Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Driveclub izuva sto se tice tih efekata i definitivno nema sanse da se poredi sa njim. Inace i dalje deluje solidno i lepo u samoj voznji, pogotovo zbog visokog frejmrejta.

Sto se tice same upravljivosti i ciljne grupe, ovo su 2 razlicite igre. Prednost CARS-a je sto je u sustini simulacija u kojoj mozes da ukljucis gomilu steering/drive/braking assista-a i skoro je dovedes na Driveclub nivo upravljivosti.
 
Ma videcemo kada izadje, posle DriveClub-a vise nikom ne verujem, zivi bili pa videli...

Razlika je sto su ljudi igrali pCARS vec godinama, dobijali redovne daily/weeklu updateove, i igra je zaista heaven za fanove sim voznji. :) Fokusirana je totalno na motorsport, pa zato je igra nije fokusirana na tracklist/car list kao Forza/GT koji vole da se hvale extremnim automobilima/stazama. Ovde je sve posveceno sportu profesionalnoj voznje, i simulacija svega je vrhunska.

Meni baš ova kiša ne deluje realno na šoferki.

krastavac, DriveClub je nextgen only igra, a pCARS je pocet sa izgradnjom pre 3-4 godine od strane malog tima sa malim budzetom sa ciljem da radi na svakakvom hardveru [radila je na PS3/X360, WiiU port nije i dalje otkazan, slabije PC konfiguracije teraju igru dobro]. Igra je scalable as fuck, ali nema fokus na poneke highend visualse kao sto to mogu izgurati 1st party console voznje.

Ali zato, pCARS 2 ce biti bog i batina. :D
 
Poslednja izmena:
60fps snimak od near-final code-a PS4 verzije igre. Looks great.


VVV ce u narednim danima okaciti gomilu snimaka koje su snimili ovih dana.
 
Sta je tu dobro, bolje osvetljenje ima GT6 :) Ovo bas izgleda sve vestacko, kao neka PC igra :d
 
Poslednja izmena:
Za toga da ga puniš na onom official chargeru
 
Ali imace vecu svrhu kasnije...

Kada su Yoshidu pitali za to rekao je nesto tipa da je to iznenadjenje...

Mada ko zna, moze biti nesto za VR, ili neku oficijelnu tastaturu, headset ili tog tipa... U buducnosti.

EDIT: Greska, rekao je "Tajna" :D

Pogledajte prilog 168749
 
Poslednja izmena:
Na taj port se verovatno moze zakaciti mini tastatura i slicni gadgeti.
 
Za tri dana stize Broken Age na PS4, i sada je pravo vreme da u paketu uzmem to i Grim Fandango :)

Ko hoce, bicu nosilac :D
 
Krenula BETA za Tamriel Unlimited na PS4, stigao mi key još u četvrtak međutim zaboravih da je stavim da se skida. Sad to uradio, kad ono 39GB igra + 15GB day one patch. Inače BETA je ujedno i Full verzija igre (malo čudno s njihove strane). Pošto traje do ponedeljka ujutro morao sam odustati. Skinuo bih je tamo negde u sredu, možda :D.
 
Tu je negde sa F1 za PS3 od pre 5 godina :d:d
 
Meni je ta igra vrh, niko nije pravio F1 kao oni :(.

Pored glavnih stvari, i atmosfera mi je bolja u njihovim igrama još od PS1 dana.

Dizajn svega u odnosu na codemasters bukvalno nebo i zemlja.
 
A i ja odgovorio :). Mislio sam da se radi o F1.

Mada mislim da driver nije pogrešio temu :D
 
Uspeo sam u jednoj recenici da pljunem po PCu i arkadama a da ih ni ne pomenem :)

Ovo stvarno zaostalo izgleda, kao neka PC simulacija osim Corse :)
 
Zavisi kako gledas na to, meni je ovo odvratno jer izgleda kao neka neispeglana igra kakvih ima previse na PCu :) GT6 na PS3 izgleda mnogo zivlje, ima mnogo bolje osvetljenje, ne verujem kako su uradili ove satro zrake sunca, pa to ne postoji nigde u svemiru, ne ovde :)
 
Grand Prix 4 možda? :)
Možda... Možda i Grand Prix 2 ili kec za Amigu [emoji2]

Ja kažem za moj psygnosis fanboy ukus i casual pristup celoj stvari.

Meni svaka ta vožnja koliko god ozbiljna ili neozbiljna bila mora da funkcioniše dobro i kao video igra u nekom osnovnom smislu, a oni su mi tu bili dobri.
 
Poslednja izmena:
Možda... Možda i Grand Prix 2 ili kec za Amigu [emoji2]

Ja kažem za moj psygnosis fanboy ukus i casual pristup celoj stvari.

Meni svaka ta vožnja koliko god ozbiljna ili neozbiljna bila mora da funkcioniše dobro i kao video igra u nekom osnovnom smislu, a oni su mi tu bili dobri.

Destruction Derby rules.... :d ;)
 
Pošto mi je DD bio jedna od prvih "vožnji", slažem se :):)
 
Destruction derby je bila jedna od najgorih Psygnosisovih igara, bila je popularna (ili nije) samo zato sto takav nacin razbijanja automobila do tada nije postojao, sama igra je bila obican shit, pogotovo ona voznja medju uskim barikadama kao biciklisticka staza :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno