Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Ako misliš na pulsiranje Bloody znaka na poleđini miša, to podešavaš u softveru.

Odavno ne ide krpica u pakovanju sa mišem. Nije holeless dizajn kod novih serija, pa je to razlog. Verovatno su i stiker izbacili.
 
Ma ne pulsiranje radi, nego pre instaliranja softvera sam probao da kliknem 1,2,3 na misu i menjao je boje. Posle Instaliranog softvera ne menja vise kada kliknem 1,2,3. I da pre instaliranog softvera sam menjao dpi tako sto dva puta kliknem broj 1 na misu i scroll pocne da treperi, i onda menjam na scroll dpi, a sada posle softvera mi je za povecanje dpi broj 1 na misu, a za smanjenje broj 2. I vise nece kada kliknem 2x 1 na misu da treperi. Corvus Corax-Hvala vam na brzom odgovoru. Aha skontao sam , kada promenim core 3 onda mogu da menjam. Sad cu da proucavam program.
 
Poslednja izmena:
A to. Pa samo promeni Core u softveru. :)
 
E da i da te pitam, tipa kada igram cs, hteo bih da isprobam taj core 3 , cisto da vidim kako funkcionise. Jel treba nesto pre da pritisnem da me ne banuju? I sta je ono No game interruption u gornjem uglu u softveru?
 
Prebaci na Core3, podesi ga kako želiš, a onda klikni na taj gamepad (No game interruption) i uživaj.
 
Ako misliš na pulsiranje Bloody znaka na poleđini miša, to podešavaš u softveru.

Odavno ne ide krpica u pakovanju sa mišem. Nije holeless dizajn kod novih serija, pa je to razlog. Verovatno su i stiker izbacili.

Tu je stiker.
 
Corvus druze, kada udjem u podesavanja headshot, sve mi je stavljeno 1024x768 record rezolucija, jel moze to da se promeni u 1920x1080 i kako. Hvala, i izvini sada sto smaram.
 
E to već ne znam, jer ne koristim Core3. :)
 
Mis je mali. Materijal je plastika, al ona koja ispada iz ruku. Klikovi ok, softver katastrofa los.
Za ove pare super kupovina. Al nije za hvalospev.
 
Mali u gejmerskim pojmovima.
Ako uzmemo celu porodicu pacova mis je srednje velicine.

Software je dosta los to se slazem. Ima funkcije ali nije ispeglan kao logitechov novi software npr. Plastika je ok.
 
Mish je mali, u kojem god kontekstu da pricamo o njemu.
Plastika jeste lepa na oko ali je ona vrsta sto ne moze da se drzi u ruci, jednostavno ispada kad se mis odize od podloge. Mora da se stisne sa palcem sa jedne i sa domalim i malim prstom sa druge da ne bi izleteo iz ruke.
Da je ceo gumiran ili bar sa po bocnim stranama, gde je grip, pritom da je i za jednu do dve velicine veci, bio bi savrsen mish. Mada i ovako je odlicna kupovina s obzirom na cenu po kojoj ga valjaju.
 
Testirao sam upravo A4tech V8MA vs Mx518, Sa softverom key response time, i V8MA je oduvao Mx518(Mada ne mozes porediti 6 godina star mis, koji je milione i milione klikova imao). Sto se tice V7, birao sam se izmedju njega i V8. Na V8MA me je privuklo to sto je za nijansu duzi, sto je sav gumiran i sa strana-kao kod mx518, i nema sanse da klizi iz ruke, i nekako mi je kvalitetniji, jeste da je 1000dinara skuplji ali mislim da se i isplati. Sto naravno ne znaci da je v7 los naprotiv. Mx518 i V8 su slicnih dimenzija, tako da sam se odmah privikao na njega, videcemo koliko je dugotrajan, kao sto sam rekao mx518 me je sluzio punih 6 godina, 20.10.2008 sam ga kupio i dan danas radi kao i prvog dana. Sto se softvera tice, ja sam ga izvalio skoro celog , cak sam gledao i podesavanja za headshot sa njihovog sajta u video formatu, tako da, ko god ga provali bice mu lak. Jest da ima dorade koje trebaju, al ne sumnjam da nece doraditi u narednim softverima. Tako da sam za sada zadovoljan i mis je VRH, mene je 3000dinara izasao mis i bloody podlog medium sa 2 godine garancije, i racunao mi je mis 2400din a podlogu 600din-oko 20 posto mi je smanjio od prave cene, i jedva da sam ga nasao u radnji, jer ga nigde nema, samo na kupujem prodajem.

A4Tech V8MA je-A, Dok je mx518-B.

A4Tech Bloody V8MA vs Logitech Mx518.jpg

I da dodam na ovu zadnju sliku, pise 10 milion clicks, i upravo pogledah na kutiji od mx518, pise isto 10miliona clicks i 250 Mouse Feet, mada mislim da za 6 godina ima 50 miliona klikova ako ne i vise. Sada koliko se tacno osloniti na to. A na V8MA pise 300km na kutiji, verovatno zbog metal glide.
seri V completed.png
 
Poslednja izmena:
Isto ko na ono da moze da se vuce po podlozi 300 km.
 
Vec vidim po oglasima:
"Prodajem misa, presao 256km, prvi vlasnik" :d
 
Lol, to to, vozila žena do pijace....
 
Kakva je razlika izmedju v7 i v8?


V8 je duzi,siri, u izradi-gumiran je da ne klizi.itd. V8 ako ima oznaku MA znaci-Metal Activated, ima metalne gledere i ima aktiviran core 3 dok ako je v8 bez oznake, nema aktiviran core 3 i moras da ga dokupis u softveru. Uzmi slobodno V8MA, ja ga koristim par dana i super je. Imas u Muzickom Magazinu-Radnji u Novom Sadu, trazi popust-posto je bez popusta mis 2750din, a podloga 800. Mene je izasao 2400din mis, i podloga za njega original 600din-sa 2 godine garancije. E sada valjda ima jos. Ako ti treba mogu ti dati i broj, pa ako nisi iz Novog Sada neka ti posalju. Posto tesko da ces V8 naci u radnji, imas samo v7. Imas jedino na Kupujem Prodajem, video sam da njih dvoje prodaju i to 3000din samo mis.
 
Poslednja izmena:
Dobro vece, ja i dalje nisam uspeo da "otkljucam" ovaj mis, juce mi je stigo...svaka pomoc bi mi dobrodosla, hvala. :)
 
Igraj bez Core3 funkcije, budi tr00
 
Bolje da ga nisi ni uzimao onda ako ti je od celog misa potreban samo cheat function.
Trebao si da skines onda neki wallhack/aimbot i da budes glavni baja u kraju bez dinara potrosenog.
 
Meni danas stigao V7M. Utisci uglavnom pozitivni.
Plastika i kvalitet izrade na nivou Razer Lachesisa, ako ne i bolja. Nema nikakvog škripanja, mada na prvi pogled ne deluje da je čvrst kao mx518 npr.
Veličina mi odgovara, ali trebaće malo vremena dok se naviknem posle lachesisa. Najviše mi smeta ispupčenje sa desne strane, jer miša držim samo vrhovima prstiju pa mi je malo neprirodno za domali prst, više bi mi odgovaralo da je tu neko udubljenje.
Softver nije ništa posebno, ali meni dovoljan. Podesio sam ga na 3200dpi i ništa drugo me nije ni zanimalo. Ova tri dugmeta iza skrola mi trenutno ne služe ničemu, a ni pozicija im nije baš sjajna.
1 i N i mogu nekako da se kliknu bez pomeranja ruke, ali 3 već teško. Ja imam relativno male šake, tako da će to verovatno da bude veći problem nekome. Tasteri sa strane mi savršeno odgovaraju.
Još jedna stvar koja mi malo smeta je kabl koji je čvršći i bukvalno 2 puta veći u prečniku od onog na Razeru.
Što se senzora i preciznosti tiče, odavno sam prestao da pravim razliku između skupljih miševa i geniusa od 600 dinara, dok god mogu da isprate malo veće ubrzanje.

Sve u svemu, odgovara mi, ne treba mi bolje, a džabaleska je za ono što nudi.
 
ubio sam mog ljubljenog Imperatora 2012,pa bih u ponedeljak da mu zemam zamenu.za oko mi je zapao http://www.bloodyusa.com/products.php?pid=10&id=25 u principu bih hteo bezicni punjivi,tj ne bih se odricao toga,i ne bih davao preko tih 5k din.jel' neko imao kontakata?na papiru deluje dobro,ali jedno je papir,drugo je praksa.
 
Nisam ga probao, a voleo bih :)
 
Nazad
Vrh Dno