Šta je novo?

iPhone 5S / 5C - zvanicna tema

Aaaa, da li si pogledao na sajtovima operatera?
 
Iphonovci treba mi pomoc. Ortak je izgubio sluske za 5s originalne sa kojima je odusevljen pa hocu da mu kupim za rodj druge. Ako moze neka preporuka za neke pored originalnih i naravno cena do 30-40 e
 
Imas na drugom forumu koji se bavi iuredjajima za 15 evra nove originalne.
 
Ajde malo da ozivimo temu,kako vam se ponasa 5S na novom ios-u.baterija i sl.
 
Već je bio iOS 8 kada sam uzeo 5S, tako da ne znam kakva je razlika u odnosu na 7. Kroz iOS 8 upgrade-ove nisam primetio neku razliku
 
Pa imas resellere i kod njih pogledaj oridjidji sluske. Nemam pojma koja je cena.
 
iphone.jpg

Skinem juce CASE sa iPhona i imam sta da vidim, leđa telefona puna nekih fleka, čak i na crnom staklenom delu. Pokušao da ih skinem merom za staklo i mikrofiber krpom i ništa, fleke kao da su u metalu, a da ne pricam da se telefon izgulio po ćoškovima kao i da nije imao CASE. jbn Apple kvalitet baš sam se smorio, toliko da bude nežan, pa ne mogu da verujem! Ovo je moj posledni iPhone!

Jel se desilo ovo nekome?
 
Poslednja izmena:
Hmmm... I meni je telefon sve vreme u case-u i nema nikakvih fleka, niti bilo šta slično. Da ipak nije do case-a?
 
Pozdrav kolege.Pre par dana mi je pao u kaficu od "sanera" iPhone 5s za neku bagatelnu cenu,kod njih kad se kupuje znate i sami nema garancije nema,nema nista daj sta das..e sad lik kad mi prodao tel bio je zakljucan (ocuvan) sinoc sam preko usb itunes uradio restore-update e sad je kad kad ga upalim,bira zemlju,dam mu pin za wlan i dodjem do Aplle ID (napravio sam nalog na pc) ne prihvata ga kaze da tel ne prpoznaje taj ID...dali postoji neko resenje ili sam izgoreo i ono malo para sto sam dao za njega???
 
Jel ti telefon traži da uneseš password za već ponuđeni itunes nalog?
Pogledaj dobro šta ti traži, obično bude delimično prikrivena email adresa (npr. a******@gmail.com). Ako te pita za password za tuđi icloud email, to znači da je telefon zaključan za taj icloud nalog i tu nema pomoći. Možeš da ga prodaš samo u delove...
 
^^ Da ima prikriven drugi ****@gmail.com nalog :trust: kad ubacim svoj kaze da ne prepoznaje novi...hmmm dakle bukvalno da se oprostim od njega ne postoji neka snasa da se to zaobidje ili...
Edit: inace on dole nudi da se unese novi Id i pass ali ne ide gore da stari (prikriven).Nisam od stare jos trojke imao Iphone nisam neki obozavtelj tog brenda pa nisam bas u upucen.Steta bukvalo je samo "on" u zaradi
 
Poslednja izmena:
Jel ok. ovakva kobinacija S5 star godnu dana + 200e za vakum 5S.
 
I meni se prvo ucinilo da je mnogo,ali onda pogledam moj S5 koji nije u bas sjajnom stanju a uz to je dva puta bio na servisiranju.
 
E to je vec druga stvar. Dobijas li garanciju za taj 5s? I obavezno, ali obavezno, obrati paznju na ekran i uniformisanost istog. Vecina pati od toga i yellow tinta (primetnije na nizem osvetljenju) tako da posebno obrati paznju.
 
Vakum je,kad ga aktiviram ima godinu dana garanciju,evropski je model.Ajde objasni mi ovo uniformisanost ekrana i yellow tint
 
Za mene ok. Ja bih dao...
 
Transakcija uspesno obavljena,od veceras sam i ja clan apple sekte.Bicu slobodan da vas malo smaram sa stvarima koje mi nisu jasne.
 
Bolje onda da ti ne pisem za tint i osvetljenje. :D
U zdravlju da sluzi.
 
Jos jedan fanboy, uh. Kucaj samo iPhone uneven backlight ili yellow tint i sve ce ti biti jasno. A postavljao sam i ja slike u nekoliko tema.
 
fanboy ? rekoh da mi pojasniš malo , nisam video tvoje slike. evo ukucao i video. koliko vidim polemika se vodi oko toga za sve modele.
 
Svi imaju probleme ali ovo sto se desava sa Ip 6 je nedopustivo. Milion problema a cena u nebesima.
 
Ljudi da ne otvaram novu temu. Razmisljam se da uzmem jedan iPhone 5s 32gb Gold, sim free. Stanje je mint, fon donesen iz USA, sve od opreme osim kutije, garancija radna, ne zna se kad je aktiviran. Koliko da ponudim coveku, realno?
 
Nazad
Vrh Dno