Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Net je prepun veoma pozitivnih impresija o Project Morpheusu, a evo i izvestaja od Tested ekipe:

 
^ odlicno za application Suspend/Resume i 60fps live gameplay encoding. U article-u nije napisano, ali ko ima beta 2.50 ne moze da uopste upali Remote Play na zadnjoj updateovanoj verziji Vite. Ocigledno ce stici i 60fps remoteplay zajedno sa 2.50 i novim vita fw-om. :D
 
Iju, izgleda da stvarno dobijamo full button remapping. Kazu radi i tokom igre.

B_cp3wEU0AE2XUR.jpg:orig
 
E to je odlicna stvar.
 
Pronadjeno je i nekoliko nedokumentovanih dodataka u beta 2.50 firmwareu [uvek ih ima :D]. Najzanimljiviji su da se sync trofeja sada radi automatski u pozadini a Backup tool sada podrzava i prebacivanje kompletnih instalacija PS4 igara na externi hard disk.

kbclz3a.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je to teško toliko ali nikako da dodaju opciju da mogu da poređam(Pin content) igre kako ja hoću po redu a ne ovako da stoji raštrkano,nervira me to mnogo.
 
Pronadjeno je i nekoliko nedokumentovanih dodataka u beta 2.50 firmwareu [uvek ih ima :D]. Najzanimljiviji su da se sync trofeja sada radi automatski u pozadini a Backup tool sada podrzava i prebacivanje kompletnih instalacija PS4 igara na externi hard disk.

Да ли то значи да ће моћи да се ради backup игара које су купљене у share-у?? Ако буде то могуће, онда је то супер вест!
 
Definitivno ces moci backup-ovati igre sa naloga nosioca i guesta. Ali za fantoma je pitanje... Licence, cuda, muda.
(ako fantomski nalog bude morao biti ulogovan na PSN tokom backup-a, onda tesko da ce se igre moci prebaciti. Ali ako moze PSN offline, onda je velika sansa da ce se i fantomske igre moci prebaciti na usb storage. Jer se na nalog teoretski moze uci, ali ni slucajno ako je ulogovan na PSN)
 
Poslednja izmena:
Ako je ovako, long live share! :D
 
Jel ovo znaci da se kapacitet sonija automatski povećava sa externim hardom? Meni je kapacitet najveci problem trenutno
 
Teoretski da, ali neces bas tako lako moci prebacivati igre tamo-vamo.
Recimo kod PS3 se za 250gb igara (podataka) ceka dan-dva da se prebace, i mora SVE, ne mozes odrediti jednu igru i to je to...

Zato je jos rano govoriti dok se update ne pojavi, ali ono sto je sigurno eksterni hdd ce sluziti za backup, i samo za to, znaci svi podaci da se prebace, ne pojedinacno.
Kada se vraca nazad, ne znam koji je princip ali ovo je cisto bezbednosne prirode.
 
PS3 ima USB3.0, verovatno ce transfer ici brze ako je hard disk/stick isto 3.0
 
Ja sam prilikom kupovine odmah ubacio 1TB disk umesto 500GB. Ono sto me najvise nervira je nemogucnost pustanja mkv fajlova, a kako stvari stoje navedenu podrsku necemo nikada ni ugledati...
 
Ja sam prilikom kupovine odmah ubacio 1TB disk umesto 500GB. Ono sto me najvise nervira je nemogucnost pustanja mkv fajlova, a kako stvari stoje navedenu podrsku necemo nikada ni ugledati...

Sta je to mkv, znam da je postojalo pre 10 godina nesto :d:d
 
Poslednja izmena:
Mislis klosarski kontejner za third world raju :)
 
Znaš kako, ja kupih konzolu da bi se igrao. Za mkv imas cak i ove T2 risivere od 20€, ako ti vec tv ne pusta mkv.
 
Od kako postoji popcorn time, nista drugo ne koristim za kontejniranje :D
 
Bloodborne Nightmares Static Theme.
[YOUTUBE]0L6zqFD99mk[/YOUTUBE]

Ovako ima vise nacina kako doci do ove teme:

1. CODE za EU UK PBGA-HJNC-LQ99 (Ovaj sam ja koristio na UK nalogu tako da mogu potvrditi da radi)
2. CODE za US J4ND-DJNH-K3C7 (Za sad ne radi kazu da ce raditi od sutra..ko zna..)
3. Treci nacin je da se predje ovaj trailer ili sta li je vec do kraja i da se dobije code US, to mi nije radilo, tj. preao sam do kraja ali nikakav code nisam dobio.
www.playstation.com/en-us/games/bloodborne-ps4/interactive-trailer/
 
Teme se prenose sa naloga na nalog jel tako ?

Znaci ukucam kod za UK na UK nalog, i posle predjem na moj US i naci cu tu temu ?
 
Ne kontam poentu tog article-a, ovo je full on CGI za random Korejsku RPG igru.

A kako ce izgledati nextgen igre pri kraju generacije, ne mozemo to totalno predpostaviti, pogotovo na PS4 konzoli gde developeri jos nisu krenuli da previse koriste optimizaciju ACE-ova. Jos niko nije napravio AAA igru koja je zapoceta kada je tim vec imao PS4 devkitove i znanje kako da naprave optimizovane igre za to. Vec tokom 2016. cemo poceti da dobijamo takve igre - npr od Naughty Dog-a [odlozise Uncharted 4 na pocetak godine :-/] i Guerilla Games-a [sledeca igra posle launch KZSF naslova].
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno