Šta je novo?

HTC One

Da li može da se edituje build.prop u zipu pre flasha, da bi modifikovao dpi? Da li je kernel rootovan?
 
Ne moze jer je rom spakovan u .dat-u,ali nije problem i da se ota odradi na "stari" nacin :). Kernel je unsecure kao i adb,a SuperSu lepo odradjuje posao.
 
Ajde javljaj šta se dešava, baš bih voleo da probam to.
 
Posle prepiske sa HTC Zoe timom, saznao sam da neće vraćati mogućnost da se exportuje video u file na telefon, već samo može upload u njihovu društvenu mrežu.
Pošto su postojeću funkcionalnost upropastili, čak iako uninstalliram Zoe app sa telefona, dobijam mogućnost exporta u file, ali su sve teme oštećene i ne rade.
Sad pitanje za sve... Da li ima neko da nije updejtovao Zoe nikada? Ako ima, da li može da mi posalje ceo sadržaj foldera:

/sdcard/Android/data/com.htc.zeroediting
i
/sdcard/Android/data/com.htc.zero

Pokušavam da popravim stari video highlights .
 
Poslednja izmena:
Ja sam je komplet izbrisao iz fona, i apdejt što sam radio i sistemsku app preko titanium backupa.
 
Problem je što fabrička app ima samo osnovnu temu, a ostale vuče iz navedenih foldera. Posle updejta, teme su zamenjene sa novim temama koje nisu kompatibilne sa starom aplikacijom. Kada se uninstalira Zoe updejt, dobija se stara app, sa neupotrebljivim temama.
 
koja verzija ti treba?
ja imam v 1.20.837872 ali sam je disable-ovo (i ne secam se kad) jer mi ne treba :-devil-:
pretpostavljam da je bio neki update ali .... pojma nema

Zar to ne bi sredio hard resetom :-devil-::smash: ili on to smatra sistemski update-om?
 
Poslednja izmena:
Ne treba mi apk. Trebaju mi navedeni folderi sa user particije.
 
Yooyo

A ne mozes da ides uninstall updates? Zar nema uvek te opcije kod sistemskih aplikacija?
 
krastavac vidis razlika dva minuta, a nije bio taj odgovor dok sam ja kucao, ne spamuj, odabi :p
 
Ne zezaj, Djilkoš. Još pre par postova je Yooyo objasnio šta mu je potrebno i zašto. :)

I po meni je Zoe bio upotrebljiviji i funkcionalniji u Sense 5.5 verziji.
 
Kako nije pisao je čovek pre 2h još koji je problem :D ništa ne čitaš, strašno
 
Cek, cek cek.... Zar ne bi moglo ako instalira stariju verziju aplikacije da mu se vrate ti stari folderi i sve unutra?
 
Ne treba mi apk. Trebaju mi navedeni folderi sa user particije.

znam ja sta tebi treba ali ja ti kazem koju ja verziju imam ne znam da li ti odgovaraju moji fajlovi tj da li su i moji updateovani
 
Cek, cek cek.... Zar ne bi moglo ako instalira stariju verziju aplikacije da mu se vrate ti stari folderi i sve unutra?
Ne znam ali verovatno može da se nađe neki stari rom i iz njega izvuče šta je potrebno. Eventualno da se flešuje pa da se vrati backup ovog koji sad koristi.
 
Pa nek se onda kontaktira neki dev sa xda, pa da flesne stariju verziju i resen problem :)
 
Izgleda da nema toga u romovima.. samo u ruu. Moraću da potražim. Prvo sam vas pitao pa ako neko ima da se ne patim sa guglanjem.
 
I trebaju mi podaci pre updejta koji je bio letos. Kada sam maknuo Zoe updates sada imam Zoe beta 1.1.8xxx.
 
Javljaju li negde kad možemo da očekujemo Lollipop za nas? :d
 
Poslednja izmena:
Tek od maja ce biti telefona koji su vredni prelaska,kupovine. Taman da se ispostuje lizalica i art na ovom telefonu za to vreme
 
Odlično radi.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417370623365.png
    uploadfromtaptalk1417370623365.png
    464 KB · Pregleda: 138
  • uploadfromtaptalk1417370647633.png
    uploadfromtaptalk1417370647633.png
    67.3 KB · Pregleda: 133
  • uploadfromtaptalk1417370660243.png
    uploadfromtaptalk1417370660243.png
    506.4 KB · Pregleda: 136
  • uploadfromtaptalk1417370678859.png
    uploadfromtaptalk1417370678859.png
    335 KB · Pregleda: 135
Izgleda da sutra ili prekosutra izlazi LP za HTC One GPE.
 
Jel mogu ja kad vraćam na stock da stavim cid koji mi odgovara za taj ruu pošto mi je sad supercid a ne sećam se koji je bio stock? Fon nije iz Srbije pa ne znam koji je cid bio.
 
Mislim da ne možeš da staviš bilo koji, barem treba da korespondira sa mid-om tvog telefona. Ako mid i cid nisu za isto tržište ne verujem da će proći.
 
A jel onda mogu preko mida da saznam koji mi je bio cid? :D
 
Nazad
Vrh Dno