Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Ljudi ima li nacina sada da se aktivira ovaj miš? Uzeo sam ga danas baš i nisam još ništa instalirao.
PS. Ima sam srece (valjda?) da dobijem onu verziju sa metalnim dnom (crvenim). :D
 
Ako nisi nista instalirao, mislim na bloody softver, onda ces moci relativno lako da aktiviras. Ako jesi, moras na jednom ruskom forumu (imas negde na Youtube-u tacno koji forum) da se registrujes, pa za nedelju dana liku koji se bavi time da posaljes serijski misa i on ti za dan odgovori sa aktivacijom. Nema vise jednostavnog nacina jer su neki indijanci naplacivali za crack. Naravno, mozes i da kupis. ( :
 
Uspeo sam vrlo jednostavno pomocu nekog upustva sa youtube. Ali drug ima isti mis i pokusao je da instalira noviji softver i sad ne moze da aktivira. Onda cu da potrazim taj ruski forum za njega a ako neko zna tacan naziv - PM me pliz. Hvala na pomoci :)
 
Da li zna neko kako da odaberemo default vrednost dpi koju bi mis koristio po boot-u? Ne nadjoh to u podesavanjima...
 
Vidi u Bloody softveru da ti nije u Manage Profile, Switch mode stavljen na Manual. Ako jeste, stavi na Auto smartshift.
 
Stavio i automatski mi podesi maksimalnu dpi vrednost. :/



Mis je ok, softver im nije bog zna sta ali koliko vidim nije ni onim daleko skupljim proizvodjacima.

Ali sve mi se cini da cu ga otvarati i menjati boju led dioda. :)
 
Meni je sačuvao podešavanja za dpi čini mi se tako što sam kliknuo na ovo dugme gore desno nakon podešavanja:
YIGokXm.png

To služi da prebaci sva podešavanja na memoriju miša.
 

Prilozi

  • YIGokXm.png
    YIGokXm.png
    199 KB · Pregleda: 59
Meni se pojavi u karticama Sensitivity i Button "apply" u donjem desnom uglu koji izbaci i obavestenje da su podesavanja sacuvana u memoriju misa. ALi opet po boot-u ono automatski podesi na najvisu vrednost... Mora da ima neku manu... mora...
 
Nije ostalo , i ovoj zameni nešto "gecrkl" :smash:

Kakav poluproizvod , i kakva bruka za uvoznika.


Stigao novi miš (odobrena zamena pošto se stari nije mogao popraviti) , valjda će "broj 3" trajati duže od prethodnika. :D

Da li za ovaj najnoviji garancija teče od dana prijema br.3 ili od dana kupovine br.1?
 
Postoji li mogucnost da pri startovanju OSa i programa bloody on automatski uploaduje u memoriju misa (no interuption mode), kao sto to rucno radimo na ikonicu dzojstika pored X dugmeta?
 
Ako se pitanje odnosi na sensitivity onda namesti vrednosti koje ti odgovaraju, postavi ga da bude na dpi koji zelis da ti bude po defaultu i klikni na apply u donjem desnom uglu, zatim restartuj i trebalo bi da bude to to. Meni je tek iz drugog boot-a primilo da to bude default vrednost, klikni i na ikonicu dzojstika za svaki slucaj, malo je softver cudan ali eto ipak radi.
 
Aj kad vec pricate o podesavanjima, imam Bloody R8-A wireless model, kako da ga podesim da dobijem najbolju preciznost na sitne pomeraje?
Kada ga za klasik rad koristim, ne vidim problem, ali kada uzmem da crtam nesto u CAD-u, kao da imam problem sa preciznoscu pri veoma malim pomerajima. Takodje imam problem i sa skrol dvoklikom, na to nema teorije da se naviknem, skoro nikad ga ne ubodem iz prve.
Evo cisto da vidite kakva su trenutna podesavanja.
bloody.JPG
 
Ako se pitanje odnosi na sensitivity onda namesti vrednosti koje ti odgovaraju, postavi ga da bude na dpi koji zelis da ti bude po defaultu i klikni na apply u donjem desnom uglu, zatim restartuj i trebalo bi da bude to to. Meni je tek iz drugog boot-a primilo da to bude default vrednost, klikni i na ikonicu dzojstika za svaki slucaj, malo je softver cudan ali eto ipak radi.

ne
to

vidis dzojstik pored X u gornjem desnom uglu

BTfe3dHuL2M.jpg


kada kliknes to software se ugasi u operativnom sistemu i sve se uploaduje u memoriju misa samo pitam da li postiji neki nacim da stavim argument pri paljenju programa za vreme boota da se to automatski odradi da se software ni ne pokazuje u OSu jer me mrzi da to nonstop radim.
 
Stigao novi miš (odobrena zamena pošto se stari nije mogao popraviti) , valjda će "broj 3" trajati duže od prethodnika. :D

Da li za ovaj najnoviji garancija teče od dana prijema br.3 ili od dana kupovine br.1?
Trebalo bi da si dobio novu garanciju uz novi proizvod, ako se ja dobro sećam novog zakona.
 
kada kliknes to software se ugasi u operativnom sistemu i sve se uploaduje u memoriju misa samo pitam da li postiji neki nacim da stavim argument pri paljenju programa za vreme boota da se to automatski odradi da se software ni ne pokazuje u OSu jer me mrzi da to nonstop radim.

Želiš da se Bloody softver ne pokreće prilikom startovanja operativnog sistema? Desni klik na Bloody ikonu u donjem desnom uglu kod sata i deštikliraj "Auto Launch on Boot".
 
nadaj se samo...

Elem, od malopre imam A4tech R7. S obzirom da ga nisam uzeo za gejming primarno, veoma sam prijatno iznenadjen
 
btw, uspeh iz prve da otkljucam onaj core 4 ili sta god. Nije da mi treba, nego cisto iz fazona :D
 
Treba mi preporuka za misonju. Da li je neko upoznat sa ovim modelom ?
http://www.bloody.tw/en/products.php?pid=10&id=23
Meni se opasno svideo izgledom ali izrada i kombinacija materijala je na zavidnom nivou.
Pored toga kako su vam se pokazali A4Tech misevi, i da li u ovom cenovnom rangu ima nesto bolje?
Moze i preporuka za neki drugi model u tom cenovnom rangu (35e)

 
bandara:

ja glasam za rt5a,a ako neces bezicni onda za sniper-a.imas moja detaljna pisanija na temi za rt5a,to je ista klasa,isti switchevi,razlika je u senzoru,dizajnu i estetici.u stvari,zatih nekih 40e jedino drugo sto ima smisla da je na ovaj fazon je da se merka neki hajend steelseries na oglasima...
 
Umart jel mozes da mi kazes kako lezi RT5A u levoj ruci,tj da li nesto zulja i sl. Takodje ako neko ima R7a nek napise isto to,posto se dvoumim izmedju ta dva misa.
 
Interesuje me koliko ovaj mis ima tastera koji mogu da se koriste kao precice u obicnim stvarima browser, office....
 
Interesuje me koliko ovaj mis ima tastera koji mogu da se memorisu i koriste kao precice u obicnim stvarima tipa browser, office.... i da li je po kvalitetu slican Logitech rx 1000?
 
koji mis?
 
axel:

lezi isto,samo se pozdravi sa bocnim tasterima.
 
Na to sam vec navikao,imam XL-750BK na kojem lagano crkava levi klik :D verovatno ce Warrior daga nasledi.
 
Nazad
Vrh Dno