Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Rusi, rekalibriši senzor iz Bloody softvera, možda pomogne.

Hsv, ali zar moraš da držiš uključen Bloody softver dok igraš igre?
 
Poslednja izmena:
Pa valjda je taj sw uvek ukljucen tj aktivan? Mislio sam da se to podrazumeva..
 
Ne, zašto bi bio? Upiši podešavanja u memoriju miša i ugasi Bloody softver (i isključi opciju da se pokreće sa računarom).
 
Hvala na savetu, evo probao sam al' ne vredi, opet su iskocili oni error ''bloody'' prozori.. odustajem, bar za sada. Izgleda me ceka reinstalacija sistema zbog te gluposti.
 
Rusi, rekalibriši senzor iz Bloody softvera, možda pomogne.

Hsv, ali zar moraš da držiš uključen Bloody softver dok igraš igre?


Stisnem kalibraciju, drzim levo dugme i kao napravim ono ukoseno Z ali malu putanju? Odradio sam i snimio u misa. Deluje da je bolje, videcu posle dan, dva kako se ponasao posto imam utisak da ne zeza uvek.
 
Hvala na savetu, evo probao sam al' ne vredi, opet su iskocili oni error ''bloody'' prozori.. odustajem, bar za sada. Izgleda me ceka reinstalacija sistema zbog te gluposti.
Meni se sve čini da tebi nešto drugo pravi problem, što nema veze sa Bloody softverom. Sumnjivo mi je bilo i kada si postavio screenshot, jer samo jedan ili dva prozora od one gomile imaju "Bloody" u nazivu.
Stisnem kalibraciju, drzim levo dugme i kao napravim ono ukoseno Z ali malu putanju? Odradio sam i snimio u misa. Deluje da je bolje, videcu posle dan, dva kako se ponasao posto imam utisak da ne zeza uvek.
Napraviš Z preko cele podloge tj. na način kako obično koristiš miša.
 
Meni se sve čini da tebi nešto drugo pravi problem, što nema veze sa Bloody softverom. Sumnjivo mi je bilo i kada si postavio screenshot, jer samo jedan ili dva prozora od one gomile imaju "Bloody" u nazivu.

A ovi ostali imaju Bloo :) Guglanjem sam dosao do FAQ na sajtu proizvodjaca gde savetuju da se osvezi softver sto sam i uradio pa opet isto.. jbga, odustajem, treba mi komp za sve ostalo a igranje ko hebe. Kad me ne bude mrzelo jedan vikend cu iskoristiti da reinstaliram 7 a mozda predjem i na win10, valjda tu nece biti problema..
 
Imam V7M,u pocetku se desavalo da se ikona misa pojavi kada upalim komp ali nije radio scroll dok ne iskopcam USB I vratim,,sada se desava da kad upalim komp kursor misa ne postoji na ekranu,pomeram mis ali ga nema,tek kada mis uzvucem iz USB-a I vratim on se pojavi,i sve radi normalno.

Sta bi mogao da bude problem,imam WIN 10 u "device and printers" ga vidi kao USB device,ne kao USB mouse...?

Screenshot (4).png
Mis je nov,nedelju dana.
 
Isti problem takodje sa Win10. Probavao sve i svasta, na kraju sam se vratio na Win8.1 prvenstveno zbog ovog problema i tu mi se ovo desi jednom u mesec dana.
 
^^
Znaci nije do misa,na 8ci ti sve radi normalno,da ga ne menjam posto mi je u garanciji....?

Da ni je nesto sa USB podesavanjuma u BIOS-u?
 
Danas mi se nesto cudno dogadjalo sa Kompom :d
Iako ne mislim da je ovo imalo veze konkretno zato sto je mis A4Tech V7 sve jedno sam hteo da podelim ovo sa vama :D
---
Naime imam 2 produzna kabla.
U 1 produzni je ukljuceno:
`Ruter
`Modem
`2 Monitora
`PC
`Drugi produzni
A u 2 Produzni je ukljucena:
`Lemilica - Zato sto nemam prekidac na njoj pa palim/gasim produzni po potrebi.
`Adapter 12v/0.5A - Napajao je protoboard...
----------
1 u svakih par gasenja drugog produznog se ugasi mis na delic sekunde...
Snimio sam lepo da vidite :d
Inace premotajte na 37s mrzelo me da secem snimak xD

[video]https://drive.google.com/file/d/0BzGGdANxwPwWM3JaZTd4LTc3SGM/view[/video]
 
^^
Znaci nije do misa,na 8ci ti sve radi normalno,da ga ne menjam posto mi je u garanciji....?

Da ni je nesto sa USB podesavanjuma u BIOS-u?
Na 8ci mi se desi jako, ali jako retko, tipa jednom u dva meseca. Ne verujem ja da je to do misa.
 
Imao Sam I ja ovih problema ali samo kada se komp probudi iz sleep ili hibernate moda..
Sada sve radi kako treba, a ako se Dobro secam promenio Sam poziciju jumpera na maticnoj da ne budu aktivni USB portovi kada PC nije upaljen..
 
Sve zivo pretrazih i ne mogu da nadjem taj jumper. Kako to izgleda, i jel ga ima svaka ploca?
 
Ovako to izgleda na mojoj ploci, a kod tebe se mozda podesava u biosu...Ne verujem da nema...
5dZZb.jpg
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujem. Potrazicu cim budem kraj racunara.
 
Kod mene ma MSI ploci USB nisu aktivni kada je ugasen komp,probao sam u BIOSu I enadle I disable,uvek ista stvar,mis ne radi(ili scroll ili nema misa na ekranu...)dok ne iskopcam pa ukopcam mis iz USB porta...
Sada sam ga prebacio kod klinca na komp,neka Gigabajt ploca I za sada mis radi normalno kod njega.
Inace na toj Gigabajt ploci USB portovi su non stop aktivni,ne mogu da se iskljuce kada je komp ugasen.
 
Da li moze neko da mi objasni sta znace ove oznake kod A4 Tech
A - AL
T - TK
R - RT
ZL
 
Posto sam pljuvao ovde R7 i iznosio neke mane moram da dodam da mis radi dosta bolje nego pre otkad sam instalirao poslednju verziju softvera pre mesec-dva.

Konekcija je bolja, stabilnija, laga za sada prakticno da nema. Konacno mogu da kazem da sam bas zadovoljan sa ovim R7 za te pare ali i dalje me nerviraju ovi fwd/bck tasteri koji jednostavno odudaraju od ostatka misa, kao da su za neke krsine od 500 din (klimavi su i od suplje plastike, ocajni po mom misljenju). Prakticno ih ne koristim zbog toga.

Ne igram igre, vrlo malo je koriscen za te namene ali za sve ostalo se pokazao veoma dobro, za 20 i kusur evra tesko da postoji bolji bezicni mis.
Posle 12+ meseci mis je i dalje kao nov, nigde se nista nije izgulilo/ostetilo.
 
Poslednja izmena:
meni je rt5a ostao u jako lepom secanju,nisam imao nikakvih problema sa njim,samo je nemogucnost refresh rate-a da vezem za makro,profil ili klik na kraju dosadila,a konstantno drzanje na 500hz je bas jelo bateriju.
 
Radim reinstalaciju win 7, pa me zanima da li od softvera trebam samo da instaliram Bloody 5 sa ovog linka ili treba još nešto?
http://www.bloody.tw/en/Download.php

I da li postoji način da sačuvam ova podešavanja koja imam sada, pa da ih posle samo učitam u softver?
 
Instaliraj Blodi i snimi podesavanja, sve ostaje setovano u memoriji misa.
 
Radi, instalirao sam pre 2 meseca i od tada mis radi bolje nego pre, pogledaj post #1041
 
Iskreno,mrzi me da peglam celu temu.
Koja je razlika izmedju A4 Tech V7M i varijante bez M i koji je bolji za rad i poneku igricu ?
Mogao bih i da postavim sveobuhvatno pitanje...jerbo vidim i v5 i v5m modele.
Moze savet koji da kupim ?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, kupio sam skoro A4tech V5M sa metalnim glajderima koji se jako klize ako je bez podloge (a i na podlozi nije bas sjajno) pa se desi da ne mogu da potrefim kursor iz prve. Da li da zamenim mis sa obicnim glajderima ili da osmirglam ili prelakiram podlogu da bude hrapavija, stalak gde stoji mis je vec ionako istrosen. Nastelovao sam sva podesavanja ali nekako nije to to...

V5M.jpg

malo drugacije mis izgleda u odnosu na ranije verzije, okvir sa logo-om i rupa na senzoru
 
Ja bih pre izabrao odgovarajucu podlogu za njega umesto smirglanja i slicno. Imam onu najobicniju malu x7 podlogu i nemam problema iako takodje imam metalne glajdere na mom V7.

Poslato sa Xperia Z2 pomoću Tapatalk-a
 
Nazad
Vrh Dno