Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

jel zna neko kako moze logo sake da se ugasi da ne trpce stalno iritira
 
U podešavanjima Bloody softvera ima opcija za smanjenja jačine ili potpuno gašenje svetla.
 
Uzeh R7 ali nemam vremena da probam do sutra. Ovako na prvu loptu.. sta znam, deluje manje decje i gamerski nego sto sam mislio i to je plus, deluje dobro i dovoljno kvalitetno ali i nekako bar malo suplje u isto vreme, daleko je ovo od nekog vrhunskog kvaliteta materijala i izrade ali za ove pare ocigledno nema nista bolje a bez zica :)

Samo steta sto nije bar malo vezi i tezi mis.. bar sto se mene tice.. u svakom slucaju deluje kao veliki napredak u odnosu staru logitech minijaturu iz bezicnog kompleta.
 
Poslednja izmena:
Au al' dismr ovaj miš.

Probao sam jutros.. šta znam, ok je za ovu cenu mada su materijali mogli da budu i malo kvalitetniji.

Dimenzije su mogle da budu malo veće kao i težina, to je možda i najveća mana. Jednostavno nekako deluje šuplje i veoma lagano, da je jedno 50g teži bilo bi dobro. Prostor za palac je trebao da bude malo širi jer se dešava da slučajno pritisnem neki od 2 tastera koji se nalaze tu. Mada imam malo veću šaku, mnogima će ovaj miš biti taman, u svakom slučaju daleko udobnije korišćenje od logitech minijature.
Dizajn je korektan, stvarno deluje manje dečje uživo i ima minimum delova sa glossy završnom obradom, skoro sve je bar blago matirano, gumirano što je veliki plus. Ali ima nekih sitnih propusta u završnoj obradi, ništa strašno, to sam i očekivao.

Nije mnogo bučan a skrol je dosta tiši od logi. m185. Podesio sam neke osnovne opcije, 250Hz, osetljivost itd. Sad da prođe period navikavanja.. probah i CS na nekom domaćem serveru i 15-ak min. FC4 i dobro se pokazao ovaj A4, sad mi nije jasno kako sam uopste igrao igre sa starim pacovčićem, mislim na ergonomiju, držao sam miš kao kutiju šibica.

Imam neku A4 podlogu staru 4 godine koja je oštrokavila pa i pored toga radi normalno, ipak ću kupiti neku veću, bolju.
Konekcija radi odlično za sada, sad samo ostaje da vidim koliko će trajati ovaj A4, sve ispod 3 godine ću smatrati za fail.

U svakom slučaju mogu da kažem da sam zadovoljan, korektan miš ali verovatno ništa više od toga. I dobro je što nisam uzeo neku verziju sa žicom, ne podnosim kablove po stolu.
Al' stvarno dismr, na neku bolnicu, šta već :d
 
Poslednja izmena:
rt5a ne smrdi,niti je smrdeo kad sam ga otpakovao.sto se tice tezine,svaki mis bez tegica je lak u odnosu sto smo mi stariji navikli,mislim da nam je u podsvest usla kuglaseva tezina kao stock tezina za mis,ovo je samo neka moja laicka teorija naravno. ,)
 
A9 Bloody Blazing jel probao neko tj jel ima jer sam ja v7m turio u oglas, kazu da blazing ima optiku (sto mi svakako vishe odgovara) ali nigde nisam video da ima "crveno" odozdo na reviewima :)
 
Imam ga ja,odlican mis. Sija crveno odozdo :D jedini "problem" koji imam do sada je da su led svetla na skrol dugmetu zabodena. Za 1,2,3 klik modove treba da sijaju crveno,zeleno,zuto, a kod mene uglavnom na 1 klik ne sija nista,a 2 i 3 zeleno. Ne smeta nista u radu ali eto,primetan detalj. Svaka preporuka za mis sto se tice preciznosti i kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Da dodam za R7 - ostar miris jos nije nestao, sto je najgore i ruka poprima isti :d Valjda ce uskoro izvetriti, ne znam koja je ovo zavrsna obrada ali su se negde ispalili sto se mirisnih efekata tice :d

A sve ostalo je stvarno dobro/odlicno, druga dimenzija rada za kompom u svakom smislu, nije mi jasno kako sam se godinama patio sa malim logitech pacovcicem.. baterija jos traje a kupio sam ga u petak. Smanjio sam osvetljenje sa max. za 1 korak, 250Hz, ali mis ne radi po ceo dan vec kako kad.. klikovi su mogli da budu malo tisi ali i ovo moze da prodje, skrol je relativno tih.
 
Poslednja izmena:
sto drzis 250hz?za desk voznju nema razlike izmedju 250hz i 125hz,a potrosnja skoro duplo manja.
 
To je default podesavanje, reko da vidim koliko moze da izvuce sa 250Hz :) Sad imam jos 10% baterije, kad napunim podesicu na 125Hz, autonomija ce se produziti bar za pola dana-dan.
 
Probao sam sad CS onlajn/FC4 SP sa 125Hz i 500Hz i ne znam da li tripujem ali nikakvu razliku ne primecujem..
 
jer nisi navikao na bolje.jednom kad se naviknes na 1000hz sve manje od 500hz ces primecivati.sa 500 na manje nemam pojma,moj put je isao prvo povremen 500hz na g7 630 (kao primecivao sam,verovatno sam se tripovao) pa onda na 1000hz na zicanim misevima pa se vratio na g7 630 i tu sam poceo da osecam razliku ispod 500hz gde treba (FPS-evi,sve sto je brzo i u piksel).

neki dirty nacin da isprobas je da nadjes neki onlajn fps i igras bar pola sata na 500hz i onda predjes na manje.obavezno na 500hz izgasi vsync,nema poente ako je upaljen,jer on sam ubaca par ms laga.
 
Ocigledno da je to u pitanju, nisam gamer pa mi nije ni bitno :) Ali i ove igre koje upalim ponekad je daleko bolji trip igrati sa ovim A4, npr posle duzeg vremena neigranja (i posle 20 min navikavanja na novi mis) pokid'o sam na nekom domacem cs serveru :d Neka ga onda na 125Hz, vise mi ocigledno i ne treba.
 
nisam cs igrao godinama (balistika i rikojl me nerviraju) ali kapiram da sa 8ms laga samo na mis nema sta da trazis pored ozbilljnijih igraca sa boljom opremom. :)
 
Kako li onda imam skorove ko admini i klan decurlija :) Sad to sto ti mozgovi traze neke bagove, rupe i pucaju kroz ko zna kakve portale to je posebna prica, ja idem i rostiljam pa sam i pored toga uz ovaj A4 opet u vrhu. Mada zabole me za cs, to sam samo probao da vidim razliku u kvalitetu igranja izmedju misa za laptop i ovog A4.. mozda sam mogao da nadjem neki veci classic bezicni mis i za manje para ali nema veze, bitno je da ovaj potraje bar 3 god.

Baterija se inace veoma brzo puni do 85%, posle toga malo uspori a na 99% stoji bas dugo.
 
Poslednja izmena:
ne veruj meni,veruj fizici i biologiji.nemam pojma kakvo je stanje na CS-u,ali na CW-u kad mene ili nekog mog ranga puste medj' generalnu populaciju desavaju se strasne stvari. :) imam osecaj da bi sa njima mogao i na dzojstiku da igram,na jace tier-e narocito sa snajperima svaki ms znaci,desavalo mi se odreda da npr na US serveru nemerem opepelim dobrom ameru sa niskim pingom samo zbog pinga,kamoli na 125hz.za spray and kill kao sto rekoh,i dzojstik je dobar. :)
 
A9 Bloody Blazing bi sutra uzeo, jel moze neko da mi kaze ko ima i po mogucstvu igra cs da li pobegne u "nebo" iz cista mira, jer sam tu gadost imao na V7M?
 
ja do sad ni najmanji glitch sa krvavim,ni softver ni hardver,da kucnem o drvo.
 
mislim da nikad vise ne bih dao pare na mis bez omrona,zato blazing je moj odgovor.ako skoro dolazis u bg,odlozi kupovinu za tad da ih bar osetis pod rukom.
 
da ja znam da su izlozeni i da mogu da se opipaju preko modlovanog pakovanja,i da ima skoro svaki model u ponudi na jednom mestu da moze da se uporedi.zalili su se ljudi da nema i po vecim mestima od Bora,bez uvrede.
 
da ja znam da su izlozeni i da mogu da se opipaju preko modlovanog pakovanja,i da ima skoro svaki model u ponudi na jednom mestu da moze da se uporedi.zalili su se ljudi da nema i po vecim mestima od Bora,bez uvrede.

Nema uvrede druze, ja sam trenutno u Nisu, u Gigatronu nisam mogao da ga pogledam (preko sajta su mi nagovestili da je nemoguce). Narucen preko KP, videcemo na sta lici kad odem u Bor, nisam hteo ovde da ga saljem, da ne dodjem u iskusenje dok mi traju kolokvijumi xD

Mada, u Boru generalno bas zbog toga sto su i manje radnje hoce i da ispostuju ako mogu.
 
da ja znam da su izlozeni i da mogu da se opipaju preko modlovanog pakovanja,i da ima skoro svaki model u ponudi na jednom mestu da moze da se uporedi.zalili su se ljudi da nema i po vecim mestima od Bora,bez uvrede.
Evo npr. u Krusevcu ga mozes vrlo lako naci i isprobati.
 
GT u Va ima dosta A4 modela (uopste su trenutno najjaci po snabdevenosti) i deluje mi kao da mogu da se probaju A4 misevi. Ja nisam pokusao, samo sam dosao i kupio jer sam se vec uverio da nema nista bolje a wireless za te pare..
 
Moram da dodam ovo, najveca mana ovog R7 - back/forward tasteri. Kao da su sa nekog misa od 500 din, klimavi i od jeftine plastike. Sve ostalo je dovoljno kvalitetno, izrada je solidna, materijali su mogli da budu malo bolji ali nema veze, radi odlicno i sve osim ta 2 tastera je dobro, steta jer ipak to kvari utisak.
 
Nazad
Vrh Dno