Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

U potrazi sam za novim misem, interesuje me vase misljenje da li V7 moze da zameni MX518?
 
Nisam nesto zadovoljan sa V5M previse se klize... Ima li neko V5 obican sa teflonskim klizacima, kako se klize bez podloge kako sa podlogom?
 
Ja imam bloody A9 i jedno vrem sam bio super zadovoljan i onda se poceo da pojavljuje dvoklik - kad mu vreme nije.
Jako slicno problem koji je imao HSV
I vec sam bi ona granici da ga degaziram u djubre, kada sam procitao savete ovde i reinstalirao drajver.
Iako je ista verzija, cini mi se da sada radi bez problema - moguce da se nesto pokarabasilo sa starim drajverima...
Kako god, kanda necu skoro kupovati pacova...
 
Nisam nesto zadovoljan sa V5M previse se klize... Ima li neko V5 obican sa teflonskim klizacima, kako se klize bez podloge kako sa podlogom?

I mene vec nervira ovo sto se ovoliko klize imam V7 M.Do sa puko preko 3 000 din na razne podloge od Roccat (plastificirane ono leti mis na njoj )do kineske obicne i eo sad imam steelseries ne znam koji model al se klize opet previse. Nem pojma sta da radim teflonske nozice zakon.
 
I meni više odgovara V7 sa plastičnim nožicama. Pruža bolju kontrolu u poređenju sa V7M modelom.
 
Poslednja izmena:
Jel si probao sa Bloody Gaming podlogom? btw. izasao je bloody software 6.

Eto nisam ostala mi jos ta podloga da probam nego mozda ima neko drugo resenje mozda menjati nozice i turiti teflonske gledacu onda na akciji da nadjem negde ode preko 4 000 onda din na podloge dok nadjem odgovarajucu a mis kosta oko 2200 hehehe
 
Pa probaj prvo sa njihovom podlogom. Ja imam A70 sa metalnim klizačima, ali radi dobro na drugoj podlozi.

Sent from my E2105 using Tapatalk
 
Da li neko zna gde se u Bloody5 programu nalaze opcije za fino podešavanje skrolovanja? Znam da ta opcija postoji, jer sam već to radio, ali sad ne mogu nikako da je nađem.

I da li je neko možda prelazio na Bloody6, a da je pre toga aktivirao miš preko ruskog leka?
 
Ubacio Bloody 6 software na prvi mah radio mis (5 minuta) posle toga ne daje znake zivota(i svetlo se iskljucilo). Odradio reset kompa deinstalaciju Bloody 6 vadio kabl iz USB nista jedno vreme samo radio desni klik Meni na desktopu sad ne radi uopste totalno ne daje znake zivota samo sto sam turio novi Bloody 6 softvare. Dajte neki savet.
 
Kod mene Bloody 6 radi kako treba. Instalirao, flešovao firmware u miša i to je to. Probaj miša na drugom računaru, možda su se drajveri zeznuli.
 
Iso u control pannel i Unninstall bloody 6 pa sto sad nece da radi bez softvare kao sto je ppre radio ne daje znake zivota posle Bloody 6 instalacije !
 
Njegov rad nema veze sa prisustvom Bloody softvera. Bloody služi samo za fino podešavanje miša, dok on koristi generičke drajvere. Isprobaj miša na drugom računaru. Ako neće, instaliraj Bloody 6 softver na drugom računaru dok je drugi miš uključen, pokreni Bloody softver, a onda uključi svoj Bloody miš u USB port računara. Ukoliko ga Bloody softver prepozna, uflešovaće mu ponovo firmware.
 
+1 taj softver drzim samo dok ne podesim - flesujem fw, posle ide na brisanje, nema poente, ali ozbiljno...
Mozda je onaj popup nekome strava gde izbaci koliki je cpi pri promeni preseta, pa eto samo zbog toga...
 
Njegov rad nema veze sa prisustvom Bloody softvera. Bloody služi samo za fino podešavanje miša, dok on koristi generičke drajvere. Isprobaj miša na drugom računaru. Ako neće, instaliraj Bloody 6 softver na drugom računaru dok je drugi miš uključen, pokreni Bloody softver, a onda uključi svoj Bloody miš u USB port računara. Ukoliko ga Bloody softver prepozna, uflešovaće mu ponovo firmware.

Uradio kao sto si rekao na drugom kompu bez Softvare ne radi nista ni klik nista onda izvadio mis turio softvare a onda softvare prepoznao mis radi svetlo na skrolu i radi desni klik koji daje 'meni' ali levi klik ne radi i ne radi optika jer ne pomera strelicu ...
 
Evo mogu da skrolujem ima i svetlo na skrolu i radi desni klik ali levi ne radi i ne pomera strelicu tako da mi je izgleda Bloody 6 presudio !
 
Flešuj mu firmware preko Bloody softvera. Promeni samo Core i on će ga srediti. Klikni nekim drugim mišem za potvrdu. :)
 
Jao boze glupe li gluposti razmisljo jos danas da ga nosim na reklamaciju(imam garanciju) probo to core cudo ono ocita sve u fulu ali ne mrda strelicu i onda u softvare krenem(drugim misem Roccat kova +koja je djubre jer izliva se lepak sa strane optika kida kolko je dobra) da ceprkam po opcijama i odem na ono Sensitivity i dole u dnu levo Calibration i proradi . O boze gluposti.

Hvala svim dobrim ljudima na savetima forum je meni kao i drugima pomogao mnogo puta. Posebno hvala Corvus Corax jer si me uputio da prvo na drugom kompu uflesujem Bloody 6.
 
Sad mi zao sto se nisam setio tog resenja da ti kazem, slicno mi se desilo samo sto nije crkla strelica kao kod tebe nego se pomerala mnogo jadno.
 
Da li neko zna gde se u Bloody5 programu nalaze opcije za fino podešavanje skrolovanja? Znam da ta opcija postoji, jer sam već to radio, ali sad ne mogu nikako da je nađem.

I da li je neko možda prelazio na Bloody6, a da je pre toga aktivirao miš preko ruskog leka?

Ja sam aktivirao lek na 5ici i presao na 6icu bez problema.
 
Upravo je izašla nova verzija Bloody 6 softvera (07.07.2016).
 
Instalirao juce, nego mi nije jasno gde je changelog :D valjda samo sto menjaju je podrska za novije serije miseva XD

Ja trazio ko magarac , onaj slider da iskljucim led logo, kad ono oni ga pored X-a premestili, eto cisto da se neko ne cudi ako ne nadje :)

Capture.PNG
 
Ispada da kada nemaš aktiviran Core3/Core, nemaš pristup ni Oscar II makro funkcijama? Zanimljivo.
 
Ja sam aktivirao lek na 5ici i presao na 6icu bez problema.

Хвала. Иначе нисам нашао то подешавање за точкић ни у новој верзији програма, тако да сам наместио преко подешавања система. Нема конфликта са Bloody софтвером, једино што није толико "глатко" као раније.
 
^ Desni klik na Bloody ikonu u tray-u i tu su podešavanja za scroll.
 
Ja imam A70 koji ceo sija. U programu imam u opcijama komande kako da promenim boju i sačuvam, ali kad sve to uradim, opet se vrati na staro tj. sija ceo. Na kraju sam morao da ugasim svetla skroz..

Sent from my E2105 using Tapatalk
 
Pls da daj SS sa tim opcijama..
 
Danas sam uzeo V7M, ostavio Logitech G5 po strani i uzeo da probam ovaj novi, instalirao drajvere ali mi Bloody6 otkazuje poslusnost, nikako da se pokrene?! :mad:
Pokusao sam i sa reinstalacijom, isto je. Windows 10 x64 je u pitanju. Ima li neko savet sta da radim, u cemu je problem? :trust:
 
Nazad
Vrh Dno