Šta je novo?

Exe Net - iskustva

Има ли новости код Ехе? Да ли прелазе на нат ип адресе? Да ли су убацили ХД документарне канале попут ових на СББ, увели 72ч, тел, радио?
 
Још се не помиње натовање, не верујем да ће јер ипак нема превише корисника. Фиксна је у најави, узели су мислим 1000 бројева, за радио немам појма, мада сам одавно заборавио шта је то ;) а за ове теве функције сам чуо да им је приоритет и да ће брзо да почну да раде на томе.
 
Исто то рекли су мени пре пола године... и остали на томе изгледа...
 
Posto im je sajt malkice nezgodan za pregled, moze li mi neko reci, varijanta samo Net je moguca? Kolike su cene za nesto tipa 20/1 (ili 20/20 ako ima, mozda se i vratim u Nis :))
 
Е да, знам да то стално причају али им је изгледа сад јасније да морају, то ми је рекла девојка са њиховог штанда на Нишвилу и пре него сам питао о томе. Видим да су узели неке фиксне опсеге па ће сигурно и тлф ускоро.
 
Jel ovi planiraju da se sire malo ili samo Nis city pokrivaju? ;)
Ne bi bilo lose da skoknu malo do Bg ;)

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Шире се, како да не, али не баш толико. На сајту пише да су стигли у Сврљиг, Параћин, Соко бању а неки дан сам чуо да су и Нишка бања и Алексинац под оптиком. Што ви не нађете неког него све очекујете да вам ми помажемо? ;) Вама би и Беогрид био довољан, јури њих да се шире.
 
Све заборавим, да ли се повећавају брзине и старим корисницима или важи само за новопотписане уговоре? Јесу ли вама убрзали?
 
Pre 9 dana sam podneo zahtev, i dobio generički odgovor da će me kontaktirati u narednih par dana. I još uvek ništa. Kolko li im treba da mi uvedu uslugu kad im treba ovoliko samo da me kontaktiraju? Aj u 20 marke da neće ni da me pozovu. Razumeo bih da živim u Gornji Krivodol pa da im se ne isplati, al čoveče, ovo im je pred nosom, od njihovog sedišta nema ni ceo kilometar.

Послато са HUAWEI MT7-L09 уз помоћ Тапатока
 
Pa nisi bas u pravu. Isto je kao prosli put. Potpises nov ugovor i dobijes novu brzinu tj novi paket za isti novac. Tako sam uradio prosli put. Tako cu da uradim i sada. Samo cu sada da dodam i fixni telefon posto se dobija gratis bezicni aparat a i ovako im nije skupo. Trenutni broj cu da odjavim.
Ja sam stari korisnik, nisam novi. Iz calexx-ovog pitanja, vazi za novopotpisane ugovore, a to mogu i stari korisnici da budu.

U svakom slucaju hvala im za vece brzine. Naravno bilo bi bolje da je automatski svima bez dodatne papirologije, ali posto ja dodajem i fixni broj od Exe Neta, svejedno mi je jer svakako moram da potpisem novi ugovor i da odem do njih.
 
Poslednja izmena:
Pre 9 dana sam podneo zahtev, i dobio generički odgovor da će me kontaktirati u narednih par dana. I još uvek ništa. Kolko li im treba da mi uvedu uslugu kad im treba ovoliko samo da me kontaktiraju? Aj u 20 marke da neće ni da me pozovu. Razumeo bih da živim u Gornji Krivodol pa da im se ne isplati, al čoveče, ovo im je pred nosom, od njihovog sedišta nema ni ceo kilometar.

Jel' ti se javili?
 
Iz calexx-ovog pitanja, vazi za novopotpisane ugovore, a to mogu i stari korisnici da budu.
Ок, мени сада ова варијанта не одговара пошто сам добио као бенефит пакет по цени нижег, нови уговор би вратио све на редовну цену.
 
ODVRATNI!!!!! Više od dana čekam od podnšenja zahteva da dođu da mi uvedu net i tv u strogom centru Niša (da sam u nekoj zabiti pa da razumem), ukazao sam im poverenje i bio spreman na ugovor od 2 godine ali "Velika gužva" i "Mnogo posla" ih sprečava da dođu... Pa zaposlite bre još nekog!!! Mene su izgubili kao korisnika zbog svoje ne profesionalnosti i deliću ovo ružno iskustvo dok god se ne opamete!
 
ODVRATNI!!!!! Više od dana čekam od podnšenja zahteva da dođu da mi uvedu net i tv u strogom centru Niša (da sam u nekoj zabiti pa da razumem), ukazao sam im poverenje i bio spreman na ugovor od 2 godine ali "Velika gužva" i "Mnogo posla" ih sprečava da dođu... Pa zaposlite bre još nekog!!! Mene su izgubili kao korisnika zbog svoje ne profesionalnosti i deliću ovo ružno iskustvo dok god se ne opamete!

Potpuno identična situacija, još kad ih pozovem oni me zavlače (pozovite drugi broj - pozovite prvi broj), nego imam mogućnost za netnet pa ću kod njih verovatno, slična ponuda
 
Potpuno identična situacija, još kad ih pozovem oni me zavlače (pozovite drugi broj - pozovite prvi broj), nego imam mogućnost za netnet pa ću kod njih verovatno, slična ponuda

Pisao sam o netnetu na temi provajderi u Nisu.
Sa njima samo lepa iskustva.

Exe net iskustva pri losem radu interneta(ne-opticki):
restartujte kompjuter.
Reinstalirajte windows.
Vas kompjuter je los sa internetom je sve u redu.
Skenirajte kompjuter za viruse.

2-3godine sam bio tamo i kad je dosla optika nisu ni pomislili da mi ponude prelazak na istu iako sam blizu centra gde sam siguran da ima, a redovno sam placao uvek i na vreme.

Edit: A ovaj sto ceka vise od jednog DANA stvarno nemam komentar.
Mislim, jedan dan.
Gde si ti mislio da zivis?:D

Sent from mTalk
 
U mom slučaju više od Mesec dana, mada ne bi bio problem da nisu rekli za nedelju dana i da jasno kažu može tad i tad,
a ne da se igramo gluvih telefona
 
ODVRATNI!!!!! Više od dana čekam od podnšenja zahteva da dođu da mi uvedu net i tv u strogom centru Niša (da sam u nekoj zabiti pa da razumem), ukazao sam im poverenje i bio spreman na ugovor od 2 godine ali "Velika gužva" i "Mnogo posla" ih sprečava da dođu... Pa zaposlite bre još nekog!!! Mene su izgubili kao korisnika zbog svoje ne profesionalnosti i deliću ovo ružno iskustvo dok god se ne opamete!

ŠOKANTNO!!! Nećete verovati šta je Džejms uradiJo i osvojiJo INTERNET svojim GESTOM!!!

dislaimer: Ko se juče registrovao i krenuo da pljuje po bilo kome, na ovom forumu se ne smatra validnim sagovornikom. U većini slučajeva se nalazi skrivena pozadina priče u kojoj neretko umešani konkurenti/zajedljive komšije/pastafarijanci pokušavaju da diskredituju drugu stranu bez dovoljno dokaza.
 
Poslednja izmena:
Hahaha, čeka više od dana, napisa čovek i ostade živ!!! Mislio sam da se zeza, al izgleda da je ozbiljno mislio . Ja sam podneo zahtev pre tačno 26 dana i jos me nisu kontaktirali, ali nema veze, strpljiv sam ja. Očito da su neozbiljni i da nemaju kapacitete, i džaba im dobra ponuda kad ne umeju da rade. A sad ću malo da izguglam sta je to netnet, nesto nisam u toku.
 
То је само за иптв? Шта је са корисницима кабловске тв преко оптике?
 
Код мене су дошли исто поподне када сам их контактирао, договорили се да скупимо потписе станара што смо урадили следећег дана, после 5-6 (био викенд) су дошли да добаце кабл до поткровља и провуку каналице до првог спрата. Комшија који је имао wireless је одмах прешао на оптику, ја сам решио после пар недеља и 2-3 дана после позива су дошли и повезали ме. Тако некако, можда сам погрешио за који дан али отприлике тако.

Што се подршке тиче, немате појма какви су корисници, вероватно за више од 99,9% важе они предлози и само је потребно да им се код пријаве објасни колико знаш па могу да иду и другим путем. Сећам се случаја од пре десетак година и диалуп варијанти, тип је звао техничку подршку да пита зашто му не ради интернет, малопре био и уплатио. Када су питали о кабловима и повезивању модема, није му било јасно о чему се ради, он је отворио налог, отишао кући, укључио комп и очекује интернет, какви бре модеми и каблови, шта ће њему то?? Још је рекао да су га преварили и сада мора да пукне паре за тај модем и остало.

Да питам опет за ту нетнет понуду која је слична ехе ценовнику, сви знају за њу а ја на сајту налазим нешто треће. Не могу да постигну да ажурирају ценовник од посла? Како ови новорегистровани корисници све знају а ја никако да сазнам??


Мени је битно да крену са 72ч а да ли ће да стигне идућег месеца или идуће године ... мање ми значи. А и теби не значи ништа у наредне две године.
 
Pisao sam o netnetu na temi za Net+tv u Nisu.

Optiku vec nekoliko godina koristim, tv imaju bas bas od skoro pa zato nije azurirano. Relativno je nova infrastruktura njihova za Tv pa hoce nekad slika da zeza ali vremenom sve manje jer dosta ljudi rade na tome.

Sto se neta tice nemam nikakvih zamerki, bas bas retko prekine ali i kad se to desi vrati se veoma brzo.
I fini su ljudi dosta, bar ovi sto rade u Podrsci i ovi iz ekipa sa kojima sam imao prilike da saradjujem, uvek su izasli u susret.

Sent from mTalk
 
dislaimer: Ko se juče registrovao i krenuo da pljuje po bilo kome, na ovom forumu se ne smatra validnim sagovornikom. U većini slučajeva se nalazi skrivena pozadina priče u kojoj neretko umešani konkurenti/zajedljive komšije/pastafarijanci pokušavaju da diskredituju drugu stranu bez dovoljno dokaza.

Slažem se 100%

Mogli su i nama na optici da puste 120 sati unazad. Nisam se raspitivao kada ce biti. Bitno da je krenulo pa makar i na IPTV-iju.
 
Drugar uzeo TRIO paket. Kaze telefon mu radi super. Iz optickog uredjaja ima dva izlaza za dve linije. Ja ga zvao da proverim, i sve ok, super se cuje. Izgleda da su to dobro spakovali preko exenet optike.
 
Pa nisi bas u pravu. Isto je kao prosli put. Potpises nov ugovor i dobijes novu brzinu tj novi paket za isti novac.
Само да додам да су ме звали и понудили да потпишем нов уговор са новим брзинама а да задржим повлашћену цену. Искористио сам прилику да питам за неки већи пакет и добио понуду за duo home 3 по цени duo home 2 што сам и прихватио. ;) Сад имам сасвим пристојну брзину.
Šta, zar je neko uspeo da dobije njihovu kablovsku tv preko optike??!! Mislio sam da je to samo mit[emoji4]
Јел ово неки виц или шта?
 
Nazad
Vrh Dno