Šta je novo?

Mama voli bebu - muzicki crtani spotic filmic - AfterEffects work

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cudo da to stoned nije rekao :D

ja sam video da ima i nekih metal pesama preradjenih za decu, metalika i drugari...
 
Poslednja izmena:
Kakve veze ima, ta muzika dobro zvuci kako god da okrenes i stvarno je odlicna za bebe.

Evo i alat u izdanju za bebe zvuci tako relaksirajuce :D

http://www.youtube.com/watch?v=JXdP7rmaD0M

Ova kompilacija je sastavni deo mojih plejlista :)

Dobro je ovo. Odmah sam ubacio u svoju ChildrenStuff playlistu :D

Btw "Mama Voli Bebu" vec ima preko 400.000 pogleda za nesto malo vise od mesec dana i jedno 5 ljudi do sada je reuploadovalo video pa sam morao da gubim vreme i skidam svaki [copyright violation] :) Da ne kazem da se skoro svaki 2. dan pojavi Pilici reupload... Najvise kache Rusi i Indijci =)
 
Meni nije jasno to reuploadovanje.. ali dobro je kada mozes da uradis bilo sta po tom pitanju. Aj' te Ruse i ekipu da i nekako razumem al najjace mi je kada neko ''nas'' postavi nesto kvalitetno/potencijalno popularno i onda 10 pacijenata u roku od 24h odradi reupload sa retardiranim naslovima i opisom videa/sadrzaja :d
 
Poslednja izmena:
Meni nije jasno to reuploadovanje.. ali dobro je kada mozes da uradis bilo sta po tom pitanju. Aj' te Ruse i ekipu da i nekako razumem al najjace mi je kada neko ''nas'' postavi nesto kvalitetno/potencijalno popularno i onda 10 pacijenata u roku od 24h odradi reupload sa retardiranim naslovima i opisom videa/sadrzaja :d

To ljudi rade jer misle da ce tako zaraditi koju kintu od reklama. Svaki video koji sam skinuo je imao ukljucene adse. Srecom pa je Youtube uveo 1 klik dugme gde se u roku od 30 sekundi skida video sadrzaj :) A jos bolja je cinjenica da gase kanal coveku koji je vise od 2x kachio copyrighted video :)
 
Evo i svojoj klinkici sam pustio konacno, nisam znao do pre neki dan da je isto tvoj rad, i dvogodisnjem detetu se svidja. Pocela je da pevusi i ona pomalo, cini mi se da joj se svidja podjednako kao Pilici, obicno kad joj dosadi igranje ili pred spavanje trazi "koke" ili "bebu", nije jos ni 2 napunila pa ne zna ceo naziv...
 
Najjacha je Amiga iz spota. To se ceni kod Amigasha.
 
Mojoj malenoj koja nema ni godinu dana se jako sviđa pjesma, pogotovo dio poslije teksta kad krenete ljuljati Maxima :) tada izdrelji oči i ne trepče, pa digne rukice... :)
Svakodnevno joj je puštamo.
 
Moja ćerka od tri godine takođe voli ovaj video, a najviše deo kada protrči prase :).
 
Pilici su najjaci, obozavam ih! :D

I ovo je simpaticno. Keep goin.

Thanx :)

S obzirom da je originalna verzija na srpskom vec dostigla preko milion pregleda, izbacio sam skoro i verziju na engleskom :D

Mommy Loves Baby (You're the Sun of Mine) // Мама воли бебу (2013)
http://www.youtube.com/watch?v=3uKFzqmijbk&feature=share&list=UU_QpWfHruASmuR9E8KMXtWw

Credits:
artwork, design, animations, music composing & video editing:
Nikola Tomic (Nykk) - djnick.rs // deetronic studio

Jelena Kovacevic - Singing Mommy Vocal
Draginja Ristic - Talking Mommy Vocal
Ivan Manic - Daddy & Baby Vocals
Sinisa Manic - English Translation Text
Маsha - Small Maltese Puppy VOCAL

SONG TEXT:

You're the sun of mine
For your Mum to shine
For your Mum to shine
You're the sun of mine

Mommy, you are mine
For you I will shine
For you I will shine
Mommy, you are mine

You're the sun of mine
For your Dad to shine
For your Dad to shine
You're the sun of mine

Daddy, you are mine
For you I will shine
For you I will shine
Daddy, you are mine

You are Mommy's soul
And my pride and joy
That's the reason why
You're my precious boy

Mommy, you are mine
For you I will shine
For you I will shine
Mommy, you are mine

You're the sun of mine
For your Dad to shine
For your Dad to shine
You're the sun of mine

Daddy, you are mine
For you I will shine
For you I will shine
Daddy, you are mine

Produced in 2013 by
Nykk Tomic // Deetronic Design Studio
www.djnick.rs // www.youtube.com/djnykk

Link to the Serbian version:
http://youtu.be/FDBqs7GOY_w

Software I've used to produce the video:

music: Renoise
sound recording & editing: Steinberg WaveLab
graphics: Adobe Illustrator & Adobe Photoshop
video: Adobe AfterEffects

Мама любит ребенка // Мама любить дитину // Mom liebt Baby // Mama iubește copilul
 
Samo da kazem da je moja cerka (2god), odusevljena ovim. Vise joj se svidja od pilica... pustamo joj par puta dnevno...
Cak, dok se igra, pevusi pesmicu :)
Svaka cast na trudu i radu. Nadam se da ce biti jos :)
 
Slazem se, moja kumica od 6 meseci je prosto odusevljena ovim pesmicama...
Svaka cast!
 
Od buraza mali 3 godine, neće ni da pogleda ovo mama voli bebu, ajd piliće hoće gleda, ali slabo i to.
Dijete najviše voli da sluša drum 'n' bass, tipa rudimental, što i nije tako loše.
 
Zasto je beba u engleskoj verziji crna? Komsija dosao na kafu kod komsinice Mice?

Nego, svaka cast na odradjenim stvarima.
Lako je smisljati sta bi se pravilo, a daleko teze nesto konkretno i napraviti.
Nadam se da su ti Pilici i sad ovo nabacili mnogo dobrog posla :)
 
Od buraza mali 3 godine, neće ni da pogleda ovo mama voli bebu, ajd piliće hoće gleda, ali slabo i to.
Dijete najviše voli da sluša drum 'n' bass, tipa rudimental, što i nije tako loše.

Znam za 1 experiment iz prve ruke - moja [nesto matorija] drugarica je ceo zivot pustala svojem zenskom detetu punk rock, misleci da ce dete izrasti u malu Punkerku ili makar bilo sta alternativno... ali se prevarila. Kad je mala napunila 18 godina, postala je klon J.K... Sem sto izgleda kao ona, "propevala" je i sad nastupa po BG splavovima i vodi Folk "zivot" :(
 
Zasto je beba u engleskoj verziji crna? Komsija dosao na kafu kod komsinice Mice?

Nego, svaka cast na odradjenim stvarima.
Lako je smisljati sta bi se pravilo, a daleko teze nesto konkretno i napraviti.
Nadam se da su ti Pilici i sad ovo nabacili mnogo dobrog posla :)

Zasto je crno? Pa odgovor je jednostavan. Da je belo, spot bi bio klasican... Ovako se ljudi stalno pitaju jedno te isto :D :D :D

A sto se posla tice - njega [srecom] ima na pretek... Video fajlovi su QuickWork kada nisam preokupiran ozbijnijim poslom :D
 
Poslednja izmena:
mrzim bebe .
 
Bar je iskren,ne fensera ludilo i znanje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno