Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ko bi normalan kupio milion LTC-a...Kupovao sam od sebe da navuce masu, ali corak, barem ovog puta nije krenulo...Trgovci odose na unosnije novcice, a holderi nemaju cime da kupuju...Samo se nadaju mesecu, a tonu u srediste zemlje.

A sto onda cekas 0.006 da kupis...?
Kako mi mozemo znati icije planove?
 
E sada bez zezanja...kad stavite ltc/btc na wisdomu, pa izaberete 15min, dobijate jako lepu sliku kakvu u zivotu nisam na chartu video, poput lepeze...A na 30min, vidi se levi testis od 25.03 06:00-11:00, pa penis 12:00-17:30, pa sad cekam da iscrtaju i desni. Ako to bude, siguran sam da nije slucajno. I bice jako smesno :)
 
za tvoju informaciju prosli put za pump LTC je iskoristeno preko 10 miliona LTC-a i cena mu je skocila ~29x , sada moze da se isto ponovi i sa MANJE ltc-a, a ti i dalje gledaj u penise i stepenice i prosipaj pamet
 
E sada bez zezanja...kad stavite ltc/btc na wisdomu, pa izaberete 15min, dobijate jako lepu sliku kakvu u zivotu nisam na chartu video, poput lepeze...A na 30min, vidi se levi testis od 25.03 06:00-11:00, pa penis 12:00-17:30, pa sad cekam da iscrtaju i desni. Ako to bude, siguran sam da nije slucajno. I bice jako smesno :)

Pazi samo da ne bude jos jedan penis.
 
Dobre vesti za one koji cekaju rast diff-a. :cigar:

Litecoin Difficulty: 37,087
Estimated Next Difficulty: 40,831 (+10.10%)
Adjust time: After 210 Blocks, About 7.8 hours
 
Ne znam za vas, ali ja sam pazario 300-tinak ltc-a po trenutnoj ceni, ici ce Ltc uskoro bar na 0,008, taman da se obrne nesto.
 
Bilo bi lepo, ali jako jako tesko. Lako je feniksu on zagine pa vaskrsne iz pepela :D.
 
Gde si Fenikse...Prodje i mart :) Jos 9 meseci i dodjes mi 100 LTC-a...Ali ne brini, nece to biti ni 100$ do tada :)

ja i dalje mogu i da se zezam i da uzivam , a mogu i sve da stavimo na papir pa da vidimo koje ispao magarac , a ko ****** tj ko je vise suski "napravio" :-devil-: u ovom poslu
 
U ovoj prici nista nije nemoguce osim drvenog sporeta i bunara na tavanu. Za mesec dana moze sve da se preokrene na bilo koju stranu.
 
A cime kupujete LTC?

Mozda to rusi prodavaju jeftino za webmoney...Zaradio sam solidne pare preko jednog sajta sto isplacuje webmoney pa mozda naletim na nekog rusa koji to prdaje jeftinije od PayPal konkurencije.
 
A cime kupujete LTC?

Mozda to rusi prodavaju jeftino za webmoney...Zaradio sam solidne pare preko jednog sajta sto isplacuje webmoney pa mozda naletim na nekog rusa koji to prdaje jeftinije od PayPal konkurencije.

Obicno novcima na btc-e ;)
 
Pa i vreme mu je. U poslednjem peroidu je pristojno ojacao. Posle onog ocaja od godinu i nesto dana stvarno je bio red.
 
samo nek ugura u 20USD pa ce da bude veselo...
 
Probudio se i vidim da smo pregurali 2 dolara. Bice ovo lep dan :)
Mozda ce biti male korekcije ali ide to jos gore.
 
Nazad
Vrh Dno