Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko ima Battlefield1 na Ps4? Uzeo bih ali nisam siguran kakav je na PlayStation-u. Kazu da secka u Conquest-u i velikom modovima, pa ako neko igra....
 
Poslednja izmena:
Vrh je
 
Daj molim te mi reci jel ima seckanja koje smeta da se igra ili ne?
 
Da li neko ima Battlefield1 na Ps4? Uzeo bih ali nisam siguran kakav je na PlayStation-u. Kazu da secka u Conquest-u i velikom modovima, pa ako neko igra....

Tacno je da ume da padne framerate do 30 na velikim okrsajima sa 64 igraca. Nisam igrao conquest ali operations jesam i ocigledno je na vecim i sirim mapama, dok je na manjim kao sto je Argonne forest manje primetno. Doduse sve zavisi od situacije i desavanja na ekranu jer sa manje igraca, eksplozija i unistenja daleko bolje radi.
PC verziju sam samo nesto malo probao ali ono sto sam primetio je da je nekako veci fokus na samu igru i objektive kod PS4 igraca dok se na PC-u gotovo standardno moze u nekim partijama naci troll ekipa koja je tu iz svoje licne zajebancije.

U svakom slucaju igram sa drustvom na PS4 i veoma je dobro tako da mi i ne smetaju ovi veci padovi fps-a.
 
Da li neko ima Battlefield1 na Ps4? Uzeo bih ali nisam siguran kakav je na PlayStation-u. Kazu da secka u Conquest-u i velikom modovima, pa ako neko igra....

Нема сецкања барем ја нисам приметио мада имам тек 29 сати одиграних:D Играм 90% времена конквест,узми игру слободно већина људи је игра на ПС4 http://bf1stats.com/http:/
 
Ovako drugar mi je uzeo VR pa sam juce bio kod njega i probao par igrica i moram vam reci da sam odusevljen, nisam ocekivao da ce toliko biti realno, ali ovo nije za mene definitivno posto posle nekih 20 minuta igranja mene je uhvatila neke muka, vrtoglavica i skoro da nisam povratio :(, uglavnom nisam bio u stanju ni sve igre da isprobam. Tako da kako sam i ranije napisao ovo nije za mene naprvljeno definitivno, sto me i malo buni jer je osecaj igranja stvarno super, nista ovako ni priblizno nisam doziveo kod video igrica. Rezolucija jest da nije velika ali verujete mi dovoljno je da vas prevari da pomislite da se stvarno tamo nalazite :D.

Od igrica sam probao sledece:

Danger Ball
Vr Luge
Scavengers Odyssey
Until Dawn: Rush of Blood

Ja svakom od vas preporucujem da ako mislite ovo da uzimate pre toga isprobajte negde, posto sa svim prikljucima izadje dosta skupo i jos su tu i igrice za njega. Da ne zavrsiti kao ja :D i da vam na kraju samo skuplja prasinu.

Inace ovo za motion sickness sto se meni desilo, drugar mi nije imao tih problema :D.
 
Pocetne VR igre moraju biti dobro odabrane da bi se korisnik navikao, za Luge svi kazu da je veoma los za pocetnike. Ima bas dosta igara, moze se naci dosta primera gde je kretanje lagano uradjeno pravilno.
 
Luge je ok za pocetak veruj mi ali odyssey i rush of blood je dovidjenja, jos pogotovo kad one bube u odyssey-u pocnu napadati sa ledja i strane, fuck that shit :D.
 
Motion sickness je definitivno individualne prirode. Lično nemam značajnih problema, dok je supruga malo osetljivija. DriveClub pravi najviše problema, kao i Scavangers Odyssey, ali u manjem obimu.
Kacigu sam uzeo pre 4 dana i pored demoa, uzeo sam VR Worlds i Batman-a. Kada nadjem malo vremena napisaću neke svoje (subjektivne) utiske, naravno ako to ikoga interesuje.
Za sada samo da napomenem da je kaciga vrhunsko iskustvo i da je u nekim stvarima prevazišla moja očekivanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@erdelja Igre su kupio na share, ili diskove? Niko od dezurnih za share igara ne nudi igre za VR?
 
Motion sickness je definitivno individualne prirode. Lično nemam značajnih problema, dok je supruga malo osetljivija. DriveClub pravi najviše problema, kao i Scavangers Odyssey, ali u manjem obimu.
Kacigu sam uzeo pre 4 dana i pored demoa, uzeo sam VR Worlds i Batman-a. Kada nadjem malo vremena napisaću neke svoje (subjektivne) utiske, naravno ako to ikoga interesuje.
Za sada samo da napomenem da je kaciga vrhunsko iskustvo i da je u nekim stvarima prevazišla moja očekivanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Da, zato i ja kazem da je najbolje da ljudi probaju pre kupovine, posto meni nije nikako leglo, ali sto i ti kazes i ja sam se iznenadio ocekivao nesto meh :D, kad ono skroz druga prica.
 
Poslednja izmena:
@erdelja Igre su kupio na share, ili diskove? Niko od dezurnih za share igara ne nudi igre za VR?

Nije da ne nudi, sve je to isto kao i igre za ps4, isti princip i isto sve, "jedino" sto VR nema dvoje ljudi sa foruma, u tome je caka. Ne mozes naci gosta i nosioca nikako, da oboje imaju VR... Treba sacekati jos... Jedno godinu dana :d
 
Poslednja izmena:
Kod nas...sta znam, mozda u decembru ako se nasi pilicari potrude da imaju koji model, a cena bice paprena. Ispod 600e tesko. Kad je obican PS4 250e nov i tone, a kod nas 400+, sta da pricamo..

Zato lepo kao gospodin naruci preko ekipe sa KP-a, platis 400e koliko i kosta i to je to. Samo se javi na vreme zbog zaliha.
 
Mislim da mu je već sada kasno da naruči ako očekuje da će dobiti konzolu ove godine. Zbog liste ljudi koji su preorder-ovali...

Sent from my Nexus 6P
 
OK :) Mozete li da mi posalje na PM proverenog KP prodavca(prodavce) kod kojeg bi mogao da preorderujem?
Pa cu sa njim da vidim ima li sanse da je dobijem uskoro.

Mada se razmisljam mozda i slim da uzmem, mada bih vise voleo Pro jer se nadam da ce mozda izaci pacevi za neke igre i da ce bolje raditi u 1080p.
Planiram da igram u 1080p, 4K ne verujem da cu koristiti u skorijoj buducnosti.

Unapred hvala!
 
Poslednja izmena:
Ištvan.

Sent from my Nexus 6P
 
Meni stize pro oko 11. novembra. Ovde je 1599 AED sto mu dodje manje od 400e. Jos samo da utopim moj obican ps4.

Elem, pitanje. Je l ce sve ifre raditi out of box sa 4k rezolucijom ili moraju da se patchuju?
 
Poslednja izmena:
Ajde da probam ja još jednom: hoće li biti podržana neka rezolucija izmedju 1080 i 4k? Imam monitor 2k, pa me zanima.
Hvala [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jok. Konzole se prilagodjavaju TV-u a sa rezom 1440p da ja znam ne postoji.
 
Narucen ps4pro, stize mi za cirka 2 nedelje.
Fina je ova pocetna lista pro igara, steta sto je sony batalio driveclub voleo bi da on dobije hdr patch i bloodborne, ajmo from software xD
 
Za one sa 1080p ekranima, supersampling ce veoma fino ispeglati igre koje na PS4-u rade ispod 1080p rezolucije
PS4 PRO (downscaled to 1080p)
ps4proweks1.png


PS4 Standard (Direct capture from DF Faceoff)
ps4standard77ob4.png
 
Hoce li se razlikovati cene i pakovanja igara izmedju obicne i Pro verzije, kako su to osmislili? Ili ce sve ici preko apdejta a igre ostati kao kod obicne cetvorke? Posto mi je malo nelogicno da i cene igara ostanu iste...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno