Šta je novo?

HTC One

Baš je zato i zanimljiv. Ako je ovo sve što direktor jedne ozbiljne firme ima da kaže onda vidim zašto je HTC tu gde jeste i kakva mu je budućnost. Zašto je Apple dogurao tu gde sada jeste - pa zbog vizije koju je imao Steve Jobs. Ovaj Chou niti ima viziju, niti ikakve veze sa onim kakav smartfon treba da bude, naučio je napamet neki glupi we need to differentiate tekst i vrti ga u krug.
 
Biće lepo ako ovo u Mađarskoj bude 600€, povraćaj poreza prc paf i lep telefon za te novce :D Sviđa mi se dizajn, svideo mi se od Bb Z10, samo što bi ovde trebalo za iste novce dobiti duplo bolji hardver, samo ne razumeh deo da li je i crni aluminijumski i da li postoji razlika u ceni.
 
Poslednja izmena:
Ma ovaj lik ne zna da prica engleski zato vrti pricu koju je naucio napamet.. ima video intervju sa njim na nekom od sajtova i covek pomisli da slusa narkomana od 80 iq max.. ko zna sta se nalazi u njegovoj glavu u stvarnosti...
 
Kul telefonce, svidja mi se sto ima vrhunsku izradu (ledja kao Xperia Ion), dizajn, ekran, stereo zvucnike i ovaj novi sense izgleda dobro, bas je originalan.

Ne svidja mi se sto nema podrsku za SD (znam da ce da izbace i verziju od 64GB, ali ce tih dodatnih 32GB da naplacuju kao da su od zlata) i izgleda da je ovo oko kamere samo marketinski trik, ali trebamo da sacekamo neki ozbiljan review produkcijske verzije pa da sudimo o tome. Mogao je i malo tanji da bude, ali ce mnogima odgovarati ovakav kakav jeste.
 
Kako nema podrsku za sd? Mozda ja nisam nesto dobro procitao. Lep telefon u svakom slucaju.
 
Nema, postoje samo verzije sa 32 i 64GB memorije. Lep je, mada dosta lici na Blackberry Z10:
iphone_5_htc_one_blackberry_z10-460x255.jpg
 
Da isti z10, kao jaje jajetu. Osim zaobljenih ivica ne vidim ni jednu sličnost.

Manje više od napred je samo redizajniran hero, od pozadi je isti xperia p.

htc-hero-3.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako nema podrsku za sd? Mozda ja nisam nesto dobro procitao. Lep telefon u svakom slucaju.

Nema podrsku za memorijske... Bice u 32gb i 64gb varijantama...


Ja lupio cenu 829 eura, a vi se primili :D mislim da moze do 800 eura da skoci 64gb model, a ovaj od 32gb da bude 650...

Kod operatera uz pretplatu od 2000 mesecno bice oko 50k dindzosa +/- za 32gb, cisto sumnjam da ce nabavljati od 64gb nasi.
 
MOLIM modove da preimenuju temu u HTC One zbog lakseg snalazenja ostalih clanova, vec druga tema se otvara od sinoc. Hvala
 
Navodi se cena izmedju 500 i 550 funti u Britaniji, u zavisnosti od operatera/prodavnice za sim-free model
 
A ja imam još 3 rate da platim za HTC One X... :(
 
Realno nikad ne bih prodao One X da bih kupio One...razlike u realnom radu verujem da nema i ako ima da su mizerne. One je sjajna igracka,nema sumnje u to ali verujem da ce vec na jesen biti neki "One of the one" model
 
Čitam opis telefona i sve se nadam da nigde neću pročitati da je nemoguće izvaditi bateriju i da je telefon po tom pitanju kao one x. Ali na žalost, čika Marko Čavić napisa: "Baterija je kapaceta 2.300 mAh, ne može se izvaditi...", i tu se odmah razočarah... :trust:
Možda grešim, jer nisam imao priliku da do sada koristim telefon sa baterijom koja se ne može izvaditi, ali mene odmah ova činjenica odvraća od kupovine. Kakva su iskustva po tom pitanju onih koji su do sada koristili htc one x?
 
A šta kad zakuca telefon i ne može da se ugasi na dugme i ne reaguje na bilo šta?
 
...a i ako baterija posle određenog vremena oslabi pa mora da se menja ili hoću jednostavno da ubacim bat. većeg kapaciteta. Znam da se može nositi u servis, ali i sami znate, naročito ako kupite teleon kod operatera, koliko dana treba da se čeka telefon sa servisa, ma koji da je razlog slanja u servis. Uostalom, ko od nas voli da odlazi do servisa, naročito radi takve banalnosti. A znate i da se često "igramo" flešovanja i koliko puta nam je bilo neophodno da izvadimo bateriju kada nešto pođe naopako...
 
Poslednja izmena:
iz iskustva sa xperiom s, ima kombinacija tastera koja gasi telefon kad se zapuca i baterija se vrlo lako menja iako nije izmenjiva.
 
...a i ako baterija posle određenog vremena oslabi pa mora da se menja ili hoću jednostavno da ubacim bat. većeg kapaciteta. Znam da se može nositi u servis, ali i sami znate, naročito ako kupite teleon kod operatera, koliko dana treba da se čeka telefon sa servisa, ma koji da je razlog slanja u servis. Uostalom, ko od nas voli da odlazi do servisa, naročito radi takve banalnosti. A znate i da se često "igramo" flešovanja i koliko puta nam je bilo neophodno da izvadimo bateriju kada nešto pođe naopako...

Ne moze da ima ovakav kvalitet izrade i izmjenjivu bateriju. Uzmi S3. :D
 
Prvo se navukao na Xperia Z, a sada na ovaj i to bas, svaka cast HTC-u na dizajnu i izradi, jedva cekam prve opsirne testove telefona, kamere tek...mislim da ce ipak da prodje dobro fazon sa 4.7 ekranom iako se svi furaju sad na 5 inca...

Ne znam da li je bio bas ovaj klip postovan, ali meni ovo bas jak kvalitet, pogotovo audio http://www.youtube.com/watch?v=BsTRlXdLLNw
 
A šta kad zakuca telefon i ne može da se ugasi na dugme i ne reaguje na bilo šta?

Isto sto radis kada ti se PC zaglavi, tj drzis power dugme dok se ne ugasi... Zar stvarno mislis da bi dozvolili da dodjes u tu situaciju bez resenja?

Po meni je zamena baterija cista glupost. Veci mi je problem sta ce biti posle 6 meseci kada telefon pocne da krcka, nego sta ce biti za dve godine kada budem morao da menjam bateriju?
Ako nije unibody ne vredi vide od 400 evra.
 
Isto sto radis kada ti se PC zaglavi, tj drzis power dugme dok se ne ugasi... Zar stvarno mislis da bi dozvolili da dodjes u tu situaciju bez resenja?

Po meni je zamena baterija cista glupost. Veci mi je problem sta ce biti posle 6 meseci kada telefon pocne da krcka, nego sta ce biti za dve godine kada budem morao da menjam bateriju?
Ako nije unibody ne vredi vide od 400 evra.

+1
 
A sta ako i power dugme ne reaguje, a gde pec..
Nego zaista mi je malo komicno da i novi BB i novi HTC ekstremno lice na iP5.
 
Blackberry bas i ne lici jer je plastican. A ovaj HTC i iPhone 5 su skolski primer Braun dizajna.
 
Nazad
Vrh Dno