Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Pa nedavno je iz zezancije otisao na 8$, sto mislis da ne moze na 10?
 
ma i to je bilo posle vise od godinu dana konstantnog pada i cekanja,jako to sve kilavo ide sa ltc-om,losi su ljudi oko njega i po meni se slabo trude
 
neka ga uvedu na berzu pa da vidimo dal nece da ode gore, i koliko
 
ja mislim da ltc vise nikada nece preci 10$,a onih 48$ je naucna fantastika...nadam se da gresim zbog svih vas koji ste ga kupili po velikoj ceni i koji imate velike kolicine

druze moj, ako BTC predje 2K$ bude uveren da ce i LTC biti mnogo vise od 10$ (min odnos je 0.03 ka btc-u) pa ti sam izracunaj ili i to zadrzi samo za sebe kao i sa Leo-nom, a to da li sve to ide kilavo, pa i sa BTC-om je sve kilavo vec 2 godine, ali sve smo to vec videli , pa cemo videti ponovo i samo se smejati ovakvim postovima
 
Poslednja izmena:
ima mnogo bolji coina od ltc-a na kojima se vise radi,zivi bili pa videli...nije ltc nikakav zamenski btc coin to je bio dok nije postojala alternativa
ps bas vas boli to sa leo coinom,pa i sada ima sto je isplativije od eth coina pa se cuti
 
Poslednja izmena:
Ako krene pump btc-a lagano to ide gore. Sada je sasvim nerealno ali to je samo skok od 3x, vidjali smo kad skace i preko 20x. Kada btc stoji na cifri ispod 400$ normalno je da nece nista otici gore osim mozda nekog shita kojeg ce napumpati. Ako btc skoci 3-4x mislis da ltc nece moci? Budi siguran da gresis.
 
Divota zbog tih spekulanata ljudi su pre dve godine kupujuci litecoin izgubili novac a pare su izvucene iz Srbije. :smackbum: Umesto da mu cena zbog sve veceg broja kompanija koje ga prihvataju lagano ide svakog meseca prema gore i omoguci svima koji su se ranije ukljucili da povrate sredstva prinudjeni smo da se oslanjamo na spekulante a cena do kojeg ga pumpaju je sve manja i manja. (Najpre su ga napumpali do 48, pa zatim na preko 9 i zadnji put na blizu 5 $.)
 
Poslednja izmena:
A da ti lepo prodaš svoj LTC i batališ sve ovo? Živci će načisto da ti propadnu pre nego što zaradiš 10 evra čekajući pump...
 
Njegov najveci problem je izgleda sto je ulozio i nije zaradio pa sad kmeci po forumima...
Decko (ASIC) to sto ti nisi uspeo niko drugi nije kriv osim tebe, ti si poceo da igras igru kojoj nisi dorastao, bez svog misljenja vodjen misljenjima drugih koja si procitao u nekoj od tema po forumima i sad su ti svi krivi... Balavis tu, cmizdris i hejtujes vec dve godine zato sto se nije obistinila necija prognoza...
JADNO je to, skupi cojenzi i kreni dalje ako ovde nisi uspeo mozda se negde prepoznas i ostvaris...
 
Poslednja izmena:
Upravo je to problem, niko ne želi da piše o ružnoj strani svega ovoga, ne samo LTC.

Sve, samo da se ne ruši Sneško.

Ali dobro, i Rene je na kraju pobegao sa Ivet. :d
 
Poslednja izmena:
Ako kupim nešto po $10 a prodam po $3 onda sam u gubitku ali ako još uvek nisam prodao znači da nisam ni dobio ni izgubio samo su mi sredstva zarobljena. Problem kod nas (uopšte na balkanu jer su prethodnih decenija bili takvi uslovi) je što ako za par meseci (eventualno 1 godinu) ne zaradimo 2-5x više smatramo da smo u gubitku.

Više puta je ponovljeno da je ovo igra na duže staze pa ko nema strpljenja (ili znanja za trgovanje) ne treba ni da počinje da se hvata u kolo. ;)
 
Kao i u svakom biznisu samo sto je toga ovde i vise, da bi neko zaradio drugi mora da izgubi...
 
Kao i u svakom biznisu samo sto je toga ovde i vise, da bi neko zaradio drugi mora da izgubi...

Tako je, kao i u realnom životu...da ne širim priču, uzmi za reper poljoprivredu, "obećana cena otkupa", uložena sredstva i rad a na kraju "crvčak" jer je (navodno) pojeftinilo na svetskoj berzi gde naravno mešetare oni sa mnogo para (kao i kriptosvetu)...
 
Sto ulazete pare koje niste spremni da izgubite? To sto ste izgubili pare nije znak da nesto ne valja,bio to ltc,btc,ili krava!
 
Ovo je kao kockarski sto. Ko seda za sto mora da bude svestan da moze i da izgubi. Ne kapiram sta ima neko da se ljuti, niko nikoga nije tukao po usima da ulece ni u sta. Svako za sebe odlucuje. Svi bi da se obogate nabrzaka bez rizika. To ne postoji inace bi svi bili bogati.
Vecina ovde je i uzimala pare i pucala i svi plivamo i dalje, vecina je u plusu. Ko nije neka ceka sansu, imace je sigurno.
 
sta rekoste za ltc? :)
Sreca pa ovih dana nisam mnogo kupovao:-devil-:
 
Jeste ****** . Čak je i dinar daleko bolji i stabilniji.

Dinar
novembar 2013 EUR 114 dinara
novembar 2015 EUR 121 dinara

LTC
novembar 2013 LTC 48 $
novembar 2015 LTC 4.8 $

ili 10 puta manje. I to je bio par sata posle cega je za tri dana imao veci pad u odnosu na dolar i evro nego dinar za 10 godina.

2005 USD 73.4 din
2015 USD 113.7 din

2005 EUR 86 din
2015 EUR 121 din
 
Poslednja izmena:
LTC
novembar 2012 LTC 0.05 $
novembar 2013 LTC 48 $

ili 1000 puta vise.

I sta sad?
 
Nista klasicna piramida koja je novembra 2013 stigla do kraja. Poucan post od pre dve godine kojm je Laza predvideo ono sto se kasnije dogodilo.

Piramida je stigla do kraja, ceo svet je saznao, nema dalje, ko je hteo da se ukljuci ukljucio se.
Hype je zaustavljen, pucanje neizbezno, odbrojavamo...
 
Nešto više o tome sta se dogodilo imaš na prevara.info

Piramidalna ili Ponzijeva šema jest vrsta prevare u kojoj se novac sakupljen od gomile kasnijih "investitora" (čitaj: pušača) koristi za isplatu nekih (dakle ne svih) ranijih "investitora" koji cijeloj prevari daju prividni legitimitet, te privlače daljnje "investitore". U cijeloj se operaciji ništa ne proizvodi niti istražuje ili prodaje, niti se otvaraju radna mjesta. Jedino se pune džepovi inicijatora cijele prevare.

http://www.prevare.info/04Piramidalne/01_1MatematikatPiramida.html

Pyramid8BallFull.png
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li se meni obracas, ja niti sam inicijator, niti investitor, vec rudar koji proizvodi btc i plasira ga na trzistu na kome postoji ponuda i potraznja, tako da ponzija i slicnu gospodu ostavi za Dafinu, Jezdu i ostale. A to sto ti hoces 'leba bez motike vise govori o tebi nego o celom konceptu mininga.
 
to sto gospodin place na forumu i svi su mu krivi i usput prica gluposti je van svake pameti, cena je sad mala, bice mnogo veca i idemo dalje, znaci sve sto vazi za BTC VAZI i za LTC
 
ahahaha piramida LTC i BTC :) jedino ako dobro troluje onda to dobro radi :)
 
Nazad
Vrh Dno