Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Evo moj r7a je upravo crkao, samo se ugasio. Kada se prisloni mis na uvo cujes se kako pisti unutra. Izdrzao je svega par meseci. Koji krs od proizvoda, a znao sam da ne treba menjam logitech-a.
Logitech kad crkne, čovek se mnogo lepše oseća nego kad crkne a4tech.
 
Ne bi znao nije mi jos crkao ni jedan njihov proizvod. Moram da vidim da negde zamenim kabel na g500 i onda me briga za ovaj.
 
Mene je povuklo dobro iskustvo sa 748 .Ali ovaj je mnogo lošijeg kvaliteta trošim već treći
 
U cemu je razlika izmedju Bloody Ultra R8A i A4-R8A Gun3?
 
nagadjam,jer nisam imao ni jedan od ta dva misa,ali verovatno u tome da je gun3 verzija otkljucana,tj odmah otkljucava tu opciju u bloody softveru.inace,izasao je novi apdejt skoro,mada vas je softver sigurno o tome obavestio,poprilicno je invazivan.
 
Ima da se nadje za 2700 din, wat? xD

EDIT: Kako V5 moze da bude skuplji od V7? o_O
 
Poslednja izmena:
ponuda/potraznja,tj osnovni princip ekonomije.
 
Koje su razlike izmedju V7 i V8? Razmisljam se dal' da pokupim misonju, al me i dalje sluzi dobro moj mis i zao me da ga menjam :(
 
pa sta ima da bude. Riknuo je i ima da ti daju novi :d Samo uzmi i novu garanciju koja tece od tog dana, naravno.
 
dotuko sam Razer Deathadder-a (onaj stari 1600dpi, ako ima neko sa ispravnom elektronikom hocu da kupim) , lomim se dali da uzmem ovaj A4tech V7M gun3 a ima i ovaj V5 ,totalno sam ispao iz price o misevima jer od 2008 imam Razer ???????

molim neki ne pristrasan komentar, znam da ovaj mis ne moze da bude ekvivalent ali ipak vredi li ili ne ovih 14e kod e..ja?????

EDIT:

FPS ne igram od 2010 kad sam otkrio WOT(igra mog zivota) tako da me neke extra features i ne interesuju, samo ono ergonomija , tezina i preciznost :S:

EDIT:
NARUCIO V7 :d
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, ljudi,

I ja sam danas kupio ovaj Bloody V7, i mogu reci da je mis prilicno dobar. Ono sa cim ja imam problem je skrol. Naime, kad skrolujem dole sve radi kako treba, a kad skrolujem nazad kao da u jednom delu svog kruga kaci. Znaci, ide lepo do jedne tacke i tu malo teze ide. Da li je to nesto normalno kod ovog misa ili da se zalim?
 
Ne, to nije normalno kod ovog modela. Skrolovanje u oba pravca radi identično dobro.
 
zali se,skrolovi su im ako ne i najjaca strana.
 
stigo i moj primerak, lepo radi, levi i desni klik su BASSSSS precizni sto je veliki +, nista manje precizan nije ni skrol tockic, moj primerak ima metalne nozice i odnosu na Razera koji ima teflonske osetno lakse klizi, mada su moguce i nozice na mom Razeru istorsene pa otud ta razlika.
inace je mis veoma kvalitetno izradjen i time sam bas prijatno iznenadjen. Ove skripte nisam ni probao jer mi to nista ne znaci.

A4Tech Bloody V7 je za ~5-6mm nizi od Deathadder-a i 5-6mm kraci, sad to sto je kraci i ne smeta mnogo ali sto je nizi bogami da narocito ljudima sa vecom sakom koji imaju osecej supljine u saci kad uhvate ovaj mis, za domali prst postoji oslonac ali za mali ne tako da se on vuce ili po podlozi ili je nekako poluzgrcen tako da posle 1+h igre pocinje da boli ... Da sam ovo procitao u nekom od postova sigurno se nebih odlucio za kupovinu.

A4Tech Blody V7 VREDI svakog od ovih 1799din koliko kosta i toplo ga preporucujem svakome sa manjom sakom, ostali bi po mom misljenju trebali da traze veceg misa ....
 

Prilozi

  • 20150203_220930.jpg
    20150203_220930.jpg
    591.6 KB · Pregleda: 150
  • 20150203_220952.jpg
    20150203_220952.jpg
    800 KB · Pregleda: 121
  • 20150203_221002.jpg
    20150203_221002.jpg
    617.9 KB · Pregleda: 147
  • cccc.jpg
    cccc.jpg
    558.2 KB · Pregleda: 121
Poslednja izmena:
v5 mislim da lezi bolje vecoj saci,isko se to mozda ne bi u prvi mah reklo po slikama,jer iako ja nemam neku saketinu,volim da oslanjam dlan na guzni deo. ,)

u svakom slucaju treba obavezno posetiti neki od shopova i probati sto vise modela,namerno su i napravili toliki broj istih da se nadje za svakog model koji mu ergonomski sto vise odgovara.sto se tice finger restova,ja ih npr ne volim,jer sam control tip i sa a dva prsta na podlozi imam bolju kontrolu,naravno i podloga mora da je control tj teksturna.u pravu si za trenje i zamor u tom slucaju,ali to je cena koju ja drage volje placam za sto veci nivo kontrole.
 
v5 mislim da lezi bolje vecoj saci,isko se to mozda ne bi u prvi mah reklo po slikama,jer iako ja nemam neku saketinu,volim da oslanjam dlan na guzni deo. ,)

u svakom slucaju treba obavezno posetiti neki od shopova i probati sto vise modela,namerno su i napravili toliki broj istih da se nadje za svakog model koji mu ergonomski sto vise odgovara.sto se tice finger restova,ja ih npr ne volim,jer sam control tip i sa a dva prsta na podlozi imam bolju kontrolu,naravno i podloga mora da je control tj teksturna.u pravu si za trenje i zamor u tom slucaju,ali to je cena koju ja drage volje placam za sto veci nivo kontrole.

u pravu si da dva prsta na podlozi obezbedjuju bolju kontrolu (preciznost) ali kad se zamore postanu teret koji cek pocinje da smeta, usporava refleks, pocne uvek da ti fali ono malo bas koliko mali i domali prst nisu hteli da povuku jer su otupeli zbog vrlo neugodnog polozaja (ovo vazi za usere sa vecom sakom), sledece sto se desava je spusatanje dlana na podlogu umesto na zadnji (sto bi ti reko "guzni" deo misa), krece upravljanje misom samo prstima, podlaktica se koci i tu se zavrsava igranje ponekad veoma neprijatnim bolom u ruci ... :)
- svako ko je u mogucnosti treba da obidje neki veci sop i da kupi misa cija mu velicina i ergonomija najvise odogovaraju ja to ovog puta nisam uradeo i razultat je takav kakav jeste, narucio delove za Razera koje sam unistio pa kad stignu bice jedna detaljan reparacija a ovaj V7 se ostavlja u kutiju za nedaj Boze...
 
Poslednja izmena:
gde si narucio delove za razera i koje?meni su stope na imperatoru dobre,ali sam ubio levi klik,slabo sta dalje pomaze,a izgubio sam garanciju,i ja sam izuzetno raspolozen da stavim svog imperatora u pogon,jer je to ergonomski najbolji mis ikad za mene.
 
gde si narucio delove za razera i koje?meni su stope na imperatoru dobre,ali sam ubio levi klik,slabo sta dalje pomaze,a izgubio sam garanciju,i ja sam izuzetno raspolozen da stavim svog imperatora u pogon,jer je to ergonomski najbolji mis ikad za mene.

narucio sam mikro prekidace, mislim da ovi idu i kod tebe :
http://www.aliexpress.com/snapshot/6475575356.html?orderId=65657255535007

otvoris misa, na mikroprekidacima procitas oznaku i narucis ali ja mislim da su ovi isti kao i u Deathaddera
 
Poslednja izmena:
A koliko moze da kosta zamena prekidaca u nekom servisu?
 
cekaj,koliko dobijes swicheva u lotu?
Dobija se 5 prekidaca ali su ovo samo za levi i desni klik sto je i najbitnije.
Sto se tice zamene u servisu kolko to moze da kosta, pa nesto sitno, kolko rese da vam naplate posto je poso 15 min. na tenane, ja cu to sam da odradim....
 
Evo moj r7a je upravo crkao, samo se ugasio. Kada se prisloni mis na uvo cujes se kako pisti unutra. Izdrzao je svega par meseci. Koji krs od proizvoda, a znao sam da ne treba menjam logitech-a.
Ugasio se i moj nakon jednog dana korišćenja. Priključio sam ga na USB i upalio se momentalno. Sva podešavanja su vraćena na fabrička. MIš se ugasio u trenutku kada sam menjao core profil sa 1 na 2, a istovremeno sam bio u l4d2. Zapravo, ceo računar se blokirao i morao je da radi hard reset prvi put nakon mnogo godina. Izgleda da ima nekih problema u drajverima (ili sam dobio tovg miša koga si reklamirao :D)
 
Kolika je velicina V7 u odnosu na Oscar X7

XL-750BK%20X7%20Oscar%20Laser%203%20x%20Fire.jpg
 
ree

Oscar X7Bloody V7
Dužina (mm)125.12122
Širina (mm)72.1177
Visina (mm)42.3141.5
 
Danas sam dobio nov mis. Nadam se da će da duže traje.
 
A4Tech Bloody V7 i inache na bloody serijama, jel moze kao na lodziteku da se "programiraju" dugmici za multimediju, npr. 1,n,3 da se stavi npr 1=volume up a 3 volume down ?
I drugo pitanje je jel svi bloody imaju metalne nozice ?
 
Nazad
Vrh Dno