konzole, a konzola je ugasena - ne.
Ako punis iz konzole, a konzola je u rest modu - da.
Ako je konzola ugasena, a punis iz nekog drugog izvora - da.

Ovo pod 2 je samo ako to punjenje i omogućiš u Settings. Po defaultu PS4 ne puni DS4 u Rest Modu, treba uključiti opciju.
 
Kada se napuni kontroler se ugasi i ne svetli vise.Imas opciju da ti se kontroler posle nekog vremene ne koriscenja ugasi.
 
@kimi mozda glupo zvuci ali za to nisam ni znao :(.


Kada se napuni kontroler se ugasi i ne svetli vise.Imas opciju da ti se kontroler posle nekog vremene ne koriscenja ugasi.

Evo nasao sam stavio sam da se iskljuci za 10 minuta ako se nekoristi :D.

Hvala ljudi ;).

u5Bq3In.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako se ulazi u suspend mode?Ne vidim ga opcijama kad hoću da isključim konzolu.
 
Samo pritisnes PS dugme (malo duze, 2 sekunde drzi) i onda obelezi rest mode.
I to je to.
 
Samo pre toga u power opcijama podesi sta oces da ti bude aktivno u Rest Modu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno