Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

U kom smislu vestacko?
Videcemo sta ce se dogovoriti. Da plate nece. I da hoce nemaju cime. Najverovatnije napustaju EU. Posledice toga cemo tek videti vremenom.

iskoriscena situacija ( zbog kiparske price i rasta btc-a onomad) da se napravi vestacki skok.. al krastavac nikad se ne zna mozda se i odrzi, situacija ovde moze da se promeni za 5 min.. neki kitovi se predomisle itd.. tako je i 2013 bez nikakog razloga sa 1.8 za mesec dana skocilo na ''samo'' 48 $
 
iskoriscena situacija ( zbog kiparske price i rasta btc-a onomad) da se napravi vestacki skok.. al krastavac nikad se ne zna mozda se i odrzi, situacija ovde moze da se promeni za 5 min.. neki kitovi se predomisle itd.. tako je i 2013 bez nikakog razloga sa 1.8 za mesec dana skocilo na ''samo'' 48 $

To je povid i nije vestacki, situacja se desila, tako isto ja mogu kazat short pilicara koji je trajao godinu + je vestacki :)
 
EVRO sutra -1.54% u odnosu na $, to je start, u toku dana samo ce kliziti an dole. Sutra gledamo 1,06-07 EUR:$
 
To je povid i nije vestacki, situacja se desila, tako isto ja mogu kazat short pilicara koji je trajao godinu + je vestacki :)

ok u principu.. al po meni zapravo rast 2012 ''povod'' je bio ta situacija i to se stvarno desilo kipar je pogurao btc, a ovo ovo sad je vise hype :) ne guraju Grci btc-a, vec svi ostali oslanjajuci se na kiparsku pricu.. al kazem, sve se ovde brzo menja videcemo sutra sta ce biti
 
Poslednja izmena:
Za rast BTC je ipak potrebno da $ stigne na menjacnice, sa zapada ide malo teze pogotovo sto jos ni jedna nije zamenula mtgox za taj deo trzista, e sad da li ce neka menjacnica u narednom periodu da se na zapadu vine gore, moglo bi dovesti do toga da BTC krene jace gore
dok za LTC menjacnice nisu vazne, dosta je da neko ulozi BTC i odosmo mi na 0.05/btc :)
 
pa ko kaže da i kipar nije bio hype?

Zar kiprani nisu kupovali BTC ?

Za rast BTC je ipak potrebno da $ stigne na menjacnice, sa zapada ide malo teze pogotovo sto jos ni jedna nije zamenula mtgox za taj deo trzista, e sad da li ce neka menjacnica u narednom periodu da se na zapadu vine gore, moglo bi dovesti do toga da BTC krene jace gore
dok za LTC menjacnice nisu vazne, dosta je da neko ulozi BTC i odosmo mi na 0.05/btc :)

*ebo 0.05 ako je btc 20 $ :D mora lova da se vrti
 
Poslednja izmena:
isto kao što grci sada kupuju. :D

Grci nemaju kad, demonstracije, demoliranje grada, 14-ta plata mora da se potrosi i glasanje na referendumu :) A kiprani krastavac valjda su pokrenuli skok, dovoljno je mali skok uz lepu pricu da se napravi bum.. al fora je sto je tad to bilo neocekivano na iznenadjenje zato je i uspelo, a sad svi cekaju da se to ponovi, i zato od ovoga verov nece biti nista :)
 
Poslednja izmena:
Nevazno, ljudi su po prirodi alavi i da cekaju 10$ kad stogne na 11 cekat ce 55$ :)
 
Grci nemaju kad, demonstracije, demoliranje grada, 14-ta plata mora da se potrosi i glasanje na referendumu :) A kiprani krastavac valjda su pokrenuli skok, dovoljno je mali skok uz lepu pricu da se napravi bum.. al fora je sto je tad to bilo neocekivano na iznenadjenje zato je i uspelo, a sad svi cekaju da se to ponovi, i zato od ovoga verov nece biti nista :)

Taj fazon, cekaju da se zavrsi slavlje pa ce sutra ujutro da krenu u pravi pump :D svi po 60€
 
Grci nemaju kad, demonstracije, demoliranje grada, 14-ta plata mora da se potrosi i glasanje na referendumu :) A kiprani krastavac valjda su pokrenuli skok, dovoljno je mali skok uz lepu pricu da se napravi bum.. al fora je sto je tad to bilo neocekivano na iznenadjenje zato je i uspelo, a sad svi cekaju da se to ponovi, i zato od ovoga verov nece biti nista :)


ma ne.

sve u vezi ovoga je mešetarenje. ako skače to je zato što je neko skočio kako bi pretekao drugoga u iščekivanju daljeg rasta.

ili obratno. sad će neki tamo kipranin da otvara novčanik i kupuje btc-ove...
 
Poslednja izmena:
iskoriscena situacija ( zbog kiparske price i rasta btc-a onomad) da se napravi vestacki skok.. al krastavac nikad se ne zna mozda se i odrzi, situacija ovde moze da se promeni za 5 min.. neki kitovi se predomisle itd.. tako je i 2013 bez nikakog razloga sa 1.8 za mesec dana skocilo na ''samo'' 48 $

Pa normalno. Grcka i sluzi samo da se pokrene prica. Niko iole normalan ne ocekuje od Grcke ili Grka da naduvaju cenu. Neki povod mora da postoji i od necega hype mora da krene.
 
$5
 
Uzgred(da ne kazem btw), izaso je novi litecoin core 0.10.2.2.
Ko je sinhronizovao wallet video je da javlja i ukazuje na critical update na ovu verzuju.
Od novina,izbaceno da primate na istu adresu novcice(ima i opcija reuse old adress al nije preporucljiva)
Ide u prilog zastiti identiteta.
SAMO OBAVEZNO BECKAPUJTE WALLET.DAT DA NE BUDE
"Ima li neki undelete software dobar na trzistu?|:d





https://download.litecoin.org/litecoin-0.10.2.2/win/litecoin-0.10.2.2-win64-setup.exe
 
OK, imamo i novi wallet, ajmo sada cena gore, svi to vole ....
 
Jedno pitanjce. Instalirao sam novi novčanik, sve je ok čak nisam morao wallet.dat da kopiram. Jedino mi se čini da nije više ista adresa? dali moram da idem na request payment da napravim adresu ili šta već?
 
pa nebi trebalo da je sam promenio odresu walleta, za svaki slucaj mozes da uradi request i dodelice ti novu adresu ....
 
Jedno pitanjce. Instalirao sam novi novčanik, sve je ok čak nisam morao wallet.dat da kopiram. Jedino mi se čini da nije više ista adresa? dali moram da idem na request payment da napravim adresu ili šta već?

Sve stare adrese će ti pokazati kad otkačiš//obeležiš kvadratić tamo gde piše bla,bla...(not recomended) i onda ideš na request payment...ukoliko ne obeležiš kvadratić dobijaš novu adresu.
 
Jel neophodno da se updatuje wallet? I da pitam, cini mi se neko nekad da je pominjao da se na btce nesto menjale adrese walleta tj da stare nisu u opticaju (ako posaljem na adresu da necu dobiti sredstva itd) pa jel to tako ili? Kontam da cu poslati 1ltc cisto probe radi
 
aj neko da pojasni sta sad sa tim novim walletom? Ja sam vec backup ovao odavno wallet, cim sam ga instalirao pocetkom godine.. sta sad da radim? a da sve bude u redu ? :)
 
Nazad
Vrh Dno