Šta je novo?

Prestigio MultiPhone Dual Sim 4500

Trazi u radnjama da ti pokazu crni i pogledaj sta pise na kutiji.Veruj mi da prodavci cesto ne znaju sta prodaju ili ih mrzi da pogledaju na nasu zalost
 
Trazi u radnjama da ti pokazu crni i pogledaj sta pise na kutiji.Veruj mi da prodavci cesto ne znaju sta prodaju ili ih mrzi da pogledaju na nasu zalost

Sve sam to vec uradio, mesec dana zovem radnje i gledaju kutiju i nema! Cak su jednom rekli da ima, ostavili mi i ja otisao, kad ono beli. Ne znam gde si ti uzeo, ali ja nisam nasao i odustao sam.
 
Uzeo sam ga u uscu u ct.......
tamo sam veoma cesto bas cu da pogledam
 
Izvinjavam se korisnicima i vlasnicima Prestigio telefona ako je moj post izgledao kao poređenje modela, to mi nije bio cilj.

Postaviću pitanje samo u vezi Prestigio telefona:
- Interesuje me da li je moguće za SMS ili uz ime u imeniku postaviti neku melodiju sa kartice umesto originalne?
- Takođe me interesuje da li ću moći da koristim aplikacije koje sad imam uz android 2.3.3 (Samsung Galaxy ACE), a nalaze se na memorijskoj kartici i uz 4.0.3 ili 4.1 Prestigio 4500 ili 5000? Verovatno ću navigaciju morati ponovo da instaliram zbog rezolucije.
- Da li telefon ima bilo kakvu navigaciju instaliranu? Koristim IGo i nervira me što ne mogu da nađem svežiju dopunu.

Hvala na razumevanju i na eventualnim odgovorima :)
 
Mogu se postaviti melodije
Nisam probao pa ne mogu da tvrdim za drugo pitanje, ali jednostavno ponovo instaliras te aplikacije koje imas.
Drugar mi je ubacio igo i radi lepo
 
Bas cu da proverim, ja sam moj tako dobio a da nisam trazio.Sam sam se iznenadio kad sam pogledao kuci.Neverujem da su dobili samo jedan i da sam ja te srece:) nek se javi jos neko ako ima crni 1.2gz, jos jednom ponavljam ja nisam primetio neku razliku u odnosu na model sa 1gz, a 4.1 moze da se odradi
 
Bas cu da proverim, ja sam moj tako dobio a da nisam trazio.Sam sam se iznenadio kad sam pogledao kuci.Neverujem da su dobili samo jedan i da sam ja te srece:) nek se javi jos neko ako ima crni 1.2gz, jos jednom ponavljam ja nisam primetio neku razliku u odnosu na model sa 1gz, a 4.1 moze da se odradi

Ja ti garantujem da si jedan od srecnika! Neko je isto rekao da je uzeo jedan u Hendiju na Batajnickom putu. Ja ih posle zvao, kazu da nemaju, samo BELI.
 
Potrebna mi je pomoć za ubacivanje navigacje u presigio 4500...ako neko ume i može neka se javi na pp ili na mail....hvala unapred
 
Vala i mene to zanima ima li ko apk file za rezoluciju 960 x 540.
Nemojte samo guglovanje da predlazete posto sam trazio ali nisam nasao ako nadjem postavljam odmah.
 
i još jedno pitanje ...zašto neće da mi se uvek zarotira ekran,a kad izvadim bateriju rotacija proradi.da napomenem mod za rotaciju je ukljucen.
 
Vala i mene to zanima ima li ko apk file za rezoluciju 960 x 540.
Nemojte samo guglovanje da predlazete posto sam trazio ali nisam nasao ako nadjem postavljam odmah.

Pa nije ti dovoljan samo apk fajl moras imati i iGO folder koji ide na sd card a ako ga vec imas poslacu ti apk fajl za tu rezoluciju na PP.
 
Pošalji i meni. Imam klasičnu navigaciju pa sam hteo program iz nje da prebacim na telefon.Jel to može i da li je potreban samo taj apk fajl da bi navigacija proradila na telefonu?
 
Moze li neko da mi kaze kakav je kvalitet zvuka sa prikljucenim slusalicama (za slusanje muzike), i koliko interne memorije ostaje slobodno kad se oduzme os?
 
Zvuk je krs, a specifikacija je prevara, imas 512mb ROM memorije za aplikacije i oko 2gb za multimediju...
 
A po cemu si ti zakljucio da je specifikacija prevara....ja imam 4500 crni i kao sto pise u specifikaciji tako je i u samom telefonu.
Cpu 1,2 ghz
Ram 1gb
Android 4,1
Ekran 4,5"
Memorija ie 4gb ali slobodno je oko 2, nesto nesecam se tacno moj je pun.
Zvuk sa slusalicama koje dolaze nije nesto ali probaj sa nekim drugim ja imam neke vivanco i super se cuje.
Moja futrola ima fabricki probusene rupice i cujem kad zvoni sasvim normalno......
 
Poslednja izmena:
Telefon poseduje 4GB interne, ali deo odlazi na sistem, za aplikacije ima nesto preko 1GB, a 2GB za fajlove sto je sa dodatkom SD kartice sasvim dovoljno.
 
Sve je to lepo, ali je internal memomry (ROM) 512mb. Toliko ima za aplikacije sistemske a ne pise nigde u specifikaciji. Pogledajte ;)
 
to nije laz ako nepise nigde, nisu napisali da ima 2gb ili.....
512mb nije malo, a ko hoce vise i to se da resiti
Meni je drugar odmah uradio root i nemam problem
 
Pa nije ti dovoljan samo apk fajl moras imati i iGO folder koji ide na sd card a ako ga vec imas poslacu ti apk fajl za tu rezoluciju na PP.

Ja koristim npr na 3 razlicita telefona isti igo folder samo menjam apk.
Za 320x480 480x800 i za 320x240.
Nasao sam noviju igo za verziju 960x540 i radi extra i ubacene su zadnje mape iz 2012 na kojima ima most na adi i jos mnogo drugih stvari iz cele Srbije.

Telefon ima 4 gb memorije sistem i aplikacije i slobodno vam je oko 2gb.
A rom memorije ima 1gb.
Moj 4500 beli je sa Jelly Bean i zadovoljan sam sa njim.
Inace ko hoce neki neprikosnoveni audi dozivljan neka kupi slusalice jos 50e-100.
Inace za normalno slusanje muzike je odlican.
 
Poslednja izmena:
Sve je to lepo, ali je internal memomry (ROM) 512mb. Toliko ima za aplikacije sistemske a ne pise nigde u specifikaciji. Pogledajte ;)

Nema 512 nego ~1GB za instaliranje app i nemoj da siris pogresne informacije.
 
Nazad
Vrh Dno