Šta je novo?

Mama voli bebu - muzicki crtani spotic filmic - AfterEffects work

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene kraj (gašenje svetla) podseća na obrnuti Superfrog početak, dakle odlično! :) Kontam da je za klince ovo super.
 
U glavi mi odzvanja "tata volii beeebu" :d
Za decu je ovo zarazaaaa!!!
 
Odlican video i zabava za decu, malo slabije od pilica, svaka cast druze.
 
Ovo je za klince od 2-3 godine odlicno. Nije ni namenjeno vama ne znam u kom ste fazonu. Vi ste svi sa 2 godine gledali branka kockicu - aj ne lupajte. Izmedju deteta od 2 i 4 godine neverovatna je razlika. Nego izgleda lik uzme neku lovu, na nesto sto je sam napravio pa to ovde bode oci.
 
I bre Mare, alal ti ćufta. :)

Nešto nisam video da ima ovde klinaca od 2-3 godine. Da, neki članovi imaju decu i to njima prikazuju, ali prvi koji će to da vidi jeste sam član od 15-20-50 leta i da da svoj sud. Ako ja kažem da mi je glupo, glupo mi je (za moj uzrast = 22 godine). Ako je hteo iše uvlačenja (nhf djnick), mogao je to da postavi na ana.rs ili slične emocionalno osetljivije forume.
 
Poslednja izmena:
Slazem se sa dzonijem :) A ta fraza ''ljubomorni ste na tudji uspeh'' mi se gadi, ovo je forum i covek je okacio da cuje utiske. E pa utisci neki od nas su prilicno negativni iz raznih razloga a ne zato sto djnick zaradjuje (ako zaradjuje) nesto od ovoga i sto se toga tice samo napred ;) Imas ovde par clanova koji su dosta postigli u sferi razvoja Android tema, aplikacija itd ali ono sto rade za mene stvarno predstavlja kvalitet.

Al' iskreno ja teletabise i ovakve retardirano-hipnotisuce tripove ne bih pustao ni bebi a ni detetu od par godina :) Jbga, nemamo svi iste stavove, ukus, shvatanja, nekome su patuljak iz zvucnika, stole vole, gangam stajl itd vrh fore a nekome se od njih pegla :)

Ovo je svakako ''slatko'' jer je rec o roditeljskoj ljubavi a i ljubavi deteta prema roditeljima, veselo je i pozitivno ali mi se vizuelno a ni zvucno ne svidja, to mi je najveca zamerka i da budem iskren pilici su, koliko god mi se ne svidjali, mnogo bolje odradjeni.
 
Poslednja izmena:
Ok, dakle ako mi ovo deluje kao ok film da gleda klinac od 2 godine, onda ja gotivim gangam stajl, i patuljka iz zvucnika. Mani se generalizovanja 'leba ti, ovako imam osecaj da je neki klinac od 12 godina sa druge strane tastature. Ako je lik postavio klip sa pitanjem da li se meni svidja da ga ja slusam, onda je on lud, ako ste ga tako shvatili onda ok. Vi ovo stavljate u istu ravan sa onom jbnom tehno zabom koju pustaju likovi od 40 godina u golfu trojci....

edit: ako pricamo o tehnickoj strani price tu mozemo da nadjemo zamerke naravno
 
Cuo sam jos od par ljudi iz prve ruke da je ovo klincima stvarno gotivno, sad ne znam da li im je gotivno sve sto je sareno i ima zvuk, mozda i nije, mozda samo neki specificni tonovi i melodije, onda treba umeti napraviti da se njima svidi.. Ja sam davao komentare iz mog ugla, sto je mozda i pogresno slazem se..
 
@ Mare

Nisam to rekao, jednostavno ja ovo detetu ne bih pustao, onako iskreno :)

Ovo za moje neke pojmove deluje neubedljivo a pilici su klasa za ovo, i eto da ne sirimo polemiku na licne uvrede sa kojima si poceo i da pricamo i tehnickoj strani, pilici su svakako bolji i neka mu to bude smernica jer ima preko 10, 15 miliona pregleda sto znaci da se ljudima svidja i nemam nista protiv, rekao sam svoje misljenje i to je to ;)
 
A sta bi ti pustao detetu ?
 
Ne siri polemiku, dobro znam sta bih pustao a i napravio sam kolekciju muzike i crtaca, trebace mi ;) Rekao sam da mi se ne svidja i da ne bih pustao i to je to.
 
Stvar je jednostavna, ti tvom detetu pustaj pilice, teletabise, sta god hoces, ja necu i to je to. ;) Samo nemoj da im pustas Klip Maje Milos.
 
Pa kakvu to kolekciju si spremio ?
 
Jak mi je ovo IT forum kad niko još nije provalio Amigu, i da se Cinema Display gasi kao da ima katodnu cev. :D
 
Naravno, zato mi je to prvo zapalo za oko.
 
Bez uvrede HSV, nadam se da nisam presao granicu, samo sam osetljiv kad neko nesto predpostavlja o meni. Decu koja su u tom periodu 1-2 godine cesto vise zanimaju oblici i boje i ne posmatraju video kao i mi. Nisam nikad pustao detetu teletabise npr., ali cak i tu vidim neku logiku, to je pravljeno bukvalno za bebe. Na stranu sto bih voleo da mi dete do 3 godine ne gleda ni u kakav ekran, ali takvo vreme, evo je sa 2 godine sama pusta svoje aplikacije na ipad-u, tako je kako je.

p.s. u kolekciju dodaj ruski crtani Masa i medved. Verujem da ce ti se dopasti.
 
a kako se niko nije dotakao filozofsko-umetnickog dojma animacije? koje su njene ideja i pouka, i sta mladi narastaji mogu da nauce iz nje?
 
Moj klinac je odlepio za Humpty Dumpty-em svojevremeno, ukinuo sam ga kad je sam počeo da klikće na neke "Suicide story" klipove :)
Ovo je pravljeno da skuplja milione pregleda a ne da ima pedagošku ili umetničku vrednost.
 
Hampti dampti kao i itsy bitsy spider...:p
 
Poslednja izmena:
Mom sinu, 3godisnjaku se jako svidelo, tako da je od mene svaki dalji komentar suvisan :))
 
Ovo je vrh muzikica za decu a moze da se slusa i ovako, ovo je lek :)

[YOUTUBE]0e6HbFJa_ZM[/YOUTUBE]

Evo svih albuma, ko je zainteresovan lako ce se snaci za nabavljanje ;)
 

Prilozi

  • rockabye.jpg
    rockabye.jpg
    211.8 KB · Pregleda: 124
Poslednja izmena:
Previše je ovo ozbiljno za klince od 2-3 godine :)
 
Zamisli, zove se rockabye baby pa jos lullaby :) Znaci za bebe je vrh, samo nabace kez uz ovu muziku, mirne su i lako se uspavaju.
 
Poslednja izmena:
Ovo dobro za chill uz travu...


:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno