Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od "madjara" ti stigne sutra
@driver 35? Phhhh [emoji16]
 
Pa pogledaj nekad Amazon pred novu godinu, to se deli za dzabe :) I onda ako imas kombinaciju da to nekom u USA poshaljes, pa da ti on poshalje da ne platis ovde carinske dazbine, to postaje ultimativna kupovina, ja oko svake nove godine ustedim bar 1000e :)
 
ako si mislio na vr naravno da sony razmišlja u tom pravcu

http://kotaku.com/we-just-tried-sonys-ps4-virtual-reality-headset-we-l-1547417858

http://www.gamespot.com/articles/85-of-ps4-vr-headset-work-is-done-sony-says/1100-6422436/

2661933-morpheus.jpg


što se 3d igara tiče, velika većina ih je 3d, od 1990 pa nadalje .
 
Poslednja izmena:
Sigurno je na to mislio :D
 
Zen pinball izgleda fenomenalno u 3D ( skini ga, imas 1 tablu for free, ostale mozes da isprobas... )
Takodje i Trine 2 je super.....
 
stereoskopiju podržavaju trine 2 i zen pinball 2.

zavisi od same igre.
tehnološki ps4 najnormalnije podržava stereoskopski prikaz.
 
Zapostavlja se 3D namerno da bi se pogurao VR, koliko sam primetio nisu predstavili ni jedan 3D model TVa za ovu godinu. Fokus im je uglavnom na uhd i morpheus.
 
Ima i sniper elite 3. Ali trine 2 je vrhunski uradjena u 3d.
Edit
Jej radi ovaj ps now u srbiji?
 
Poslednja izmena:
Ja sam Kilzone3 igrao na metar od tv-a :).
Jeste da se primeti niza rezolucija, ali se ne secam kada sam igrao nesto toliko haoticno.
 
Killzone 3 i U3 po meni slabiji 3D efekti od recimo Crysis 2/3.
 
Jedno pitanje. Je l jedan nalog moze samo i iskljucivo jedan online id da ima?
Pitam jer kad sam pravio psn nalog pre oko 2 nedelje, Ixinho je bilo zauzeto pa sam ubacio Iksinjo.
Sad kad sam na glavnom playstation sajtu nasao pretragu necijih trofeja po online id i ukucao bzvz Ixinho da vidim ko je to, pise da ima 0 trofeja i ono sto me je zacudilo pise da mu istice isti dan PS+ pretplata 2016.godine kad i meni. Da li je moguce da sam nekada ranije pravio nalog a da se ne secam pa su na neki nacin sad povezani? Verujem da mi je pitanje jako glupo ali prvo mi je bilo jako cudno sto je ixinho zauzeto, jer sam ja mislim svuda uvek bez problema dobijao taj username a onda mi je i cudno sto pretplata istice na identican datum.
 
PSN ID samo jednom mozes da napravis i nemozes da promenis nick kasnije. Jako puno ljudi godinama non stop moli Sony da dozvole promenu nick-ova, a najveci playstation podcast vec odavno ima sekciju "worst playstation network name of the week".

A da li je to tvoj nalog na kojeg si zaboravio, probaj da se ulogujes na PSN account/webstore koristeci neki svoj raniji email, mozda ti na nekom od njih izbaci opciju da resetujes pasword.
 
Poslednja izmena:
Neko mi je usao u nalog i uzeo 50 hiljada coins iz Fife.Ne znam kako moze ali izgleda da moze.Password sam koristio samo za Sony cak i mejl.Srecom pa nisam karticu vezao sa account nego dopunjujem amazon kodovima.
 
Da li je moguce da na leto ili jesen malo padne cena na ps4 ili ce na jesen i dalje da ga prodaju uz aktuelne igre kao i sad? Pretpostavljam da hoce, jer je ps za to i pravljen samo je pitanje vremena kad ce pasti cena. Jel znate koliko je ps3 bio na pocetku i kad mu je prikacena cena od 25-35.000 kod nas?
 
Možda je to uradio preko EA FUT aplikacije?
 
Bolje ruke, ne igra ps4 usima. ;) Brate, zao mi je zbog tebe, ali mi nije jasno kako neko to radi da bih uzeo nekoliko bez vrednih coinsa za najobicniju igricu. Jao dijabola.
 
Poslednja izmena:
Da li je moguce da na leto ili jesen malo padne cena na ps4 ili ce na jesen i dalje da ga prodaju uz aktuelne igre kao i sad? Pretpostavljam da hoce, jer je ps za to i pravljen samo je pitanje vremena kad ce pasti cena. Jel znate koliko je ps3 bio na pocetku i kad mu je prikacena cena od 25-35.000 kod nas?

Nece to tako brzo, a i nema nikakvog smisla jer svejedno moras da kupujes igre. Ako mislish da si kupovinom PS4 zavrsio trosak, nemoj da ga kupujes, jer mozesh za 2 dana da potrosis jos toliko para na igre, pa bilo kakav pad cene nista ne menja :)
 
PSN ID samo jednom mozes da napravis i nemozes da promenis nick kasnije. Jako puno ljudi godinama non stop moli Sony da dozvole promenu nick-ova, a najveci playstation podcast vec odavno ima sekciju "worst playstation network name of the week".

A da li je to tvoj nalog na kojeg si zaboravio, probaj da se ulogujes na PSN account/webstore koristeci neki svoj raniji email, mozda ti na nekom od njih izbaci opciju da resetujes pasword.

Meni se to baš sviđa kod PSN-a što ne može da se menja ime,jer to me na Steam-u na primer žestoko nervira nako menja pet puta u pet dana. I ne znam više ko je ko.
 
Jel moze pomoc. Uzeo sam preko share metro i bf4 u paketu i ne mogu da idem na multi. Trazi mi da se prijavim na psn i ea. Imam psn plus i dc normalno igram u multi.
 
Треба ти ориџин налог за BF4. То је требало да ти да фантом или носилац. Имаш тему на размениигара.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno