Šta je novo?

SteelSeries Apex

maciguZ

Cenjen
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruke
338
Poena
169
Ovo bi trebalo da bude naslednik legendarne tastature jednostavnog imena 7G... http://steelseries.com/products/keyboards/steelseries-apex-gaming-keyboard
Cena za APEX nece biti bas luda ocekujem negde preko 100 evra, ali ne preterano mozda 120,130. Odlicna kupovina s obrzirom od kog proizvodjaca dolazi, sta nudi i kako fenomenalno izgleda mada to je vec stvar ukusa :) Sad mi jos ispade drago sto nisam nasao sidewinder x6 :d

 
Poslednja izmena:
Ovo su tastature sa membranom a ne kao 6g/7g koje su mehanicke, tako da nece biti bas pravi naslednici...
 
Ja je imam jedno godinu dana... generalno sam zadovoljan ,po nekad kad se komp dize iz sleep-a profili na tastaturi pobrljave i onda moram reset servisa, nije neki problem ali zna da smara.. takodje mislim da navodni veliki broj boja za podesavanje nije
neophodan jer se vecina ne razlikuje . Makroi rade lepo i kvalitet izrade je ok. Ne znam da li vredi para nemam puno iskustva sa mehanickim tastaturama..
 
Znaci, kao sto pise u naslovu, da li gasite svoje ljubimce dok grmi, PC, laptop, TV, tablet, mobilni, ...? Slobodno komentarisite, dajte i razloge zasto gasite/ne gasite.....??
 
Nazad
Vrh Dno