Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Pao V7 jedno pet puta za dva dana na pod (krastavac, u bolnici sam pa ga stalno držim na boku) - i izgleda da mu se rasklimao skroz laser pa mi sve kvrza dok se mrda pointer. Ništa, ide u večna lovišta, naručio sam CM Storm Alcor.

Čisto napisano kao upozorenje ostalima da pazite da vam ne ispada.

Napiši nešto kad dobiješ miš - ja već dosta dugo gledam Alcor i Mizar i voleo bih da čujem neke utiske iz prve ruke.
 
Lolčina... Zovu me popodne iz Gigatrona da mi kažu da mi je uplata za CM storm alcor poništena i da će mi novac biti vraćen na karticu. Razlog - ne primaju kartice izdate van Srbije (platio sam Skrillovom karticom).

Znači nevera...
 
Pa šta, signi pare pa plati kešom.
 
Imaš li predstavu koliko se čeka novac kada se radi storniranje uplata na kartici? Jedno 7-10 dana ću čekati, sigurno...

Nebitno, neću više o tome, off-topic je.
 
Kupljen danas Natec Genesis GX88.

Ma kakav Bloody V7 - to je igračka. I dalje mi nije jasno što ga tol'ko nahvaliste, moj stari 747h je najmanje duplo precizniji.
 
Možda je tvoj primerak imao fabričku grešku? Ja sam stvarno zadovoljan svojim Bloody V7.


Čestitam na kupovini, neka te lepo služi GX88.
 
nahvalismo ga jer ne kosta ni 2000din.... cuj igracka, ne znam sta si ocekivao za te pare...
 
OK poludecu sada kako je los ovaj softver pa to ti je.

Kako pobogu da namestim da tasteri npr ovi sa strane imaju drugacije uloge kada na misu pritisnem 1/2/3. U drajverima namestim da pod profil 2 recime ovi sa strane tasteri budu neka slova sa tastature pritisnem 2 na misu promeni se led ali ti tasteri rade jos uvek funkciju koja je u Profilu 1. Znaci poludecu....

OK probao sam da stavim manual promenu profila na tastaturu i to radi, ali zasta onda sluze ova fancy 3 tastera i menjanje boje leda kada ne menjaju profil nego baguju ..... Koji k???
 
Poslednja izmena:
Ja ih i ne koristim. Picim samo Core 1 funkciju i nema problema. Sve radi kako treba.
 
OK fala miki ja sam taj Core tab preskakao posto me te gluposti za varanja ne interesuju, ali sada kada sam prebacio na Core 1 konacno mogu da remapiram i te gornje 1/N/3 tastere na sta zelim, sada sve radi kako treba. Jebao ih cheat mode koji ti limitira podesavanja i jos ti to nature na nos kao default...
 
3 nedelje sam cekao, i danas mi je stigao nov mis. Ne znam kako nisu mogli da poprave, samo tockic nije lepo radio. Ali briga me, ganz nov mis, cak i stiker sam dobio xD a u prethodnom dva, tako da sad imam 3 :-D
I pre su mi one papucice, ili kako da ih nazovem, odozdo, bile crne... A sada su crvene i cini mi se metalne...
 
Da, novija serija miša ima metalne glajdere. A jel je holeless dizajn ili sa rupom kod lasera?
 
Sa rupom, kao i prosli. I da se ispravim, opet sam dobio 2 stikera :-D
Sad sam se setio sto sam cekao ovoliko. Zamenili bi mi oni odmah, ali nisu ih imali vise. Znaci cim je stigla nova tura, oni mi poslali. Zato je i nova serija, sa tim metalnim glajderima, kao sto si rekao :)
I cvrsci mi je od proslog u klikovima, ne mrdaju se onako na dodir i na gore... Kao kamen su :)
 
Nije laser, nego optika.

To nije ni bila poenta posta.

Za PixArt 3305DK neki kažu da je optički, a neki da laserski senzor.

Proizvođač ga deklariše kao:
"Middle-level LED gaming navigation sensor"
 
Poslednja izmena:
Nece da mi detektuje mis bloody 3... tako da ne mogu da ga otkljucam :(
dal su zadnju seriju zabranili,ili sta vec,ali nece... bloody 5 detektuje,ali unlock ne radi...
 
Probaj verziju 20140904, da li ti miš radi sa njom?

Ili si već probao poslednju Bloody verziju 20141120? Ako jesi, zaboravi na unlock bez plaćanja, barem za sada.
 
Poslednja izmena:
Ma da,skinuo sam poslednju verziju sa sajta...nisam razmisljao...
Nema veze,sacekace se :)
 
Ja sam imao instaliranu poslednju verziju pa sam je obrisao i instalirao bloody 3 da bih aktivirao i posle se vratio pa poslednju sve je ispalo super.
 
Koju poslednju verziju? Koliko videh, ta fora više ne funkcioniše, jer Bloody 3 više ne prepoznaje miša.
 
Ja sam to radio pre možda 2 meseca.
 
vidi,ima apdejt,ja rek'o ne apdejtuju oni to nikad,kad je vec softver pisan levom nogom. :)
 
Ja sam to radio pre možda 2 meseca.
Tada je radilo, a od tada više ne radi. :) Sada ima samo jedna metoda na koju se čeka 10ak dana.
vidi,ima apdejt,ja rek'o ne apdejtuju oni to nikad,kad je vec softver pisan levom nogom. :)
Softver se vrlo često update-uje. Ispravljaju se bagovi i krpe rupe koje omogućavaju otključavanje UltraCore3/4. Kada zakrpe neku rupu, onemoguće downgrade na nižu verziju. Na primer, ko koristi neku od poslednje 2-3 verzije, ne može da se vrati na softver pre 04.09. Tada Bloody ne prepoznaje miša. :)
 
Poslednja izmena:
Srećom pa sam ja otključao i završio sa tim.
 
bome za pare koje pljunuh na ratnika,bolje im je da mi je sve otkljucano (iako nista od tih njihovih fora ne trosim :d).
 
Iskreno ja imam otključano al nisam koristio 5 puta ukupno za ta 2 i kusur meseca.
 
ma i moj stari je bio otkljucan i bukvalno sam samo probao jednom i vise nikad :D
ne znam ni sta ce mi,nego kao ae da imam otkljucan :D
 
Glupost teska.
 
Drug kupio juce misa, dosao mu stariji model, bez metalnih glajdera... A nadao se da ce da dobije nov :D
Sad me smara da mu nadjem podesavanja za cs 1.6... Probali smo neka sa youtube za cs:go, ali uopste ne funkcionise kako treba... Jel ima neko provereno podesavanje,makar za jednu pusku (kalas ili emku)?
 
Nazad
Vrh Dno