Šta je novo?

Prestigio MultiPhone Dual Sim 4500

Prodaj ga za delove, to ti je mnogo isplativije nego da cekas da ga popravis
 
Dosta je jeftinije da ga prodas u takvom stanju i uzmes drugi jer preko oglasa ih ima novih za 150-160e...
 
Hvala, u pravu ste... pokusacu prvo da nabavim touch... a onda cu ga prodati jer nema delova za njega pa bi mi se isplatilo....

kolika bi bila, od prilike, realna cena toucha?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne mozes samo touch da kupis, kao sto su ti rekli u Asbisu idu zajedno,slepljeni su, tako da vrlo verovatno puca nesto ako se pokusa razdvojiti. Ista stvar je i sa mnogim novim telefonima kao sto je samsung sa i9100, i9500. Nazalost samo komplet. Tako da kao sto ti je rekao "psyhound" najbolje resenje.
 
Ne mozes samo touch da kupis, kao sto su ti rekli u Asbisu idu zajedno,slepljeni su, tako da vrlo verovatno puca nesto ako se pokusa razdvojiti. Ista stvar je i sa mnogim novim telefonima kao sto je samsung sa i9100, i9500. Nazalost samo komplet. Tako da kao sto ti je rekao "psyhound" najbolje resenje.

"slepljeni"

Mozda sam se pogresno izrazio, ovi iz ASBIS-a ih NARUCUJU ZAJEDNO... (touh i display) jer im se ne isplati da porucuju posebno deo po deo (placaju porez, transpooort, bla blaaaa, za jedan deoooo itd), a da li su slepljeni ne znam...

Jesi li ti siguran u to ili si dosao do zakljucka iz moje price,da su slepljeni..? Posto ga onda definitivno prodajem...
 
Evo ti pa pogledaj kako izgleda kod i9100, takav je i za Prestigio. Rastavi ga.
 

Prilozi

  • Samsung_Galaxy_S2_wite_no_frame.jpg
    Samsung_Galaxy_S2_wite_no_frame.jpg
    88.9 KB · Pregleda: 87
Evo ti pa pogledaj kako izgleda kod i9100, takav je i za Prestigio. Rastavi ga.

Dzabe gledam, kada se ne razumem. Meni je BILO bitno da da moze samo da se kupi odvojeno i da moze da se rastavi, a majstor bi to odradio... Nisam znao da NE MOZE da se to uradi... - da su slepljeni.

Ali posto to ne moze da se odradi onda nista.

Auuuu...

Eto kvake zasto je 3x jeftiniji od vrhunskih telefona kojima moze da parira...
 
ne razumem se preterano u tehnologiju ali ...
na drugoj strani ove teme je bio link
http://www.youtube.com/watch?v=sINl3fyvEjg
gde su ga "mučili" :) i lupali ...
i sad pad na kamen da ga je tako oštetio ...
u čemu je stvar?
da li je moguće da je ono lažni test, nekako mi je neverovatno da ga lupanje satraom i čekićem nije oštetilo a pad na kamen jeste
 
Poslednja izmena:
zapazio sam čudnu stvar ...
ovde sam da čujem utiske korisnika, da donesem odluki, ...
i sada se pitam da li mogu da verujem napisanom ...
ponu pohvala je dao korisnik tattoo ... ali
http://forum.benchmark.rs/showthrea...-Dual-Sim-4500-black&highlight=prestigio+4500
on prodaje telefon ... ništa mi nije jasno
dalje .. isti korisnik piše na jednos strani
"Ja sam svasta ubacio u svoj telefon idalje imam dlobodnog prostora i sve radi, nema kocenjaJedino sam instalirao move app2sd.Naravno kome treba vise memorije uradi root i nema problema."
a na nekoj sledećoj
Move app2sd i aplikacije idu na tih 2Gb memorije ili root ako vam je toliko potrebno i resena stvar, kod vecine telefona je ista stvar.
Ja stvarno nemam problem, ali isto tako i ja nemam ni jednu igru u telefonu sem slagalice i vektor za ubijanje dosade."
Sad me zanima da li si ti "svašta ubacio" ili nisi ubacio u telefon ...
dalje
u jednom momentu je urađen root"Meni je drugar odmah uradio root i nemam problem"(strana6) " ustvari meni je odmah uradjen root pa mi zbog toga "(strana 8) a već na sledećoj strani "Ja nisam, jos uvek nema, neku potrebu"
čudno ... ili se ja toliko ne razumem pa ne kontam o čemu se ovde radi.
slična vrijanta je i korisnik koji jako hvali ova telefon drdekzar
http://forum.benchmark.rs/showthrea...-Sim-4500-Black-170e&highlight=prestigio+4500
zanima me zašto ga prodaješ ... ili se baviš prodajom telefona pa "bez sukoba interesa" hvališ telefon
Možda je telefon stvarno dobar ali kako da verujem ...
(ništa zlonamerno i ne želim nikoga da uvredim samo se pitam da li mogu da verujem pohvalama pošto stvarno nameravam da kupim ovaj telefon)
 
Ja sam promenio vise telefona 4500 stari model na 1gz i novi na 1.2gz( ovog novog bar tri komada) jer istina je prodavao sam nekoliko komada.Cesto sam pisao nesto gledajuci iz telefon koji trenutno imam kod sene,a ne onaj predhosni.Naravno da kad sam uzeo prvi je bio napunjen svacim, posle izbrisano i ostavljeno ono sto koristim realno, ali iako ih vise ne prodajem odjavljujem se iz ove teme da ne bude pogresno shvaceno,mima jos korisnika telefona pa nek kazu misljenje o telefonu.
Samo da dodam ja nijedan post nisam napisao u ovoj temi posto sam dao oglas, bas da se ne bi tumacilo pogresno, samo da znas svako svoga vranca hvali tako i ja svog:) i dalje koristim 4500 i veoma sam zadovoljan.

Nema ljutnje jeste konfuzno moje pisanje.....:)
 
Poslednja izmena:
Da li ima negde da se kupe zastitne folije i silikonske fotrole za prestigio 4500?
 
Da li ima rom za ovaj telefon i koja je razlika izmedju 1ghz i 1.2ghz verzije?
 
Razlika je u 200MHz :d
 
Ја сам изгубио ону фабричку футролу, па ако неко има а да му не треба, нек јави. што се тиче оних фолија, има на и беју 2.5$ 6 комада.
 
Stvarno jel moze link plz. Probao sam onaj dload file ali nista.
 
To ti je najbolji rom za njega. Samo sto je meni spusti clock sa 1.2ghz an 1ghz.
 
Poslednja izmena:
Baterija oko dva dana. Ovaj romu ima opciju za block listu i jos dosta dobrih stvari. Zato je ocena u antutu malo slabija ali rom je stabila i radi super. Jedno pitanje ima li nacina da se boostuje malo gpu, kao sto moze Adreno 200 ?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno