Šta je novo?

HTC One

Pogledajte poslednji klip sto sam ostavio...

Skraticu vam muke... Ne moze da se iskljuci... Mozes da svajpujes levo i desno, ali kad god pritisnes home odvodi te na to, inace app drawer kao i da ne postoji nego isto je uklopljen livetiles/appdrawer

Znaci out of box ide flesovanje neceg sa xda....? Fail HTC.
 
Taj novi BlinkFeed uopšte ne mora da bude default. Može se postaviti kao home ekran onaj klasični mobilni desktop, sa sve prepoznatljivim HTC satom :)
 
Evo šta kaže Engadget:
The good news is that should you eventually find this feature slightly stale, you can disable BlinkFeed altogether and just have the plain old Android home screens.
 
Double tap home dugmeta za mt meni je uzas, katastrofa.
 
Šta je tu katastrofa? Pa na starijim verzijama Androida se to ionako dobijalo dužim držanjem Home dugmeta.
Nisam se nikada navikao na to multitask dugme. Koristio sam ga u 90% slučajeva kao menu taster.
 
Naravno da ne, iduotluk. Duze zadrzavanje je mnogo prakticnije, treba to u pokretnu uraditi, ajde da je hardversko dugme pa da razumem, ali ovako jok.
 
Poslednja izmena:
Ajmo još... double tap ti je užas? :D
 
Ma ne, moze i triple tap kada vec nikome ne smeta. Mogu da naprave tap tap revenge od dugmica :d prvi koji su ubacili igricu za dugmice. HTC ekskluziva
 
Poslednja izmena:
Izvini telep, ali kad nisi u pravu onda...
 
Pa kupice ga, kao sto su i iPhone placali po 1000+ evrica ;)
 
Meni se telefon svidja,svidja mi se sto su ostali na 4,7 dijagonali.BlinkFeed mi deluje zanimljivo, nesto novo. Jos ako se kamera pokaze dobro :)
 
Znam, ali vecina telefona koristi long press, sve je bolje od ovog double tap-a. Uostalom nije oduvek bilo to dugme, malo duze postoji android od verzije 4.
 
Poslednja izmena:
A ko je trazio tvoje odobrenje, ja sam izneo svoje misljenje.
 
Kakvo odobrenje??
I ja sam izneo svoje misljenje koje se gle cuda ne poklapa sa tvojim. Tvoje misljenje je njih bitno koliko i moje tj. nimalo.
 
Fenomenalno deluje, bolje nego na slikama od pre desetak dana.
Jedino ove rupice na zvucnicima (moj deda 80-tih imao tranzistor sa istim zvucnikom.)
Za razliku od proslogodisnjeg flagshipa, deluje kao potpuno uokviren proizvod a i napravili su pravi pomak na vise polja.
Jos samo da se pojavi kod nas...
 
Nazad
Vrh Dno