Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

oko 50e je popravka. 100x sam pitao coveka jel sve radi i prodavac rece da radi, sad je nedostupan i na kp ne odgovara :D
dalieko mi da idem do Sjenice, a to je najbolja opcija :/
 
Nije uvek ono što izgleda kao najbolja opcija i stvarno najbolja za kupovinu!

Kupiti iPhone od nepoznate osobe, koja živi u drugom gradu, a ne pogledati ga i isproveravati iz ruke, je u najmanju ruku neozbiljno.
 
Puklo mi je crno staklo pozadi. Telefon je pod garancijom. Da li je to moguce promeniti i koliko novaca. Da li se menja celo kuciste?
 
Poslednja izmena:
Odakle staklo na 5S? Sem ako ne mislis na onaj deo gore kod kamere ili dole. Ostatak je brushed alu a na 5C plastika.

Anyways ako je to gore, ne isplati se da menjas definitivno uzmi neku futrolu i zaboravi na nedostatak.
 
vrvi misli na to sto je pored kamere, ili na dnu. U svakom slucaju ne verujem da podleze granciji. Ne verujm da ima samo to posebno da se kupi, ali zamena kucista je oko 36e+-. Tu verovatno na poledjini dobijas drugi imei broj i gubis pravo na garanciju.
 
Prilicno sam siguran da to ne podleze garanciji jer je u pitanju fizicko ostecenje
 
Definitivno. Mnogo je oštećeno. Mislio sam da je možda jedna pukotina.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Taj deo ne postoji kao originalni deo, niti ga Apple proizvodi. U slučaju oštećenja zvanično se može ponuditi zamena telefona. A mi čak više ne nudimo ni to jer je cena bila viša od maloprodajne. Samo neovlašćeni servisi menjaju taj deo.


iStyle Service, Apple Autorizovani Servis
 
Imam jedno pitanje, kada se u ovom trenutku kupi 5s, sa kojom verzijom ios-a dolazi i kakva je ta verzija po pitanju stabilnosti? Stvarno ne pratim tu tematiku oko IOS-a i ne razumem se pa ne zamerite ako je pomalo "glupo" pitanje. Hvala unapred!

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Svaka verzija iOS-a je stabilna a 5S će uredno dobiti i iOS10 koji izlazi krajem septembra, nemaš razloga za brigu osim ako ne ciljaš na jailbreak koji je moguć najviše sa 9.3.3 (trenutno aktuelna verzija je 9.3.5).
 
Ma kakav jailbreak, to bi mi bio prvi iphone i o njima vrlo malo znam jer se nikad nisam interesovao, samo android android, jer su mi bili nedostizni..
Nov planiram da kupim, znaci nemam tu brige koja je verzija, sve radi kao podmazano..
Ok, hvala na pomoci :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ako ti odgovara mts, baci pogled imaju odlicnu cenu za 5s/16gb


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ios 10 radi jos bolje od 9.x evo ja testiram beta sw od beta 1( dev ) budi siguran da je sve spremno i ispeglano za septembar ;-)
 
Da da, u mts-u sam i video, snizili cene pojedinih uredjaja i 5s je i vise nego korektan u ovom trenutku.. Cena je skroz dobra.
Super, ne moram nista da razmisljam sta ce i kako raditi, po vasim recima sljakace to sve lepo na 5s bar jos neko vreme :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Cek cek cek, jel ja ovo dobro tumacim li nesto gresim? Na primer, da se uzme Mix XL, u startu se placa 4200din i narednih 36 meseci se placa 1999+175din? Pa zasto bi onda bilo ko uzeo Mix L koji ili Mix M koji kostaju vise, a nude manje?

Sad sam u dilemi da li da prodam svoj 5s i da uzmem novi, sa novim paketom jer sam trenutno na Mix M i placam upola cene, tj 700din...

Dokle traje ova akcija?
 
Ne, nego ili ćeš odmah da daš 4200 ili ćeš plaćati na rate 175 dinara mesečno + paket.

Samo ne znam što bi se zarobio na 36 meseci, kad možeš i na 24 meseca fino da prodjes...

uploadfromtaptalk1472441237404.jpg

Mada uzimati sad 5s posle 3 godine... Ne znam... Bolje SE, pa biti miran.
 
Rado bih ja uzeo SE ali...
Pa hoces da kazes da i sad nije dobra kupovina 5s. Tj da nije pametno kupiti?!

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ne, nego ili ćeš odmah da daš 4200 ili ćeš plaćati na rate 175 dinara mesečno + paket.

Samo ne znam što bi se zarobio na 36 meseci, kad možeš i na 24 meseca fino da prodjes...

Pogledajte prilog 208254

Mada uzimati sad 5s posle 3 godine... Ne znam... Bolje SE, pa biti miran.

Pa to je jos bolje.

Poenta je sto imam 5s i hocu da uzmem 6s. E sad, posto je ovaj moj malo iscukan, prodao bi njega i ovaj novi 5s i uzeo 6s. Pa se sad racunam da li da uradim to i placam 2000 mesecno ili da doplatim jedno 200eur za 6s i ostanem na Mix M koji placam 700din

"Zarobio" bi se jer sam na MTS-u vec sigurno 10 godina i nesto ne verujem da cu prelaziti na Vip, a pogotovo ne na Telenor koji dere.
 
Super je ponuda u mts za 5s, baš se razmišljam da se vratim.
 
Koliko treba 5s-u da se napuni od od 0-100?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Oko 2 sata, 2 i 15 min ako je ugasen.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da mom treba manje kada je ukljucen low battery mode.
 
Mnogo je to za tako malu bateriju, G2 koji ima duplo vecu bateriju mi napuni od 5-100% za manje od 2h

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
zato svako ko ima G2 promenio je u god dana 3 baterije... Znam ih 4 voro ;-)
 
Nazad
Vrh Dno