Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Fontas cacka po ftcu nikako da izbije pad od pre nekoliko godina. Niko nece da mu dampuje pa je sam sebi poceo da prodaje i od sebe da kupuje vec 7 dana evo...
 
Kako je krenulo možda opet padne ispod 50 000.

Estimated Next Difficulty: 47,426 (-6.62%)
Adjust time: After 1426 Blocks, About 2.7 days
 
Uvesti IQ test kao captcha za registraciju za forum, keve mi...razumem da je uleteo lovu od koje nije mogao da se odvoji lagano i da je pukao, ali valjda se to zove rizik,i toga je morao biti svesan...ne znam kako ste ostali radili, ja sam našao cifru od koje se mogu oprostiti i krenuo lagano...sve ostalo kasnije se nazidalo kad je to inicijalno ulaganje isplaćeno...i, naravno, i dalje sam u plusu i to debelom sa kriptovalutama...
 
VAZNO

itecoin.com was compromised: between 31st of March and 18th of April, and has been compromised until today. The site was serving virus-infected downloads for Windows and OSX using a Javascript injection. The attack happened due to a configuration error with the database, allowing someone to enter malicious JS into the template.
ANYONE WHO HAS DOWNLOADED FROM LITECOIN.COM IN THE PAST 2 WEEKS (not litecoin.org) SHOULD MOVE THEIR COINS TO SOMEWHERE SAFE, AND WIPE THEIR COMPUTERS ASAP – most anti-virus don’t detect it!
Please remember ​to change ALL PASSWORDS​ ASAP, as the attacker may have stolen them from you

http://cryptomining-blog.com/7829-the-official-litecoin-com-has-been-compromised/
 
...ne znam kako ste ostali radili, ja sam našao cifru od koje se mogu oprostiti i krenuo lagano...sve ostalo kasnije se nazidalo kad je to inicijalno ulaganje isplaćeno...i, naravno, i dalje sam u plusu i to debelom sa kriptovalutama...

Uložili su sve što su imali i već godinama čekaju da dostigne nabavnu cenu ... i naravno i dalje su u debelom minusu. :mad:
 
Poslednja izmena od urednika:
Nesto su se dev-vi LTC opustili prvo im je forum hackovan, sad i ovaj com site, sreca vecina kostiti org
 
Sanjao sam do malopre da je bas poleteo a ja propustio pump. Grozan osecaj :)
 
Dobro je sto kinezi pumpaju BTC, tako i deo ulazu u LTC, sad se nadamo da ce na smenu ici malo jedno pa drugo.... jer je tako efekat pumpanja kineskog para valuta maximalan :)
 
Da li je po tebi ok ovaj procenat rasta ltc-a u odnosu na btc?
 
Da, uvek je LTC zbog vezanosti sa BTC na btc-e i ostalim menjacnicama trpio kad krene pump BTC-a, kod kineza se lepo vidi da dumpa na LTC nije bilo
Verovatno zato sto kinezi ni nemaju vezanu trgovinu LTC/BTC verovatno sa namerom da jedan ne steti drugom direktno
 
Poslednja izmena:
Jedno glupo pitanje: kako je ETH uspeo da za ovako kratko vreme pregazi LTC i u odnosu na usd i na btc?

Da nece i on da bude kratkog daha kao sto je bio doge kad se pojavio?
 
Pa ETH je uspeo iz prostog razloga premine je 70M, u opticaju kod minera jer par miliona sto je nista...
Neverujem da ce doziveti sudbinu doge-a ali sve zavisi kako tim iza ETH-a bude funkcionisao

pumpati ETH je daleko laske od LTC iz iztog razloga, a tu je i hype pogotovo sto ga niko ili 99% njih uopste ne razumeju
 
Pa da,pošto je većina ETH-a kod osnivača onda svakako ne može biti nekog masovnog dampa jer nisu ludi da sami obore cijenu i upropaste i svoj novčić i svoj profit. Eto jedne korisne stvari kad je u pitanju premine :).
 
Nazad
Vrh Dno