Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Meni su dobri,nisam izvalio da su nekvaltetni. A imam i mis od 600 din, Ms imperator.... ne zasluzuje poredjenje sa bladijem,da vidis te dugmice,ne bi to pricao....kanta raspala


Edit
Tek sam sad skontao da pricas o r7, ja imam v7. Ali bi trebalo da je kvalitet isti.
 
Poslednja izmena:
Mozda sam malo preterao ali jednostavno nisu u skladu sa ostalim materijalima/izradom.
 
Uzeo sam A9 Blazing, na dodir (osecaj) je fenomenalan, skrol je gumiran i mek, klizi lagano. Na izgled isto fenomenalan :D

Jedno pitanje, mlatim se tu oko softvera, koja je razlika izmedju onih Report Rate-ova (125Hz, 250Hz, 500Hz i 1kHz)?
 
Uzeo sam A9 Blazing, na dodir (osecaj) je fenomenalan, skrol je gumiran i mek, klizi lagano. Na izgled isto fenomenalan :D

Jedno pitanje, mlatim se tu oko softvera, koja je razlika izmedju onih Report Rate-ova (125Hz, 250Hz, 500Hz i 1kHz)?
Rokaj na 1Khz ;)
 
Jel imao neko problem da mu nece promeni boju na tockicu (a9) pri promeni profila? Meni na core 1 mis menja profile (menja se funkcija dugmica), ali nece da promeni boju tockica, dok na core 2 menja bez problema.
 
Ja na A9 ne mogu menjati profile na Core 1 , to je i logicno posto C2,3,4 tome sluze, Core 1 je basic.

Skoro sam uzeo taj mis, bas sam zadovoljan ko stvoren je za Pucacine :) nego CPI od 1000 je u stvari 500dpi, meni je ok i na 1200cpi konkretno GRP i CS GO. Iskreno V3 je po meni lepsi mis, nekako jednostavniji ali ovaj je opet bolji, noviji, pitanje glasi ima li neki mod da samo saka svetli, ne i ona mreza okolo :D
Vidim ima 4 opcije za led na misu, medjutim samo radi kao on i off, cemu one druge dve sluze?
 
Crkao mi scrool na logiju g9, posle nekih 7 godina :( koji od ovih A4 preporučujete, ta neka veličina, da može da menja osetljivost na dugme i obavezno back i forward tasteri.
 
A9 Blazing ili V7M oba su ispod 3K dinara a odlicni za te pare, nema bolje!
 
A moze i R7/R8 ako 'oce da se otarasi zica za male pare :)
 
Naravno i to su super pacovi :)
 
Ma da, i slicni su dosta samo se iz te ''krvave'' serije izdvajaju oni najskuplji kao npr - http://www.itsvet.com/proizvod/a4-tech-a4-rt5a/comp_comp_mouse/40/2695 i slicni (bolji senzori, vise opcija itd).

R7 se za sada pokazao sasvim solidno ali ipak treba videti koliko dugo ce da traje, sto se toga tice jos uvek sumnjam u A4tech :)

Taj mis izgleda jos uvek moze da se kupi za samo 18e, za te pare je stvarno super kupovina, posebno ko ne podnosi zice.
 
Poslednja izmena:
Jel se desavalo nekome da mu registruje skrol duplo? Kad upalim da citam neki pdf, svaki put mi skroluje (prebaci) po dve stranice.
 
Ako ti je sve ok u Bloody i Control panelu po tom pitanju onda predji na Core 1, mozda ga bune 1klik 2 pucnja <> Cheat fazoni A4tech-a.
Licno te retardirane Core fore mi ne igraju nikakvu ulogu, ipak proveri u Bloody-u podesavanja vezana za misa (scroll)..
 
Poslednja izmena:
Ako ti je sve ok u Bloody i Control panelu po tom pitanju onda predji na Core 1, mozda ga bune 1klik 2 pucnja <> Cheat fazoni A4tech-a.
Licno te retardirane Core fore mi ne igraju nikakvu ulogu, ipak proveri u Bloody-u podesavanja vezana za misa (scroll)..

Moguce da je bilo oko softvera nesto, kad sam promenio iz core1 u core 2 da vidim kako izgleda tamo. Sad radi fino. Ma mani core 3/4, beskorisno.
 
Ma da, i slicni su dosta samo se iz te ''krvave'' serije izdvajaju oni najskuplji kao npr - http://www.itsvet.com/proizvod/a4-tech-a4-rt5a/comp_comp_mouse/40/2695 i slicni (bolji senzori, vise opcija itd).

R7 se za sada pokazao sasvim solidno ali ipak treba videti koliko dugo ce da traje, sto se toga tice jos uvek sumnjam u A4tech :)

Taj mis izgleda jos uvek moze da se kupi za samo 18e, za te pare je stvarno super kupovina, posebno ko ne podnosi zice.
Meni se ovaj R7 bas i ne svidja nesto. Jeste solidan za te pare i baterija fino drzi ali su klikovi ocajni (kao da bijes u prazno), nije bas najprecizniji (za igre ok). I da, smrdi ubija kad se izvadi iz kutije. :d
 
A4Tech : > Povoljni Smrdljivi Solidni Misevi <3

Ne bez zezanja, miris gume se oseca ali za te pare dobijas veoma kvalitetan mis sa vrlo dobrom softverskom podskom (Bloody) :) moze se reci best buy.
 
batace^ rekoh ja da dismr i to traje nedeljama, mesecima :d

Meni je kao celina R7 ok, nista specijalno ali za te pare se ne zalim. E jedino sto su back/forward tasteri kao sa nekog misa od 500 din, sve ostalo je lepo ''uklopljeno'' i zavrsna obrada je dobra samo ta 2 tastera deluju kao da su ugradili sa nekog daleko jeftinijeg misa (ne mislim na izgled nego na neki supalj osecaj pri kliku).

Al' opet se dolazi do toga da za te pare tesko da ima nesto bolje.. posle M185 (4 godine upotrebe uz buku) ovaj A4 mis je i super precizan i super smooth, tih u svakom smislu :) Mada klikovi bas i nisu previse tihi ali su svejedno tisi od tog logi..
 
Poslednja izmena:
Meni je ovaj mis bas neprecizan (u odnosu na prethodne 710 i 750 koje sam imao), isto kao i V7 (nije problem do wifi-ja). A ni izrada mu nije bas najsrecnija, skinuo se vec sloj tamo gde naleze prst na levi klik. Nisam bas zadovoljan, mislim da cu ubuduce zaobilaziti A4Tech...
 
^ kod mene je sve ok sa izradom/zavrsnom obradom ali sam primetio da je levi klik poceo malo drugacije da ''zvuci'', sve radi ok ali tako brza promena zvuka ne uliva poverenje :) Sta mislis o (supljim i jeftinim) back/forward tasterima? Cudi me da ih nisi napljuvao, stvarno nisu u skladu sa ostatkom misa :)
 
Vise me nervira nepreciznost samog misa i levi klik koji, kao sto kazes, pocinje polako da bije u prazno. :D
A back i forward i nisu toliko lose odradjeni, gori su mi bili na x7 750. Izgleda kako se kome zalomi. :d
 
Kupio sam danas v7m. Igrao sam se par sati i onda sam provalio da mi je CPI bio 1200 a da mogu da podesim i 3200 medjutim tada bi morao jos da smanjim sensitivity, je l najbolje da stavim na 3200?
Drugo pitanje report rate da stavim na max tj 1000Hz?
 
Slobodno na 1k stavi, a CPI je meni na 1000 ponekda i 1200 @ ti si legenda ako uspes da igras pucacinu na 3200 znaci nema sanse :D
 
Најбоље је онако како теби најбоље одговара ;)
Мени је ДПИ на 2200 и 500 херца, јер кад ставим 1000 није тако прецизан миш.
 
Ko pita ne skita :)
Imam još jedno pitanje, nije vezano tačno za ovaj model ali ne znam u kojoj temi da pitam, naime do sada sam imao bežičnog pacova a sada sam se vratio na žičanog. Ima li načina umanjiti osećaj kabla i toga da stalno 'vučem' kabl. Navikao sam se bez toga i sad mi je neobično. Palo mi je na pamet neki držač kabla na ivici stola, imaju takve stvari na aliexpressu?
 
Pa navuci malo kabla neka bude na stolu. Ja na A9 uopste nemam problema,super je kabal :) i podloge su im super! Bloody naravno.
 
Ma to je i problem jer mi je miš u samom uglu stola i nemam gde da ga navučem...videću nešto...
 
ca3082ed7cc067bbc1da0879b666b741.jpg


:D
 
Poslednja izmena:
Pa upravo o tome sam pričao, e sad sigurno ima neko još pametnije rešenje, moraću malo da googlam :)
 
Pozdrav svima, citao sam ovde postove i jos uvek nisam skapirao na koju foru funkcionise promena dpi(uzeo sam v7m) tj. da li ja mogu da podesim npr 400 dpi 500hz na jednom modu, pa na drugom 1000hz 3200dpi, i da menjam ta 2 moda pritiskanjem na ove pomocne klikove ispod skrolla. Do sada sam imao ms wizarda(5god) tako da se ne razumem u te software i to. P.S. Nisam jos uvek koristio misa komp mi je na popravci.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno