Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

editovao sam i dodatno obrazložio u postu iznad.

elem, u ova par dana što pratim, askovi se vrlo brzo pune sa po 10~20 k ponudama koje se pojavljuju niotkuda.

ti pratiš btc/ltc ali volume je tamo zaista mali i irelevantan postao. rekao bih da taj par uglavnom drže botovi koji automatski peglaju kurs prema ltc/$.
 
Poslednja izmena:
Ne vodim se zidovim ni orderbookom. Meni je nivo 0.0173 taj za koji mislim da je tacka preloma. Samo sam proverio koliko je slobodan put do njega a siguran sam da ce mnogima taj nivo biti signal za sell zato i ocekujem korekciju. Ako krene BTC snazno gore, mozda ce LTC pricekati jos malo, opet za BTC vidim 302-305 kao problematicnu vrednost. Vec rekoh da mi je cena u $ nebitna za tehnicku analizu kada je LTC u pitanju. Samo ltc/btc, posto mislim da je za sve sitove jedino odnos prema BTC-u merilo vrednosti.

ja mislim da ce taj odnos u sledecem naletu biti presisan i da je "prelom" na 0.025-0.03
 
@genijalac
Sto se zabunio da trolujes da je Okcoin GOX??? ako imas neki dokaz onda reci, ili jednostavno nevolis LTC pa trolujes?

I ja nemam puno poverenja za kineze ali do sada su njihove vece brze bile "postene"
 
ne volim ltc. :D de ne serendaj.

a imam losa iskustva sa ok coinom. pre par meseci poslao nekoliko novcica, malo istrgovao i zaboravio ih tamo. oni su mi trazili pasos samo kako bih PODIGAO novcice koje sam tamo ostavio. i naravno da im nisam dao dokumenta, i prepucavao sam se 5 dana sa supportom.

sto je najgore nije bila neka suma. par btc-a. popustili su tek kada sam im pripretio skandalom.
 
e, jos nesto student. to sto trgujes btc/ltc parom tebe izlaze dodatno, jer ako btc krene da padne...sta si uradio? izlozen si dva puta, bar u odnosu na $. nekada je to bio glavni par, odakle je ltc crpio likvidnost, ali danas je drugacije.

danas $ i kineske smesne pare definisu cenu.
 
ne volim ltc. :D de ne serendaj.

a imam losa iskustva sa ok coinom. pre par meseci poslao nekoliko novcica, malo istrgovao i zaboravio ih tamo. oni su mi trazili pasos samo kako bih PODIGAO novcice koje sam tamo ostavio. i naravno da im nisam dao dokumenta, i prepucavao sam se 5 dana sa supportom.

sto je najgore nije bila neka suma. par btc-a. popustili su tek kada sam im pripretio skandalom.

Pa covece sto se nisi raspitao, vec odavno su sve kineske berze krenule da traze pasose i lepo pise ko moze da ih koristi (a zut sigurno nisi):d
 
mora da vidim da naucim ovaj jezik kojim se sporazumevaju student i genije... :S:
ja sam uvek bio onaj sa krampom ali sad je doslo vreme da vezujem kravatu...
 
Poslednja izmena:
zaboravljas da BTC moze da padne i da se taj odnos moze i tako ostvariti

Ma sve je moguce...Samo sto mene ne zanima LTC kao konacno resenje i zato mi nije problem da ga prodajem cim vidim da stuca. I iz istog razloga ne volim da citam nista o novim coinima jer kad ti se nesto svidi onda ti se od toga ne razdvaja, odnosno ne mozes hladne glave da klikces. I dolazis u situaciju da budes bagholder.
 
to se kaže da "oženiš poziciju svoju". loša rabota, vrlo loša.

na svakih 0.1 $ pada od ltc-a ću biti dobar 200 $. nadam se 3.4 $, ali neću biti nestrpljiv, kao što ni sad nisam bio kada je dobacivao do 4.2 $

cenim da će grčki referendum biti okidač za damp. svi očekuju rezultate, šta li. možda se damp desi i ranije. volume je baš mrtav.
 
Poslednja izmena:
I svi pilicari da dumpujete srozacete BTC za citavih 5$, toliko ste jaki :d
 
pa nije poenta da pomeramo mi cenu nego da zaradimo od pomeranja.

On je oboleo od pticjeg gripa izgleda...Niko u Srbiji, pa cak ni svi da se udruzimo ne bismo bitno pomerili cenu BTC-a prodajom. E sad nagore, to vec ne bi bio problem, ima puno para u nasijeh tajkuna. Samo sto nisu budale da investiraju u maglu jos uvek.
 
Poslednja izmena:
Tak LTC da dumpujete ne bi ga pomerili ni za cent, jer ga nemate nimalo :-devil-:
 
Da to su cinjenice, ali objasni to ovima sa diagramima da ce ltc uzleteti kad nas drugar Li to odluci, a ne kad deca crtaju krive drine i jos objasnjavaju kako tako treba da bude
 
Li je sad glavni samo zato što se SVI ltc-ovi od uvođenja asic-a kopaju u kini. a dnevno se proizvede nemali broj. ogroman.

nisu kinezi toliko tupavi pa da kupuju po 20 $. :D

na btc-e vidim rasprodaja! :D 10 k na svakih 0.01 $.

ako padne ispod 3.4 častim 1 LTC za pivce svakog (osim onih koji me smaraju).
 
Poslednja izmena:
kako god , ja samo vidim da ltc/btc odnos samo raste u korist ltc-a
 
A sad malo teorija zavere :-devil-:
Kinezi drže najveći deo LTCa, Kinezi hoće da kontrolišu i BTC... podizanjem odnosa ltc/btc to će polako i da urade (možda su već počeli) još ako odrade posao i nateraju btc na (što reče genijalčina) under $100 sve je njihovo...zašto?...full control je cilj tj. da USA nema izlaz. Kinezi su skoro najveći vlasnici USA duga i time održavaju $....šta će se desiti kad proradi BRICS punom parom a Kina u isto vreme zatraži naplatu duga a posle, recimo, bojkotuje petro dolar...mislim da je svima jasno šta se može desiti dolaru i amerima za par godina...beg u crypto svet im neće pomoći jer i to će Kina da preuzme i kontroliše u medjuvremenu...
 
A sad malo teorija zavere :-devil-:
Kinezi drže najveći deo LTCa, Kinezi hoće da kontrolišu i BTC... podizanjem odnosa ltc/btc to će polako i da urade (možda su već počeli) još ako odrade posao i nateraju btc na (što reče genijalčina) under $100 sve je njihovo...zašto?...full control je cilj tj. da USA nema izlaz. Kinezi su skoro najveći vlasnici USA duga i time održavaju $....šta će se desiti kad proradi BRICS punom parom a Kina u isto vreme zatraži naplatu duga a posle, recimo, bojkotuje petro dolar...mislim da je svima jasno šta se može desiti dolaru i amerima za par godina...beg u crypto svet im neće pomoći jer i to će Kina da preuzme i kontroliše u medjuvremenu...

:shock: :hair:
da kazem DAJ BOZE
 
Poslednja izmena:
Morao sam malo da vam potpalim sive ćelije :p...mnoooogo ste se uspavali :)
Kinezi drže pod kontrolom ltc, kojim načinima mogu da preuzmu i BTC...direktno kešom (što sumnjam jer bi mu tako mnogo digli vrednost u $) ili preko ltc-a podizanjem odnosa ltc/btc ?
 
Nazad
Vrh Dno