Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

nema gotovo, sajber je kriv ako podje po zlu :p

prodaj neki deo za koji ti nece biti krivo bilo da skoci bilo da padne
 
Prodaj da izvuces pare koje si ulozio,ostalo ti je cist dobitak ako solidno skoci. Eto srednjeg resenja :)
 
DO 4 usd$.
I na 2$ mi je ok,kupovao po 1-1.3$ ali ispod 10 tesko da cu ista da dam...
 
S obzirom da ce se Ltc kad tad opet vratiti na nivo ispod 2$ mozda je najbolje prodavati pomalo sada, za one koji hoce da umnoze svoje novcice naravno...
 
Ako probijemo 280 i kusur velika je sansa da idemo do 350$.
Ako pa to probijemo idemo u "panic mode" i onda pitaj boga.
Mnogo je vise sada btc "mainstream" nego prethodni pump.
Fali jos svezeg kapitala,ali nista sto za cas ne moze da se desi...
 
Nema veze, znamo vec da je ltc direktno zavisan od btc.
Zato sto rast btc(Stalni,konstantan) oznacava priliv para u sistemu,
nakon toga kad se grafik malo normalizuje i ustali idemo btc u sve ostalo
Ne salim se kad kazem da 10$ nije nista strasno za ltc.
POla su ga kupovali iznad 10$.I to ne nagadjam,no znam ljude licno ;)
 
Kupovao sam i ja izmedju 10.5 i 9. 10$ nije nista. Ako stigne do 10$ otici ce jos jer ce se napraviti hajp. Desetku ce bas tesko probiti zbog psihiloske granice. Samo da sada ne ostane bez snage kad treba da uhvati zalet.
 
Jel sam vec rekao kakav sam ****** i mrzim sam sebe sto ne uzeh 300 kom na 1.3 pre par dana :(
 
nisi uzeo , jer si slusao razno razne pametne savetodavce koji misle da nesto znaju i uvek su u pravu
 
Jel sam vec rekao kakav sam ****** i mrzim sam sebe sto ne uzeh 300 kom na 1.3 pre par dana :(

Sto bi neki rekli...samo strpljenja, vratice se to opet...ali kad se vrati, ponovo ce ti biti frka da kupis jer ce izgledati da moze jos dole. Isto vazi i za prodaju.
 
Bas to. Sta god da se desi ne mozes biti pametan. Nema tu sigurice nikada. Samo treba skupiti petlju da zagrizes i prihvatis u startu da si bacio lovu.
 
dok sam bio na poso preskocio i 4 USD-a... GOOOOOO!!!!
 
High: 4.67 USD

nije mogo bar jos malo da se popne da mi prodje order
Sell 4.89 USD 10 LTC 48.9 USD

:d
 
sviđa mi se kako razmišljaš student, da znaš da ću malo sad da pazarim tog sranjceta.

zapostavio sam shit coinove, ah.

vidim i monero je u nekom kanalu, hehe.
 
To je i moj plan. Karanovicz i ja smo se bas oko toga dogovarali. LTC/DASH odnos treba pratiti jer su oba novcica dobri shitovi ( :d ) i ocekujem nesto slicno i kod dasha za par meseci.
 
Ono za kerove.... morao sam malo da "podbodem" (merged coins) :)
Koliko vidim neki trenutno istresaju DASH i kupuju LTC...igranka se nastavlja.....
 
Poslednja izmena:
DRK sta ja znam , neko mu oduvek odrzava cenu bez pumpa/dump... pitanje je samo da li ce pre dole ili gore :)

Primecoin je napumpan, gledao sam ga dugo i zaboravih na njega sad vidim digli su ga ~7x, takodje sad ga kopaju grafike a ne bot CPU-evi
 
Poslednja izmena:
Posto se konacno pokrenulo nesto sa mrtve tacke resih da instaliram litecoin wallet ali sync je spor do ludila (3 years behind)...

Koji je nacin da ga ubrzam, nisam dugo pratio, malo sam ispao iz price. :d
 
Posto se konacno pokrenulo nesto sa mrtve tacke resih da instaliram litecoin wallet ali sync je spor do ludila (3 years behind)...

Koji je nacin da ga ubrzam, nisam dugo pratio, malo sam ispao iz price. :d

jedino da skines blockchain sa torrenta negde i tako nastavis sync
 
Nazad
Vrh Dno