Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

ne znam koji je taj Ping Pong Liju, ali ja i dalje čekam strpljivo da krahira. :D


ako padne ispod 3.4 častim pivce!
 
Pa bolestan fontas neka viroza valjda ce se vratiti za dan dva :d
 
sad sam stavio novi LTC walle... ladno je uspeo da napravi nekako instalaciju pored starog walleta, sad em nije to moja stara adresa, em akd sam slucajno po default pokrenuo stari wallet sa ikonicom na desktopu on je napisao block database error i sad kao sinhronizjue... koja je to raspala banda. Mnogo tu stvari skripi, sad da se jedem gde su mi conini, da dubim na trepavicama 2-3 dana da sredim.... ovo da ode jos malo gore cena i da se lepo ja rastanem sa svime ovim ;)
 
Poslednja izmena:
ma sve radi normalno
ja skinuo pre par dana novi novcanik, instalirao, prabacio wallet. dat i sve regularno...
 
stara verzija je bila 32bit, nova je 64bit koju sam skinuo i zbog toga je to, sad osvezava. Sad imam 2 walleta, mislim 2 "exe-a". Stari sam uklonio sa desktopa, starovao sad ovaj 64bit i vidim da "tera" kroz foldere 1 po 1 .dat file u wallet-u i da sinhronizuje. Ista je adresa walleta, sve je u history, cak je i dalje enkriptovan i deluje da ce sve raditi. U svakom slucaju banda redovna za posmatranje. Kakve veze ima blockindex sa verzijom exe-a???? To je tako jer tu nema "ni mame ni tate" pa se ne zna ko pije a ko placa.

Ide brzo "reindexiranje" walleta. Sad bas gledam, samo osvezava one "rev" fajlove koji us 2-4MB, a "blk" fajlovi od 100MB su netaknuti. U svakom slucaju savet svima da pre bilo kakvog upgradea walleta posalju coine na neku berzu, recimo BTC-e da ne bi imali stres bez potrebe. :D

edit: "reindexirao" i deluje da je sve OK :)
 
Poslednja izmena:
a rezultate referenduma ( citaj : ltc ^ 4.5 $ ) niko ne komentarise ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Jos nije svanuo ponedeljak. Videcemo da li sutra otvaraju banke.
 
A sta da komentarisemo? Mene neces videti da likujem a ni ostale koji su to prognozirali a oni drugi ti u zivotu nebi priznali da su pogresili. To tako ide ;)
 
Ja sam se malo ozbiljnije pozabavio Grckom od prosecnog gradjanina pa je meni sve ovo sasvim ocekivano. Ja i dalje ocekujem skok.
 
nisam nista u krivu, samo na pogresnoj strani klackalice. to prevedeno u brojke znaci da sedim na minusu od 1 k dolara. al boze moj - to je klackalica!

ovaj poslednji skok je najslabiji od svih! strpljenja.
 
Poslednja izmena:
$4.77

Najvisa cena od Septembra 2014-e. :)
 
Poslednja izmena:
Ja generalno pratim LTC/BTC ... dobro ide ako se ovako nastavi, ko zna mozda su i kinezi sposobni da probijaju za promenu tamo 0.03 - 0.05 prema BTC :)
 
Realno fontas je neko tu samo koji je medju prvima video da je downtrend LTC odavno stao, verovatno se i on tada krenuo puniti i raditi pump, za ostalo mislim da vise zavisi od kineza, e sad cemo videt da li ti zutaci vrede cemu ili piju vodu sa morave samo :d
 
uf.. 4.81$ (0.018)
previse mi je ovo vestacko.. Grci ce se vec do utorka dogovoriti sa ovima e onda cemo videti sta se dogadja sa kriptosvetom.. pump dump ili ipak rast preko 5$
 
svojevremeno je raso LTC i po 3-4USD dnevo... ;)
 
Vi stvarno mislite da crypto dešavanja imaju ikakve veze sa grčkom? Hype...
 
Ja ne mislim, ali izgleda da svi misle, pa se stvorio hype i sad cena srlja na gore. Mislim da povod i nije bitan, bitno je samo da krene, a krenulo. Mislim da bi i BTC trebalo da krene ako se zista nadamo nekoj ceni od 15-20$. bez toga plafon je oko 10$.
 
Nazad
Vrh Dno