Šta je novo?

Prestigio MultiPhone Dual Sim 4500

Ja sam ga prodao nakon 4 dana, dosta je izdrzao. Laguje app drawer, scroll u browser-u, kamera je bljak.... Meni nije odgovarao. Ah, da, i zvucnik mu je show program. :)
 
Ti si bas dobio felerican primerak, telefon nema takve probleme.....
U svakom slucaju si ga prosledio dalje mada je telefon fenomenalan
 
Ma jok, unroot resio posao, radi telefon. Ali zena ima sgs+, kada sam video single core iz ne znam vise ni koje je godine da radi 5x bolje, nije mi mnogo trebalo...
Za nezahtevne korisnike je ok... Ne volim te mtk procesore, nije mi legao nikako u gomili svega sto sam probao...
 
Ono malo što sam ja probao, radi dosta bolje nego lg 2x.
 
Trebala bi mi pomoc prilikom izbora telefona , u mts-u uz mix net L daju sony xperiu J za 6000 dinara , dok u handy radnjama uz mix net L daju prestigio 4500 za 2700 dinara, ali ovaj poboljsani model....pa posto nemam mnogo iskustva sa telefonima sta bi mi predlozili da uzmem ?
Unapred zahvalan.....
 
Posto potas u temi za Prestigio ja bi ti svakako preporucio 4500 zato sto je koristim i jako sam zadovoljan kako radi.
 
Деф престиђио. :) Имам њихов таблет, сад сам купио и телефон, за сад све шљака на 4500.
 
Uzeo ovaj tel i radi stvarno dobro, da cukenm vo drvo. DObar ekran, lepa slika, brz... jedino sto ga istrosim od ujutru do uvece... postoji li jaca (dodatna) baterija na trzistu?
 
Da li je neko root-ovao 4500T (model sa 1.2 procesorom), vidim da je okaceno uputsvo pre par strana, jel neko odradio?
 
Uvek ima potrebe.
Bilo da hoćeš da staviš novi rom, ili da blokiraš reklame i izbaciš bloatware na postojećem, ili makar da customizuješ sistem. Ili ako imaš stariju verziju, da preparticionišeš memoriju.
 
Ili ako imaš stariju verziju, da preparticionišeš memoriju.

Da li mislis na ono "internu memorijsku karticu" od 2GB? Moze li to da se uradi bez rootovanja, D3 go ne radi na rootovanim tel. Ovako se tel, da cukenm vo drvo, ponasa odlicno.
 
Da li mislis na ono "internu memorijsku karticu" od 2GB? Moze li to da se uradi bez rootovanja, D3 go ne radi na rootovanim tel. Ovako se tel, da cukenm vo drvo, ponasa odlicno.
Jedina stvar koj mi smeta na telefonu je mala memorija, a nazalost mislim da je root obavezan za particionisanje, elem jedini postupak za root koji sam nasao je neki ceski, izgleda da cu morati da probam to pa sta bude. Ako neko zna kako da se resi problem sa memorijom bez roota, osim standardnog prebacivanja aplikacija na karticu, nek slobodno podeli.
 
Сложио бих се да је ово велики проблем, меморија.
 
Ja sam svasta ubacio u svoj telefon idalje imam dlobodnog prostora i sve radi, nema kocenjaJedino sam instalirao move app2sd.Naravno kome treba vise memorije uradi root i nema problema.
 
A ja kad pisem da ima malo mesta za aplikacije, ne, ne, ima 2gb... Ima 2gb ali za obicne fajlove, sistemska je premala...
 
Move app2sd i aplikacije idu na tih 2Gb memorije ili root ako vam je toliko potrebno i resena stvar, kod vecine telefona je ista stvar.
Ja stvarno nemam problem, ali isto tako i ja nemam ni jednu igru u telefonu sem slagalice i vektor za ubijanje dosade.
 
Ljudi, ja ga imam vec 3-4 meseca telefon je ubica, ko hoce igo sa uputstvom na srpskom nek se javi! :wave:

Jel zna neko jel ima garmin za android?
 
Све јаче апликације немају могућност да се помере из телефона, и заузимају доста меморије. Јако је лоше урађено, свега 503 МБ, а кад дође до 400, ништа неће да инсталира, чак ни мејл не повуче нове поруке. И зато бар 2 пута дневно чистим. Велика мана која ме сваки дан све више и више нервира, што се тиче осталих ствари, телефон је врхунски за ове паре.
 
Izgooglaj na netu, imas opciju da se default mesto za instaliranje prebaci za interne na sd karticu, tada je moguce i jos gomilu appa (osim nekih manjih) takodje prebaciti. Ne zahteva root.
 
Ili još bolje rutuješ i flešuj onaj zip koji ti namesti da se aplikacije instaliraju na patricija od 2 gb.
 
Nemam. Radio sam to drugaru prošle nedelje. Ima na xda, ali sam se namučio dok smo to završili.
 
Ili još bolje rutuješ i flešuj onaj zip koji ti namesti da se aplikacije instaliraju na patricija od 2 gb.
Zavisno od modela telefona koji imas. Na novim Pap4500 sa Cpu 1,2 i JB 4.1 u podešavanjima imaš izbor gde da upisuje sve aplikacije. Setting, Storage, Preferred install location...Ne treba ni root niti bilo koji program.
 
Zavisno od modela telefona koji imas. Na novim Pap4500 sa Cpu 1,2 i JB 4.1 u podešavanjima imaš izbor gde da upisuje sve aplikacije. Setting, Storage, Preferred install location...Ne treba ni root niti bilo koji program.

Tako mozes samo da biras particiju sa 500mb ili sd karticu, particija od 2gb je i dalje beskorisna
 
Ljudi imam veliki problem!!!

Pre svega se izvinjavam sto ovako reagujem.

Kupio sam pre 2 nedelje ovaj fon. Pre neki dan mi je ispao iz ruke, i direkt na kamen!
Mozete misliti kako sam se osecao kada sam video ekran.... Pogotovo sto mi se izuzetno svideo telefon!
Otisao mu je touch (u nekim pozicijama ekrana radi u nekima ne) , sve ostalo radi... nadam se. Ekran je ceo, radi, itd...
Sta da radim? Ne mogu nigde da nadjem deo za njega - ne postoji ni jedan sraf!
Kupljen je u Handy-ju 22.5.2013.
Nacuo sam od nekog lika da je poslao Handy-ju svoj neispravan Prestigio i stoji kod njih vec duze vreme... Ne znam da li je to tacno.....
Razocarao sam se... :(
Molim za pomoc... ako ima neko savet neka mi odgovori... ako ne... stajace u fioci i cekace bolja vremena.....

Hvala u napred!
 
Zoves ovlasceni servis, trazis predracun za deo koji je pokvaren, uplatis po predracunu, cekas da stigne, zamenis. Ili das njima da zamene, pa kad bude gotovo.
 
Hvala. Danas sam to uradio. Ovlasceni servis za Prestigio mobilne telefone je ASBIS.
Display i touch kostaju 14.000 din!
Ne prodaju se odvojeno.
Zato ljudi pazite kako drzite svoj telefon....
Ja moj necu popraviti skoro....

Hvala "fingon82".
 
Nazad
Vrh Dno