Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je neko probao i uspeo da poveze Plex app sa svojim media serverom?
Meni trazi da kupim nesto......
 
Znam za to, nego sam se ponadao da mogu ljudski preko app-a da ga koristim....
I da posaljem PS3 kod sina u sobu u zasluzenu peMziju kao media klijent :)
 
Koji procenat korisnika placa onu pretplatu za igranje online? Ja sam dobio neki promo bio kad sam se registrovao i probao NBA tad i bilo je dosta laga.
Mada iskreno ne razmatram da placam igranje online. Uglavnom igram PES sa ortacima i to je to...
 
PS Plus? To plaćaju skoro svi. Nije poenta samo u igranju online, nego što dobijaš igre svakog meseca. Plaćaš 50/12 dolara mesečno, a dobiješ 24 igre godišnje za PS4 i 24 igre godišnje za PS3. Šta znam, isplati se to i da ne igraš online jer od toga barem nekoliko će biti zaista dobro.
 
Ima neko ideju gde da uzmem onaj stand za ps4 kameru? dobio sam je bez toga i bas bzveze je da se namesti bez toga
 
Mora stand krastavac, ja sam ga doplatio nekih 20€.
Imas na kp-u za 1500din ali nije original.
 
Imas na ebayu original ali ne znam koliko ti se isplati. Mozda ima i na kp, procesljaj malo.
 
Nije poenta samo u igranju online, nego što dobijaš igre svakog meseca. Plaćaš 50/12 dolara mesečno, a dobiješ 24 igre godišnje za PS4 i 24 igre godišnje za PS3. Šta znam, isplati se to i da ne igraš online jer od toga barem nekoliko će biti zaista dobro

Bese nekad, sada ce biti indie naslovi za next gen. Mnogima nista ne znace, i ne bi ih platili 50e godisnje (posle 1g svi ce se pojaviti za 1$ u humble bundle-u). Dilovi za Vitu jedino nisu losi. Ionako nema puno "AAA" Vita naslova. Definitivno anti-consumer potez Sony-ja, jedna od mracnih strana nove generacije. Nije da se zalim, i dalje je prihvatljivo ako uzmes Plus na popustu za 30$.
 
Cena prava sitnica :D
 
Bese nekad, sada ce biti indie naslovi za next gen. Mnogima nista ne znace, i ne bi ih platili 50e godisnje (posle 1g svi ce se pojaviti za 1$ u humble bundle-u). Dilovi za Vitu jedino nisu losi. Ionako nema puno "AAA" Vita naslova. Definitivno anti-consumer potez Sony-ja, jedna od mracnih strana nove generacije. Nije da se zalim, i dalje je prihvatljivo ako uzmes Plus na popustu za 30$.

Ispravi me ako gresim, ali PS+ se pojavio kada je PS3 imao veliku kolicinu starih AAA naslova koje je mogao da deli.....
Za godinu dana PS4 nema ni dvadeseti deo toga.....
Ali koliko citam i ukoliko je istina, za US region ce dati Killzone....
Tako da je samo pitanje vremena.....
 
Za Japan vec ima Killzone.
Skines i igras.
 
jel igrao neko pes 2015 online? ima li laga?
 
To bas i nema veze sa igrom nego sa tvojim netom :)
 
Uvek spreman da priskoci u pomoc, cuveni driver :) Ima smisla to sto pricas drajveru, ali PES je poznat po raspaloj online komponenti. Tu dobar net ne pomaze, zato covek i pita. Samo sto je postavio pitanje u pogresnoj temi.
 
Čudi me da su ugrabili taj player bundle čim se pojavio! Pre dva-tri dana je došao u region.
Jer ja sam od bilo koje domaće firme očekivao da imaju samu konzolu za te pare ;).

Pogledajte prilog 157642

mnogo bolja kombinacija je samo ADSL, 30/10 za 3300 dinara kod njih

A šta kad ti centrala dozvoljava max 6Mbps? Kao meni npr.
 
Poslednja izmena:
Ispravi me ako gresim, ali PS+ se pojavio kada je PS3 imao veliku kolicinu starih AAA naslova koje je mogao da deli.....
Za godinu dana PS4 nema ni dvadeseti deo toga.....
Ali koliko citam i ukoliko je istina, za US region ce dati Killzone....
Tako da je samo pitanje vremena.....

Hm, zar nisu za januar predviđeni Infamous: First Light i The Swapper?

Što se tiče količine naslova, to je potpuno prirodno. Polako će krenuti u podelu AAA naslova kada se isti malo nagomilaju, do tada ima vrlo, vrlo solidnih igara, posebno sa indy scene.
 
Na reklami pise 2299 rata mesecno na 12 meseci a kad odem na sajt ono 6k rata. WTF ? Da je 2299 rata uzeo bih odmah. :)
 
Ne znam na koju reklamu mislis, ako se odnosi na ovu sto se vrti na tv-u, kazu samo sony play station vec za 2399 dinara, ne pominju ni 3 ni 4 ni joyped koliko se secam, a rata za PS3 je bila upravo 2399 din.

Edit: Nadjoh reklamu http://www.youtube.com/watch?v=QLDXvKjem3A cak da bude gore pise ispod da cena vazi za PS3 slim 12Gb.
 
Poslednja izmena:
Kakvo je stanje sa konzolama u Madjarskoj? Nesto se razmišljam da skoknem do Segedina a usput da se pocastim sa konzolom, ima li neko predlog prodavnice sa blue tax ili kako vec gde mogu posle u banci da podignem pare od pdva.
 
Media Markt to sigurno daje, a ako oni nemaju na stanju mislim da daje i 576 Kbyte.
Posle sa bluetax udjes u Raifaisen i dignes pare. Mislim da su oni trenutno jedina banka koja kod nas isplacuje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno