Šta je novo?

Litecoin [LTC] (scrypt)

Ne vredi. A ako se to ne desi pricace da ce skociti naredne ili 2020 godine.
 
Ti mozes da filozofiras do mile volje a mi znamo koliko smo zaradili i zasto su nam rudnici ovako veliki
 
Litecoin roadmap:
https://litecoinassociation.org/data/roadmap.pdf
A major release of reference client Litecoin Core v0.13.x is due in 2016, featuring the following notable improvements:

Faster signature validation using the libsecp256k library developed by Bitcoin Core developers.
Wallet pruning to reduce block size storage.
Memory usage improvements including better mempool filtering of transactions.
Inbuilt Tor control socket API support if Tor is running and also stream isolation for
Tor communication.
Functionality to reduce upload traffic.
Segregated Witness to allow for greater transaction output and mitigation of
transaction malleability.
ZMQ support – ZeroMQ is a high performance asynchronous messaging library,
aimed at use in distributed concurrent connections. Litecoin will support ZMQ for
broadcasting block and transaction data.
Hierarchical Deterministic wallets – Litecoin Core will support hierarchical
deterministic wallets (a.k.a. HD wallets).
Obfuscated blockchain data – Several antivirus applications detect the Litecoin
stored blockchain data as a malware threat. Litecoin v0.13 will obfuscate the blockchain data to rid these false positives.
Keeping in line with proposed improvements to Bitcoin, Litecoin’s own protocol will adopt a number of changes to facilitate the features listed above. These modifications will also make the currency compatible with complex smart contracts and the Lightning Network.
 
Vazno je ko se bude zadnji smejao :)

Inace cena nikad nije rasla zbog razvoja, manipulative radnje su uvek imale vise efekta
 
Kako je krenulo s ltc-om i to moze da se desi [emoji14]
Ja sam posle duze vremena ponovo optimista.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
bice jednom i ltc 10$,eno prosle godine za malo i onda je bio damp koji se nije skoro video...samo treba biti dovoljno strpljiv
 
skoci li na 10$ i to ce po meni biti jako lep uspeh...samo da ne bude kao prosle godine kad je skocio na 9$ pa je pao brzinom svetlosti dole,jedna od najvecih "sveca" koje sam ikada video
 
Ali svakako ostaje novčić koji je svojim štedišama pokidao najviše nerava.
 
I onda ode na 1200 i posle prokljinjes sve zivo kako te pivo upropastilo :d

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
ja nisam pratio ali su mi pricali da je jos jedan veliki pad bio,nesto sa 1000 na 300 pa nazad na 1150 il tako nesto
 
Nije toliko bas :) ali jeste na 800 pa opet malo gore i onda duuug pad ka dole :)
 
pricali su mi da je to bio bas veliki pad,tad nisam bio u ovoj prici i nisam pratio
 
Ja se dobro secam Septembar 170$ Novembar-Decembar 1200...
Sitnica za LTC koji je sa 2.2$ otisao na 48$
 
Ja se dobro secam i tog pada jer sam to jutro isao da uzmem 4 asusa. Secam se tobro i tih skokova. Lepo je to vreme bilo ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Kako stvari stoje dolazi ponovo takvo vreme

Dolazi skoro pa sigurno.Po obicaju bice,kad se najmanje mi smrtnici nadamo.
Najbolje ako mozes da bacis jedno 10 kila sa strane i kazes za 5, za 5 god,docice.
Dok sam iz tog steka isplacivao hardware uglavnom je bilo: Prodam kad malo skoci,i onda skoci 10x posle
toga a meni lose posle.
Tipa kad sam uzimao stan trebalo bi za depozit 4k eu.Ja prodam 2k i kusur ltc za manje od 2$ i posle mesec dana
ga gledam na 48 dolara i mnozim 48x 2+ kila i kazem:Jbmti sirotinju!
AL to je kad od zadnjih para kupis dve masine pa ti one sve prave.
Mada bilo drugo vreme,tesko da sad mozes od jedne masine da dodjes do 20 recimo.
Suvise manipulacija i ljudi u igri
 
I takvoj sam corbi i ja bio, i ne samo HW vec sam otplacivao i kredit za kucu, racune za struju da ne spominjem i na kraju kad su cifre otisle do neba ja skoro i da nemam sta da prodam... :(
-secam se da sam prodao 1BTC da platim kaznu za pojas, sad ce neko reci da me iskostao taj pojas 1200USD...
 
Poslednja izmena:
Videcemo dali ce to imati nekog efekta po cenu. Nisam preveliki optimista.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Danas je opet presao 4. Nadam se da ste poslusali moje savete i kupili kada je vredeo 3 i nesto. Jer kao stao sam vec vise puta davno rekao LTC ce u imati i skokove preko 4 sto se i ostvarilo.
 
Poslednja izmena:
Da, jos cekam tih 20e!! :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno