Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 I9505

Kad ce biti zvanican update koji se skida preko software update-a?

brate ja svaki dan kucam galaxy s4 I9505 lollpop relase date i kliknem na news i pojma nemam kad ce da izadje jer pisu nesto ne povezano i svaki dan kliknem check for updates...na pametnitelefonirs je pisalo da ce doci u toku praznika i evo nista od toga tako da ako neko slucajno zna neka kaze bio bih mu zahvalan
 
4cdda8761c9765f4c5c9d4d018d2ce9f.jpg
 
ovde se misli na s4 GPE ili ? GPE je vec izasao sa s4 I9505 ja sam probao da instaliram GPE na I9505 bezuspesno..problem je u tome sto cak i na snimcima previeva(ili kako se vec kaze nebitno) stoji model I9500 nige nisam video da pise I9505 previev a nasao sam gomilu offical portova za I9500 kazem offical jer su na primer portovali offical za note 3 na I9500 https://www.youtube.com/watch?v=TNS4yn_JzeM
 
auu nisam ni obacao paznju zar je moguce da izbacuju lollipop i za s3?? a nisu ni kit ket izbacili...ajde daj celu sliku ili link gde si nasao da pogledam ako moze
 
Pa kad krale daje informacije sa seriouzinformationz dot com
 
Nije taj s3 obicni nego onaj sa 2 gb ram ponovi model
 
Ja i dalje o avio rezimu. Izgleda da je problem sve vreme u verziji Androida 4.4.2 gde su ukinute opcije za kontrolu airplane mode-a. Telefon sam rootovao i opet probao brdo programa ali bez uspeha, airplane mode nece automatski da se ukljuci i iskljuci. Sad vise nije ni bitno jer sam primetio drugu stvar, a cekam kao i vi Lollipop. Telefon mi izbacuje poruku kada idem na software update da je sw modifikovan i da ne mogu da preuzmem update (kad se bude pojavio)? Sta raditi? I jos jedno pitanje, update-om na 5.0 da li se gube postavke instaliranih programa posto imam preko 10 GB instaliranih programa na eksternu memorijsku? Ao se gube, kako uraditi backup samo programa koji su instalirani na ext card?
 
možeš preko odina da flešuješ novu verziju kada izađe.
najbolje je da uradiš čistu instalaciju, kao za bilo koji custom rom. bekapuj sve aplikacije titaniumom, u recoveryju uradi wipe svega što treba, prebaci se u download mod, flešuj iz odina rom, flešuj ponovo custom recovery, rootuj i onda u androidu uradi restore iz titaniuma. posle ti ostaje samo da ispodešavaš sistem.
ako se dobro sećam te aplikacije na kartici su u folderu .android_secure i kada u phillzu ideš clean to install a new rom on briše i taj folder... pa možda nije loše da ne ideš preko te opcije nego da ručno obrišeš samo system, data, cache i dalvik (i preload ako se koristi)
 
Ukoliko nekome treba relativno jeftin kabl za brzo punjenje baterije. Sa ovim kablom i standardnim punjačem punjenje ide do 1900mA. Nije za DATA transfer.
Sa Samsungovim kablom kod mene ide do 800mA.
K.png
S.png
 
Poslednja izmena:
Pa koliko sam video nema posebne teme za njega, ja imam tu verziju. Ne bih da budem tester, ali me svrbi da probam ovo, pošto mi je telefon još uvek u stock stanju, čak ni root nisam odradio. Jedina stvar koja me brine je memory leak, koji postoji na skoro svim uređajima sa Lollipop - om
 
Na screenshotovima pise lepo 9500 ne pise 9505 tako da ja to ne bih pokusavao iako stoji u 9505 podforumu...
 
Галакси с3 добија Лизалицу? Свака им част на томе заиста.
 
Dobija s3 sa 2GB rama. I dalje je odlična mašina. Bolja od moto g i moto g2, a one dobijaju lollipop. Samo me interesuje da li će da gurnu i na s3 neo lollipop... Inače sam imao običan s3 i koristio sam s3 neo, koji radi vrhunski. Za te pare nema bolji mob.
 
raspitao sam se malo u vezi tog kinesko trazio sam na sammobiles i I9500 i I9508 i nema lollipop mozda ga na sammobile jos nisu ubacili nebitno ali sam nasao nesto kao da ce da urade nesto sa tom kineskom verzijom I9500 da radi na I9505 probacu kad izbace pa cu da kazem kako sam prosao ali dobro cu da osmotrim situaciju jer vec jednom sa zeznuo telefon,ne ovaj s4,kad sam ubacio rom koji nije za taj telefon sreca pa je bio u garanciji sve su mu zamenili :D
 
Izašao custom rom i za i9505 baziran na ovom procurelom, ostao je još wifi da se sredi. Za sada niko ne pominje memory leak ni u jednoj temi
 
Ja ne mislim prelazit jos, dok se sve ne slegne a narocito ne na neki leakovani rom
 
Jos nista o zvanicnom update-u koje ce ici preko software update-a?

Jedno pitanje,imam plavu boju telefona,artic blue,uz telefon je dosao i onaj lepi case plave boje,decko od koga sam uzeo telefon rekao mi je da je taj case skupo platio.
Na koji nacin ta cistim taj case? Ona stana sto naleze na ekran je dosta prljava,ostaju tragovi po telefonu od prasine,kako to ocistiti?
 
Samo sto nije...
 
Zasto? Pretpostavljas da nece valjati, nece raditi lepo?
 
Nazad
Vrh Dno