Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

vise volis da ti koci nego da samo skrolujes bez otpora? stranica koliko god da je velika ako mi treba dno tu sam za delic sekunde, a sa a4 treba da vitlam i vitlam i vitlam... mozda si probao logi koji krcka isto, probaj neki krckaless
 
Uf meni bas fali skrol sa g500, navikao sam da u sekundi mogu da "otkocim" skrol kada mi je potrebno.
 
vise volis da ti koci nego da samo skrolujes bez otpora? stranica koliko god da je velika ako mi treba dno tu sam za delic sekunde, a sa a4 treba da vitlam i vitlam i vitlam... mozda si probao logi koji krcka isto, probaj neki krckaless

nije tesko ustosati infinity skrol na srednjem kliku,ja sam taj skil razvio odavno.sa druge strane,blagi taktilni fil je nezamenljiv u igrama.da ne spominjem tisinu,tj traktorisanje.kao sto rekoh,za mene iddealan skrol,a svasta se od miseva provrtelo.
 
Jeste videli kako izgleda ova podloga a4tech bloody? 1100 je u gigatronu... Kvalitetno deluje ali je nisam probao..
 
Odlicna je, posedujem Headshot medium ;) uzimaj i neces se pokajati,za te pare nema bolje (a4tech rules) !
 
ja bolji skrol nisam posedovao.reklamiraj mis.

Nije da skrol ne radi uopste. Samo ne radi kada se PC podigne iz Sleep moda sto mi je totalno cudno pa se razmisljam da nije neki softverski problem..
 
prvi put cujem za to.isprobaj ako si u mogucnosti na drugom kompu,pozeljno bez njegovog softvera,pa ako je isto reklamiraj mis.
 
Upravo probao na Laptopu sve radi normalno..
Nista mi nije jasno :V
 
apdejtuj bladi softver,skoro je izasla nova verzija.
 
Gde je changelog za te krvave drajvere?
 
apdejtuj bladi softver,skoro je izasla nova verzija.

S obzirom da sam mis kupio pre nedelju dana kapiram ja sw na poslednjoj verziji posto sam ga tada i DLova..
EDIT: Upravo sam video da je juce izasla nova verzija. Upravo je skidam. Javim ako sta bude :p
 
Poslednja izmena:
kinezi i changelog,ni osnovni softver ne umeju da prevedu kamoli sta drugo. :)
 
Ja se ne zalim, boljeg kineza nisam imao :p btw firma a4tech je americka, a u Kini se sve proizvodi pa i poznati Iphone ;)
 
moze firma biti i sa svazilenda,ovaj softver nije pisao niko drugi nego kinez.
 
Dobro relax, ok je software ;)
 
Nista se nije promenilo...Nista i ovako planiram da odradim reinstalaciju Windowsa uskoro..Pa valjda ce te pomoci :p
 
Posto sam pre par nedelja pljucnuo po R7 misu ajd sad da kazem da od tada nisam imao vecih problema sa bezicnom konekcijom (2x je malo ''zaseckao'') i od tada je sve ok sto se toga tice. Bas sam poredio sa Logitech-om i izgleda da A4 ipak ima za nijansu nestabilniji signal kada se zavalim na par metara od kompa i gledam film. Ali ovaj A4 risiver je na onom zasticenom kablu pa moze da se razvuce do ivice stola npr i onda mis radi kao sat. Levi klik vise ne menja zvuk kao pre par nedelja mada sama cinjenica da se tu nesto menjalo bas i ne uliva poverenje.

Imao sam i par problema sa skrolom u Google Earth (pri zumiranju ume da odradi i nazad bez moje komande). Valjda se vise nece desavati.

Naterao sam se nekako da igram CS par sati preko neta i sto se mene tice (a nisam ni g od gamera) mis radi odlicno u toj igri.

U sustini do sada najvece zamerke idu na lose back/forward tastere koji su od jeftine plastike i imaju supalj osecaj, definitivno kao da nisu sa ovog misa vec sa nekog krsa od 5e.
 
Poslednja izmena:
Ja sam naisao na jedan problem, koji mi je malo neverovatan: senzor na A9 blazing je poceo da bude izbirljiv ko seljacka mlada.

Prvo je poceo da mi lose radi na podlozi, tipa, desavalo mi se da mi ne registruje pokrete po podlozi. Tipa, polako vucem misa po podlozi i primecujem da se strelica na ekranu ne pomera, iako ja povlacim misa. Reko dobro, mozda je losa podloga, jer sam primetio kad mis stavim na sto, radi lagano. Sta je fora, podloga je nova-novcijata a4=tech ona od circa 300 kinte. Dodjem ja kuci probam jos jednu podlogu, isto se desava.
Ja reko aj da probam na stolu, oce i tamo na stolu. Ali, ne reaguje na belim podlogama (probao sam na nekim ravnim, skroz belim papirima), sve sto je sareno, u sustini ne reaguje ljudski na podlogama, kakve god da su. Trenutno ga koristim na stolu i nemam problema, ali nisam bas za soluciju da ga vucem po stolu. Jel zna neko mozda koji mandrak se desava, jel imao neko slicne probleme?
 
Uradi rekalibraciju senzora miša iz Bloody softvera na podlozi na kojoj ćeš ga koristiti.
 
Meni je danas bloody softver zakucao tako da sam jedva skapirao sta se desava :d Odjednom, bez ikakvog razloga.. to mu je mozda 2-3x za 3 meseca, izletelo jedno 100 error prozora uz onaj uzasan zvuk.
 
U poslednje 2 nedelje mi je jedno 7-8x glavio skrol pri kliku na R7. A nisam hasao nad misem i tastaturom, nema cvaraka unutra :d A 4 meseca upotrebe je kratak period za skupljanje neke vece prasine.

Ipak je ovo A4tech pa mora to i da pokaze s vremena na vreme ;)
 
Poslednja izmena:
Ovaj mis se lose pokazao po vrucini kad mi se oznoje sake, kad igram FPS klizi mi iz sake zato sto je sa strane "glossy" plastika..
 
Ladno v7 ima glossy plastiku na tim delovima.. r7 ima onaj kao blago gumirani sloj, nije neki kvalitet ali za sada deluje dobro, ne haba se i ne kliza u ruci.
 
Ovaj mis se lose pokazao po vrucini kad mi se oznoje sake, kad igram FPS klizi mi iz sake zato sto je sa strane "glossy" plastika..

Jako malo je glossy delova, i za palac i za mali prst imas grip od mat plastike. Meni mis odlicno lezi u ruci i nemam previse problema sto se znojenja tice, a znoje mi se dlanovi po vrucini dosta.
Inace prezadovoljan sam sa V7, cak mi je prilikom brisanja prasine pre 2-3 dana ispao na pod, mislio sam da cu da ga skupljam ali nije mu nista. :D
 
Nazad
Vrh Dno